• Velmi malo tovaru na vyber

Reakcia obchodu Still Fit

veľmi pekne ďakujeme za recenziu.

Team StillFit

• na stránke chýba údaj o dostupnosti tovaru
    • komunikácia

Objednávka - v pohode.
    Podmienka dodania - úhrada. Z mojej strany vykonaná hneď po odoslaní objednávky.
    Informácia o nedostupnosti tovaru a nemožnosti dodania v požadovanom termíne - dodávateľom zaslaná
    Informácia o zrušení objednávky z dôvodov, ktoré mi dodávateľ oznámil a zároveň požiadanie o vrátení vykonanej platby - z mojej strany zaslaná.

Ani po 10-tich dňoch žiadna reakcia dodávateľa (žiadny email, uskutočnená platba nevrátená, tovar nedodaný...) - iba ticho.

Moja otázka - je to skutočne seriózna firma?

Still Fit sa má čo od ***editované*** učiť.

Dobrý večer,

veľmi nás mrzí, že ste s priebehom vybavovania objednávky nebola spokojná. V našom e-shope máme takmer 90% tovaru skladom. Niekedy sa však stane, že niečo skladom nie je a tovar je potrebné naskladniť (čo pochopiteľne určitý čas trvá).

Na túto skutočnosť sme Vás však upozornili prostredníctvom mailu a dokonca sme sa Vás pokúšali kontaktovať aj telefonicky, žiaľ neúspešne. Do dnešného dňa sme od Vás nedostali ani žiadnu reakciu, a ani žiadosť o vrátenie peňazí za objednávku ako tvrdíte. Nikto nás telefonicky ani mailom nekontaktoval.

Máme za to, že chyba v komunikácií z našej strany nebola.

Team StillFit

Došiel my stacionarny bicygel na spodku boll prasknuty a počitač nefunguje meria iba tep nič viac

Reakcia obchodu Still Fit

prečo ste nás okamžite nekontaktovali?? Mohli sme hneď vyriešiť problém.

Team StillFit

• Mohol ma zabiť svojim zlým nástrojom na cvičšnie.

NA ***** OBCHOD !

Dobry den,

v prvom rade nas velmi mrzi co sa Vam stalo. Tovar, ktory ste si zakupili sa predava bez manualu, nakolko ide o velmi jednoduchu instalaciu. Ak sa Vam nieco na tovare nezdalo uz pri doruceni, mali ste nas ihned kontaktovat, pripadne tovar vratit. Nemozeme predsa rucit aj za sposob ako s danou vecou narabate a sami si ju uchytite. K dnesnemu dnu sme predali tychto hrazd spokey shaper niekolko kusov a nebol s nimi ziaden problem.

V druhom rade si vyprosujeme vulgarizmy z Vasej strany na adresu nasho obchodu, pretoze nemaju absolutne realny zaklad a vyjadruju len uroven Vasej inteligencie.