Tovar prisiel v poriadku ale bez faktury. Keby som chcela tovar reklamovat, tak by boli len zbytocne problemy

• málo fotiek slabo vidno material farbu, niektore farby treba dlho cakat ktore niesu na sklade

Reakcia obchodu ŠťastnáMama

Dobry den p.Hlaucova,
    Som sklamana z vasho pristupu aj negativnej recenzie na heureke,ste prva,ktora ste nespokojna. Hlavne ma mrzi ze som sa vam naozaj snazila pomoct,volali sme spolu dost dlho a vysvetlovals som vam aj rozdiely medzi nosicmi a ponukla aj nosic boba na ktory mam velmi dobre ohlasy.
    Takisto som vam ho rychlo vybavila,(6 dni) niekedy sa na tovar caka ovela dlhsie a okrem toho o dodacej lehote som vas informovala.
    Utekala som na postu iba kvoli vasemu balicku a to ze postou isiel o jeden den dlhsie ako ste cakali uz neovplyvnim. Ked ste mi neskoro vecer napisali ze balik vam neprisiel,hned som zistila cez postu.sk kde je a bol na vasej poste z dovodu ze vas postarka nezastihla. To tiez ovplyvnit nemozem

Viac produktovych fotografii neexistuje,samotny vyrobca pre celu europu ma iba tie co mam na stranke a ja sama kazdy produkt fotit nemozem.
    Ale upozornila som vas na video na nasej stranke ktore som osobne k tomuto nosicu natocila kde vidite presne ako sa pouziva aj ako vyzera. To si myslim ze na strankach bezne nenajdete.

Je mi luto ze ked ste nespokojna s nosicom lebo vam malinka v nom nechce byt tak to prenasate na nas obchod a pisete nam tu negativne reakcie. Hlavne ked sme sa vam naozaj aj o polnoci snazili vyjst v ustrety.

Len na obranu nosica chcem naspisat ze u ceskych mamiciek a medzi lektorkami nosenia patri okrem satky k najoblubenejsim pre novorodencov.

AK si naoyaj myslite ze vsetko bolo take zle ako ste nam zhodnotili tak tu rezenziu nechajte. Ale myslim ze je uplne neopodstatnena.

Dakujem

Eliasova www.stastnamama.sk