• K tovaru nie je priložený návod v Slovenskom jazyku. Bez požiadania Vám ho obchod nezašle.

Tovar este neprisiel a nikto neodpoveda na mail kedy budem tovar skladom

• Lepšie ceny oproti konkurencií
    • Tovar ktorý uvádzajú na stránke "ihneď k odoslaniu" nemajú skladom, týždeň od objednávky mi tovar ešte nebol odoslaný a predajca ani nekomunikuje kedy tovar doručí.

Na stranske mali tovar oznaceny ako skladom a po objednaní ma kontaktovali, že bohužial ale skladom už nieje a ani nebude, považujem to za zavádzanie zakaznika.

návod na obsluhu v slovenčine je nedostatočný,pripojenie cez mobil pre bežného občana- nemožné,varovanie pred nárazom "po funuse"

• Kvitujem rýchlu odpoved a férovú ponuku iného modelu tej istej značky za rovnakú cenu.
    • Tovar nemali,hoci na stránke je stále, ešte aj dnes.
    • Ak sa už model kamery nedodáva, treba ho stiahnuť z ponuky na internete.

"ihned k odoslaniu" - informacie o dostupnosti nie su spravne!

po 10 dnoch tovar stale nedorazil.

• Dobrá cena za batériu a nabíjačku
    • Zlá/nedostatočná komunikácia
    • Tovar som objednala 19.12. a do 3.1. mi nebol doručený (viem že sú sviatky, ale stav mojej objednávky sa nezmenil a je stále iba zaregistrovaná). Pritom tovar bol evidovaný ako ihneď k odoslaniu.
    • Po dopytovani o stave objednávky mi bolo povedané, že jeden kus z objednávky nemajú na sklade a čakajú na doskladnenie. Tým som sa dostala to ťažkosti, pretože som keby som vedela, že dodanie by trvalo tak dlho, zohnala by som si ho z iného zdroja

E-shop pravdepodobne uvádza nepresné informácie o dostupnosti tovarov, preto odporúčam najprv zistiť, či tovar majú reálne k dispozícii, pretože sami od seba vám to neoznámia.

Reakcia obchodu sportovekamery.eu

Cez sviatky sa stav skladu rýchlo mení, nestíha sa synchronizovanie (je potrebné preveriť dostupnosť a stlačiť na klávesnici F5 aby sa stránka v prehliadači nezobrazovala z pamäte). Kuriérske spoločnosti nestíhajú doručovať. Odporúčame objednávať v dostatočnom predstihu. Prajeme krásne sviatky pokoja, bez stresu a náhlenia sa. Aspoň cez sviatky sa zastavte a užívajte si pokoj a krásu okolo seba.

• Komunikacia na úrovni

Ziadna reakcia po objednani napriek snahe o mailovu komunikaciu, ziadne reakcie. Vypada to tak, ze su zruseni resp. nefunguju.

Objednávka 7.6. (Skladom).14.6. som volal (je pravda že na fajtont)či je problém-"kolega sa Vám zajtra ozve".Volal som 18.6. že mi nikto nevolal (číslo zadané správne a neprijaté hovory žiadne ale tvrdili že volali :) a že čo mám robiť?Vraj "prezistia a dajú mi vedieť"...volali?... tak teraz už nedostupné a čakanie 2 týždne. Stornoval som objednávku 18.6. a zachránili ma v SmartWear keď sľúbili dodanie do 22.6. (letím na dovolenku) . Možno celé nešťastná zhoda náhod ale to mne nepomôže.Inak ceny a výber majú OK.

• - lahostajnost k zakaznikovi
    • - informacie o dostupnosti nie su spravne!
    • - nedodanie uplneho tovaru

Na stranke dostupnost tovaru nekoeresponduje so skutocnostou. Na moj dotaz po tyzdni, mi bola dorucene ina varianta. K damenu tovaru podla objednavky mala byt prilozena pamatova karta, ktora samozrejme neprisla. Na vysetlenie a na reklamacny mail neodpovedali...

• Nevedia, co ponukaju a nemaju overenu dostupnost produktu, na stranke je udaj produkt na sklade a skutocnost je ina.

Vytvoril som objednávku, pri danom produkte bolo písané dostupné ihneď k odoslaniu. Čakal som tri dni, keďže kamera nechodila tak som im volal a vraj danú kameru už nemajú skladom, tak sme sa dohodli že mi pošlú inú farbu...

• Mlčia a mlčia a Vy čakáte a čakáte

Cast tovaru bez originalneho balenia a navodu na obsluhu.
    Po telefonickej urgencii a prislube napravy sa nic nedeje.
    Ziadna reakcia ani naprava.

• Dostatočný sortiment.
    • Dodali použitý a zašpinený tovar. Objednal som len nový tovar.

Treba reklamovať "secondhand" tovar ak ste objednali nový.

• Neviem
    • Nekomunikacia

Obchod sa zaujíma o názor na tovar, ktorý vôbec nedoručil.

• Nebola tam snímka človek ktorý dá za kameru 458eur cez vianoce ju ale nezačne použivat lebo tam není sim aj keď predajca prisľúbil že výbava je nadštandard.No ďakujem pekne.
    • I

Zlé