• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Ak si objednám tovar ktorý je na sklade kde mi príde vyrozumenie že dakuju za objednávku a o 24 hodin mi zrušia objednávku že tovar nemaju je dost blbé.
    • O dva dni mi píšu že objednávku posielaju lebo tovar naskladnili,že mám čakat dva dni,ani po šiestich dnoch nemám tovar,to je nehorázne,ak na to nemaju nech nepodnikaju...

Neviem posudit,ale učit by sa mohli od českých shopov,tam nemám taký problém.

• Veľkosť obuvi nezodpovedá realite

Veľkosť obuvi 40,5 má zodpovedať dĺžke 25,5 cm a je o 2 cm väčšia

Reakcia obchodu Sportlook

Vážený zákazník, mrzí nás Vaša nespokojnosť. Veľkostné tabuľky udávané výrobcom sú iba orientačné a skutočná dĺžka sa môže v niektorých prípadoch odlišovať. V prípade nespokojnosti u nás tovar môžete vrátiť, alebo vymeniť.

• doteraz mi neprišli peniaze za vrátený tovar

Reakcia obchodu Sportlook

Vážený zákazník, ak sa vyskytol takýto problém, sme ho ochotní ihneď napraviť, prosíme Vás kontaktujte nás. Nevieme, o koho sa jedná. Zrejme prišlo k nedorozumeniu.

• Rychla dodacia doba
    • Slaba kvalita

Reakcia obchodu Sportlook

Vážená zákazníčka, podľa ID objednávky vieme, že Vám tovar nebol dodaný, pretože ste vopred zrušili objednávku. Teda nevieme, na čom sa zakladá Vaše posúdenie kvality tovaru. Vaše hodnotenie je teda neadekvátne a neprijateľné, nezakladá sa na žiadnych podkladoch.

objednala som tenisky a boli mi dorucene v inej velkosti ako bola uvedena na stranke i fakture

Reakcia obchodu Sportlook

Tovar bol dodaný vo veľkosti US- 7C , na krabici uvádzanej ako č. 23,5. Nedostatkom bolo uvedenie čísla 23 miesto 23,5. Podstatné však je, že ste dostali správne číslo, keďže u Nike neexistuje číslo 23, ale iba 23,5. Dĺžkovo ste teda neobdržali dlhší kus.