S obchodom som spokojná

• Kúpila som dva posledné kusy a musela som zaplatiť 2x poštovné.

• Ceny
    • Dostupnosť tovaru
    • Rýchlosť vybavenia objednávky
    • O žiadnej neviem

• profesionálne jednanie, maximálna spokojnosť

• Rýchle doručenie, spokojnosť s tovarom, určite nakúpim znova.

• Spokojnost

• 100% spokojnosť

• Ze nevyhovujuci tovar mozem vratit a nemusim ho posielat

Ze si zakaznici maju z coho vybrat a dorucenie tovaru je expresne.

Spokojná som

• Tak rychlo vybavenu a doručenu objednavku sme este ani nemali. Super

nemám stále tovar za ktorý som zaplatila a nemám k nemu ani žiadne info...

Reakcia obchodu Sportisimo.sk

Pro možnost řešení Vaší situace se prosím obraťte na naší zákaznickou podporu na e-mailové adrese: [email protected]. Můžete využít i náš kontaktní formulář: https://www.sportisimo.sk/kontakty/.

• Peniaze mi boli vrátené
    • Tovar bol v ponuke na internete aj po niekoľkých dňoch, aj keď mi napísali, že nie je dostupný. Na druhý krát, po telefonickom rozhovore so zamestnancom mi bolo odporučené znova si ich objednať, keď boli v ponuke...proces sa opakoval.

Doteraz som nemal problémy s predajcom. Peniaze boli vrátené. Mali by doriešiť rýchlejšiu aktualizáciu skladových zásob.

Reakcia obchodu Sportisimo.sk

určitě se snažíme dělat vše pro to, abychom zboží dodali co nejdříve v pořádku a mrzí nás, že se to v tomto případě nepovedlo. Děkujeme za zpětnou vazbu, kterou předáme dál kolegům, kteří toto mají na starosti.

S omluvou a přáním krásného dne, Richard, zákaznická podpora.

Vyhodou objednania tovaru u tohto predajcu je ten, ze ak v meste nieje tovar, o kt. mam zaujem, stiahnu ho z hocijakej predajne na Slovensku

Super rychle a bezproblemove dodanie

• Keď som si vyskúšala bundu a nesadla mi ,išla som ju vrátiť na pokladňu. Hovorím pani že ďakujem ale bunda nesadla tak idem pozrieť na predajňu inú a pani na pokladni sa tvárila že ju obťažujem...nepovedala mi ani slovo.

dobre dodanie a rychle

• vždy spokojná

Max spokojnosť !

Dobryý tovar, dobre ceny.

O.K.