• parkovanie, rychle vydanie tovaru

zbytocne po vydaji treba este prejst na pokladnu na uhradu

Popis a realita nesuhlasí.

Reakcia obchodu Sportisimo.sk

ďakujeme za spätnú väzbu.
    Ak Vám tovar nevyhovuje, môžete ho vrátiť/vymeniť. Podmienky pre výmenu/vrátenie: https://www.sportisimo.sk/vymena-a-vratenie/
    V prípade dotazov sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na e-mailovej adrese: [email protected], prípadne využiť náš kontaktný formulár: https://www.sportisimo.sk/kontakty/.

S prianím pekného dňa Jana, zákaznícka podpora.

• Bohatý výber tovaru.

• Dobrý a spoľahlivý obchod, dobrá komunikáci
    • Tovar som si objednal na osobné vyzdvihnutie a tam už neprebehla žiadna komunikácia s dopravnou spoločnosťou, nevedel som kedy mi bude tovar doručený, až keď bol na predajni.

Vcelku dobré.

Skúsenosti len tie najlepšie ❤️

• Som spokojná s cenami aj kvalitou tovaru

• Milý personál

Príjemný prístup, rýchle jednanie

• Siroky vyber tovaru
    • Nizke ceny
    • Moznost dorucenia na predajnu

• Všetko Ok

• Super

Spolahlivost.

Tenisky som si objednal cez eshop. Bol to posledný kus, takže sa nedal objednať na predajňu v našom meste. Boli dodané rýchlo, ale boli poškodené. V predajni v našom meste mi ich zobrali späť a vrátili mi peniaze aj za poštovné. S prístupom som veľmi spokojný. Len nemám tenisky.

• Dobré ceny
    • Dobrý tovar

• Ochotny predajca poradil
  • Objednala som si úžasnú mikinu vo výbornej zľave posledný kus v predaji, zaplatila som cez internetbanking a čakala s radosťou na tovar. Po niekoľkých dňoch mi však prišiel zo Súortissima mail, že tovar nie je sklade. Bola som a som veľmi sklamaná. :-( Okrem toho som dostala dňa 21.03.2022 mail, že mi budú finančné prostriedky vrátené, za celý týždeň sa tak však nestalo!!!

Reakcia obchodu Sportisimo.sk

ďakujeme za spätnú väzbu.
    Snažíme sa o to, aby bol zákazník s našimi službami spokojný, avšak nie vždy sa to podarí. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti. Pri kúpe posledného kusu môže byť objednávka stornovaná z dôvodu nedostupnosti produktu, o čom informujeme zákazníka v našich OP.
    Refundácia je na účet spätne vrátená do 3-5 pracovných dní.

S prianím pekného dňa Jana, zákaznícka podpora.

• Dobry vyber, ochotny personal
    • Nemam ziadnu

rýchle dodanie

• tovar za rozumnú cenu

• dobré akcie na značkový tovar