• Že to ešte neprišlo

Reakcia obchodu Sportigo

Vážená Kety ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojná a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

sympatický obchodík

Reakcia obchodu Sportigo

Vážená Iveta T ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojná a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

• dobra cena
    • pomerne prehladny e-shop
    • ochotny personal
    • maju troska chaos v objednavkach
    • trosku dlhsia dodacia lehota-tovar my bol doručeny až po 8 pracovnych dnoch

Reakcia obchodu Sportigo

Vážený Maťo ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojný a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

Tím SPORTIGO

• Dlho sa mi posielal balík

Reakcia obchodu Sportigo

Vážený Juraj Petrík ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojný a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

všetko ok

Reakcia obchodu Sportigo

Vážený Pepe ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojný a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

Tím SPORTIGO

• Skvelá cena, tovar dorazil v poriadku a kladne hodnotím i komunikáciu s predajcom.
    • Dlhšia čakacia doba, avšak nakoľko to majú uvedené na stránke, nepovažujem to za nevýhodu i keď to tu uvádzam.... rátala som s tým :)

Spokojná, môžem odporúčať.

Reakcia obchodu Sportigo

Vážená Lenka ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojná a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

• Pohoda

Reakcia obchodu Sportigo

Vážený zákazník ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojný a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

Tím SPORTIGO

• tovar bol v poriadku, ma svoju kvalitu a je podla predstav, aj cena vyhodna

dobrá kvalita, aj cena, pekný tovar

Tím SPORTIGO

• S nákupom a tovarom som spokojná

Reakcia obchodu Sportigo

Vážený zákazník ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojná a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

Tím SPORTIGO

• Musel som tovar vymeniť ,mojou vinou som objednal zlé číslo a aj keď
    • som zatiaľ nedostal vymenený tovar komunikácia bola sľubná.

Reakcia obchodu Sportigo

Vážený Juro ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojný a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

Tím SPORTIGO

• Obchod je spoľahlivý a zásielka bola doručená nepoškodená. Som spokojná s obchodom.

Reakcia obchodu Sportigo

Vážená Renáta ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojná a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

Tím SPORTIGO

• Značky,ceny,sortiment,široký výber dobré ceny.

Reakcia obchodu Sportigo

Vážený Julo ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojný a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

Tím SPORTIGO

Oproti iným eshopom trochu dlhšia dodacia lehota.

Reakcia obchodu Sportigo

Vážená Alena ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojná a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

• rychle dodanie
    • vyborny tovar

Reakcia obchodu Sportigo

Vážená Barilla ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojná a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

• rýchle vybavenie objednávky

Reakcia obchodu Sportigo

Vážený Ján ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojný a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

Spokojnost

Reakcia obchodu Sportigo

Vážený Reno ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojný a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

Tím SPORTIGO

• Bez problémov, všetko prišlo správne podľa mojej objednávky aj v stanovenej lehote

Tím SPORTIGO

Široký výber kvalitného tovaru a rýchle dodanie !

Reakcia obchodu Sportigo

Vážený Zele ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojný a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

• dobra cena
    • dlhsia doba dorucenia /5-6 dni/