• Kvalitný tovar, dobré ceny, aj rýchlosť dodania

• Je celkom lacný
    • Niekedy im to trva viac ako maju napisane

Super som spokojná, kedze som stránku nepiznala bála som sa ci mi prídu také botasky aké som si objednala ale sedí to prišli pekne zabalené v original krabici, číslovanie sedí. Určite odporúčam. Jediné malé mínus že som čakala týždeň

slusna cena

• Dlha doba doručenia

• Objednávala som dojcenske blečenie pri ktorom bola napisa na velkost UNI a veľkosť bola mala.

• Veľká zľava tovaru

Som veľmi spokojná. Tovar dorazil v dohodnutom čase bez závad.

• nejlepšia cena na výrobok ktorý som objenával
    • trošku dlhšie čakacie doby

Reakcia obchodu Sportigo

Vážený Milos , ďakujeme Vám za Vašu recenziu a chceme sa ospravedlniť za zdržanie vašej objednávky. Avšak v dôsledku náhleho zvýšenia počtu objednávok sme ju nedokázali doručiť skôr . Za pochopenie ďakujeme .

• Doručenie

Reakcia obchodu Sportigo

Vážený Vongpete ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojný a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

Tím SPORTIGO

• Prišlo to do Vianoc a ešte aj topánky sadli - takže veľká spokojnosť!

Reakcia obchodu Sportigo

Vážený zákazník ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojný a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

Tím SPORTIGO

Dodržaná doba doručenia tovaru, vhodne zabalený, spokojnosť, odporúčam!

Reakcia obchodu Sportigo

Vážený Ivanov ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojný a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

Tím SPORTIGO

• dobré ceny, rýchle dodanie

Reakcia obchodu Sportigo

Vážená ZuzkaNR ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojná a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

• Veľká spokojnosť ☺

Tím SPORTIGO

Som spokojná všetko prebehlo v poriadku

Reakcia obchodu Sportigo

Vážená Deina ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojná a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

Tím SPORTIGO

• Super rychle vybavenie aj cena..velka spokojnost
    • Dorucenie az domov

Reakcia obchodu Sportigo

Vážená Ivka ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojná a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

• jednoduché objednanie
    • dlhá doba dodania

Reakcia obchodu Sportigo

Vážený Ago ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojný a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .

Tím SPORTIGO

• Zatial ziadny balik som nedostala.

Reakcia obchodu Sportigo

Vážený zákazník ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojná a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás . Tovar bol štandartne doručený.

Tím SPORTIGO

• Dodnes neviem v akom stave je moja objednávka.Doba dodania pri produkte bola 6-7 dní

Reakcia obchodu Sportigo

Vážený zákazník, ďakujeme Vám za Vašu recenziu a chceme sa ospravedlniť za zdržanie vašej objednávky. Avšak v dôsledku náhleho zvýšenia počtu objednávok sme ju nedokázali doručiť skôr . Za pochopenie ďakujeme .

Tím SPORTIGO

kupovala som šaty pre malu, prijemne prekvapili, sú krásne, doba dodania dlkšia, ale oplatilo sa čakať.

Reakcia obchodu Sportigo

Vážená Jaja ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi , že ste s našimi službami spokojná a v prípade upozornenia na Vaše požiadavky sme pripravení na nich neustále pracovať a zlepšovať sa pre Vás .