Tovar mal byt doruceny do 10 dni je to uz vyse 20 dni od objednavky a stale mi nic neprislo.

Reakcia obchodu Šport Eshop

Ako sme Vás informovali: - prepravca označil balíky ( okolo 140 balíkov ) rovnakými číslami, pričom sa im v systéme pomiešali a teraz nik nevie zistiť kde sa vlastne nachádzajú. Preto sa ospravedlňujem za zdržanie objednávky ( ktoré nie je spôsobené našou vinou ), poprosím Vás o trpezlivosť, kým sa zásielka nenájde a ihneď Vám bude doručená.

• žiadne výhody
    • ponúkate na internete tovar, ktorý ani nemáte a ani neviete kedy a či vôbec budete mať - to bol aj môj prípad

neodporúčam nakupovať

Reakcia obchodu Šport Eshop

Mrzí ma , že tovar ktorý ste objednávali sa akurát vypredal, ale to je zhoda viacerých zákaznikov, keď chcú ten istý tovar, ktorého už nie je na sklade dostatok. Dodávateľ niekedy dodá chýbajúci tovar hneď inokedy sú to aj týždne ( pokiaľ tovar nie je v centrálnych skladoch ) - toto mi bohužiaľ neovplyvníme. Ďakujeme za recenziu.

tovar ktorý ponúkajú nemajú na sklade a čakacia doba potom je veľmi dlhá

• podla nas žiadne lebo nič nam nedošlo
    • tovar sme si objednali a o dnešneho dna nam nedodali ani nam nenapisali ze preco ho nedostali sme

ako veľmi smesa tešili na tovar tak nas sklamali

Reakcia obchodu Šport Eshop

Dobrý deň, mrzí nás že Vám tovar ešte neprišiel, ale po zaslaní objednávky sa vypredal a preto sme čakali na nové naskladnenie. Objednávka sa Vám už vybavuje a budete ju mať doma cca za týždeň. Ešte raz sa ospravedlňujeme za meškanie.

• ponúka aj tovar,ktorý nemajú na sklade

všetko šlo dobre, až kým mi neodpísali, že objednaný tovar nemajú (hoci ho mali mať) a ani nevedia kedy ho budú mať (tak načo píšu,že ho majú skladom) ostáva mi už len čakať lebo som už aj zaplatil

Reakcia obchodu Šport Eshop

Dobrý deň, mrzí ma že Vaša objednávka nie je vybavená. Dané halovky boli v čase objednania na skladoch, ale veľkým záujmom o tento tovar sa bohužiaľ vypredali. Tovar sa naskladňuje ( ako som Vám písal), ale bohužiaľ nevieme aké čísla budú dostupné. Dali sme Vám možnosť počkať na tovar, alebo zrušiť objednávku. Vybrali ste si počkať. To, že ste platbu uskutočnili ešte pred potvrdením objednávky nevadí, v prípade zrušenia objednávky Vám platbu samozrejme vrátime na Váš účet.

• Nemá žiadne výhody, mám dojem, ze je to obývackovy predaj
    • Tovar, ktorý som si objednal, firma NEMÁ skladom, pričom žiadna zmienka nie je o tom, že tovar nemá skaldom. Dokonca je ponúkaný cez zľavový portál, kde nie je žiadna zmienka , že dodávateľ nemá tovar!!! Po mojom telef.kontakte som zistil, že firma tivar nemá, objednáva ho a až následne zasiela príjemcovi, samozrejme, následne som zistil, že m=a dodaciu dobu až 10 prac.dní!!!

Neodporúčam vôbec daný obchod. Neseriózne jednanie a komunikácia. je to obývaćkovy obchod!!! Maximálna nespokojnosť!!! Môj prvý, ale zároveň posledný nákup!

Reakcia obchodu Šport Eshop

Vážený pane, zakúpili ste si tovar cez zľavový portál, kde je pri ponuke jasné napísane "dodanie minimálne 10 pracovných dní", a ak si neviete spočítať že Vám to do Vianoc nepríde, mali ste si to pred kúpou preveriť telefonicky. Tovar sme Vám zaslali a dôjde Vám 10 pracovný deň. Takže skúste pre budúcnosť aj čítať čo je pri ponukách napísané a nie len sproste ohovárať. Ale aj tak Vám ďakujeme za Vašu negatívnu rezenciu, aj keď sme podmienky dodania dodržali.