• slaboé zabaleny tovar

Reakcia obchodu SPORTAKTIV.sk

Balíky balíme do technickej priehľadnej strečfólie, zákazník tak vidí, aký tovar si vlastne preberá, čo si myslím, že je skôr výhoda, ako nevýhoda...

• Brzká dodávka zboží
    • Zboží došlo zabaleno pouze ve stahovacím průhledném igelitu. Helma, která měla být červená, dle objednávky a dokonce i podle dodacího listu, je samozřejmě černá.

Reakcia obchodu SPORTAKTIV.sk

Ďakujeme za Váš názor a hodnotenie, balíky balíme do priehľadnej technickej strečfólie, zákazník vidí, čo a v akom stave si preberá. Je to skôr výhoda ako nevýhoda. Vo Vašej objednávke ste si vyberali farbu skatu - ČERVENÚ a nie farbu prilby - tá je ponúkaná len ako darček navyše a jedine len v čiernom vyhotovení, presne ako je aj vyfotena v e-shope.

• najlepsia cena
    • komunikacia po telefone kde mi pani povedala aby som jej povedala ja ako zakaznik adresu zasielkovne kde chcem tovar dorucit..mala som jej ja zavolat lebo telefon zlozila.to mi doslo dost neprofesionalne.ved ma tiez pocitac a adresu si moze vyhladat aj sama.

tovar som si vyzdvihla cez zasielkovnu,celkom rychlo doruceny,dobre zabaleny.prehladnost stranky.

Reakcia obchodu SPORTAKTIV.sk

Ďakujeme za Váš názor a hodnotenie. Ťažko sa NÁM určuje, kam zo svojich viac ako 100 pobočiek zásielkovne by ste chceli zásielku doručiť. To si určuje zákazník sám rovnako ako aj poštovú adresu.

• Komunikacia. Ochota poradit.

Som spokojna s bezproblemovym nakupom a rychlim dorucenim tovaru.

Ďakujem za váš nákup a hodnotenie

• dodacia lehota

ak sích tovar nesúri tak OK

Ďakujem za váš nákup a hodnotenie

• flexibilita, ochota
    • neregistrujem ziadne

treba skusit, ziadne negativa..

Ďakujeme za váš nákup a hodnotenie

• Serioznost,rychle dodanie za dobru cenu.

dobrá akcia rychle dodanie urcite odporucam bycikel je super a dobrá vybava. Som zatial spokojná.

Ďakujeme za váš nákup a hodnotenie

Až na tú dopravu (kuriérom) ,všetko v úplnom poriadku.

• Osobni pristup

• Kvalita,a komunikácia
    • Neviem

Dobrý obchod,ceny a komunikácia

Ďakujeme za váš nákup a hodnotenie

Obchod se mi jevi jako nespolehlivy. Pani se snazila po telefonu problem resit - nabizela jine zbozi. ale az po 2 dnech od objednani. Nakonec i bez omluvy, ze objednavku stornovavaji. Za dalsi den jim stale totez zbozi slo objednavat a na internetovych strankach Stale oznaceno, ze je skladem i presto, ze jiz davno nebylo. Je to Nespolehlivy obchod se spatnou komunikaci. Vracet se sem rozhodne nebudu

Vše ok

• žiadne !!!
    • všetky nič pred necelym rokom som objednala nič mi neprišlo !!!!!!!!!!

nekupujte je to hrozne ak zaplatite v pred nič vam nepríjde a to iste aj ked inou platbou !!

Reakcia obchodu SPORTAKTIV.sk

Žiadnu objednávku spred roka na Vaše meno neevidujeme:-) A ani žiadnu platbu za objednaný tovar:-) Nesplietli ste si e-shop? Hrozná je jedine Vaša slovenčina....

• Komunikacia
    • Nedostatky som nepostrehol

Kupoval som bicykel cervenej farby. Po objednavke ma hned kontaktovali, ze ho maju len v bielej. Pytali sa ci chcem takyto a ak nie mozme zrusit objednavku. Biely bol fajn tak som to nechal tak. Tovar dosiel na druhy den v poriadku. Obchod odporucam.

• dobre ceny
    • tovar, ktory som si objednal mali akoze na sklade ale po objednavke preslo par dni a nic sa nedialo. tak som zistil, ze tovar nemaju a ani asi nebudu. objednavku sme nasledne stornovali

Tovar nebol poskodeny ale krabica.obchod ok ale prepravca palec dole.

• problémy s dopravou

komunikácia s obchodom dobrá, škoda tých problémov s dopravou, inak by bolo všetko ok.

Ďakujeme za váš nákup a hodnotenie

• Nezosuladenie tovaru na sklade/predajni s realitou, tzn. na nete je ponukany tovar este dostupny na sklade, pride mi potvrdenie o objednani tovaru, no o par dni som informovana, ze tovar uz nemaju. Cudne v internetovom obchode, Myslim, ze aplikacie by mali byt rozhodene lepsie poprepajane/zosuladene, aby nedochadzalo k takymto chybam a tym aj nespokojnosti zakaznikov. je to pre mna sklamanie, stretla som sa s tym 1. krat a to uz objednavam cez internet vela rokov. Ocakavala by som od obchodu aspon nejaku snahu o napravu. Ospravedlnenie resp. pokus o doobjednanie tovaru.

Reakcia obchodu SPORTAKTIV.sk

Dodatočne sa ospravedlňujeme za vzniknutý problém, na odstránení problémov v e-shope sa postupne pracuje. Žiaľ keď tovar nemá náš dodávateľ, sami ho vyrobiť nevieme a tým pádom ani dodať.

• zlá komunikácia, zle dodaný tovar, dlhá doba dodania

Tomuto obchodu sa oblúkom vyhýbajte, údaje k platbe zaslané po mojej urgencii, tovar zaslaný po urgencii, zle dodaný tovar, komunikácia na bode mrazu. Nikdy viac! Tento obchod neodporúčam, objednávka 21.10. tovar dodaný 30.10. Kde to žijú???

Reakcia obchodu SPORTAKTIV.sk

Pre kratšie dodanie tovaru je potrebné si objednať radšej prepravu kuriérom, nie slovenskou poštou... O zle dodanom tovare ste nás neinformovali, zákazník má vždy možnosť tovar vrátiť, pokiaľ je mu nevyhovujúci, túto možnosť ste pokiaľ viem nevyužili...

• všetko,ok, seriozné správanie dodavateľa
    • zatiaľ neviem

odporúčam,besproblémové nakupovanie