• Rýchlosť
    • Komunikatívnosť

Reakcia obchodu SPORTAKTIV.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi teší. V našom záujme je komunikovať rýchlo, profesionálne a jasne. Veríme, že Vám bude tovar spoľahlivo slúžiť, tešíme na Vaše ďalšie nákupy u nás.

• Výborná komunikácia
    • Rýchle spracovanie objednávky
    • Skvele ceny
    • Veľmi ochotný personál

• Rýchlosť doručenia
    • Ochota

Kvalitný výrobok za skvelú cenu

• Priama komunikacia
    • rychlosť

Váš Sportaktiv

• Super ceny a rýchlosť dodania

• super cena

• Rýchlosť dodania tovaru

• Výborné ceny
    • Rýchlosť dodania
    • Odporúčam ostatnym

• Kvalitný produkt
    • Dobrá cena

Bol som veľmi spokojný, tovar bol doručený rýchlo. Cenu aj kvalitu produktu hodnotím veľmi pozitívne.