objednávka potvrdená,zaplatená a 16 dní ani zmienka o stave objednávky

stránka vyzerá relatívne dobre, no zo strany e-shopu žiadna komunikácia .....

• Na tovar som čakal viac ako 13 dní

• Doručený mi bol iný tovar, obchod nereaguje na emailovú komunikáciu

V zásielke som dostala iný tovar, než ako som objednala. Objednala som plaveckú čiapku s vlajkou Talianska (obrázok objednaného tovaru je viditeľný aj v potvrdení objednávky), dostala som čiapku s vlajkou Brazílie)
    Obchod nereaguje na email ohľadom riešenia situácie. Neodporúčam nákup,

• Nereagujú na objednávku
  • Us dva týždne čakám a kuriér stále ešte neprišiel

Bez komunikácie za 2 týždne tovar ani neprisiel

• Tovar bol objednaný, objednávka sa spracováva a už je to 18 dní a nič. Som sklamaný, pretože som to objednával pre školu a pre deti. Určite naposledy.

Žiaden mail, správa o objednávke, zrazu príde len kuriér. Písala som mail, komunikácia nulová. Tu už viac nenakúpim

Objednal som si loptu, v popise mala uvedeny vacsi priemer ako mala. Dorucena mi bola ovela mensia detska lopta.

Ocenila som, že mi z eshopu poslali mail, kde sa zaujímali o feedback klienta, ale to som sa unáhlila, pretože keď som im odpísala, že s jedným z produktov nie som spokojná, chcem ho vrátiť a nech mi poradia, aký je postup, už sa mi viac neozvali.

Objednavala som z tejto stránky odrazadla pre moje dvojičky. Jasne a vopred som pýtala ci odrazadla majú aj brzdy. Odpoveď bola áno. Samozrejme ze dorazili bez bŕzd. Tak som reklamovala, a ze nastala chyba,ze odrazadlo nakoniec nie je s brzdou... (že vraj aj chyba na internetovej stránke, že opravia...) Za vyšší poplatok mi bolo ponúknuté to isté odrazadlo už aj s brzdou. Komunikácia bola fajn po telefóne ohľadom reklamácie.
    No brzdy dorazili úplne nefunkčné. V servise na bicykle som zaplatila ďalšie € za namontovanie brz, vycentrovanie kolies, a aj tak odrazadlo nebrzdi vôbec!!!
    Pretože ma aj servisak upozornil že mi poslali nekvalítne súčiastky k brzdam-resp.nekvalitne nefunkčné brzdy... Chcem reklamovat no dovolať sa mi nedarí.
    Vôbec neodporúčam...

• Tovar a ani žiaden informačný email doteraz nebol doručený

• Slabá komunikácia

Objednal som tovar, a dva týždne sa nik neozval, tovar doteraz nedorazil a komunikácia zo strany obchodu nulová.

Otras čo som nezažil. 22.2.2020 som si objednal tovar. 26.2 vam pride email ze tovar odovzdavaju GLS link nefunguje. 2.3.2021 volam, ze nemám balík tak že tam nebol 1 produkt. Dostavam new sledovacie číslo na Poľsku GLS. 3.3.2021 volam budu to riesiť lebo maju eshop aj v Poľsku, sľubujú new sledovacie číslo- email nepošlú.Dnes 5.3.2021 volám pan nie ej na predajni posuva to kolegovi- samozrejme nič. Volam 2x o16:25 a teraz : 1. oni o ničom nevedia 2. dali to nareklamaciu GLS 3. dnes mi opať zaslali daľsí balikbudem ho mať určite 8.3.2021. Prepačte posledyn telefonát som nebol príjemny ale uvedomte si, že takto sa v dnešnej dobe obchod nerobí. Váš amaterizmus, babractvo, neochota informovať zákazníka, klamať ho o zaslaní potrebných informacii, to ste deti zo škôlky?

Tovar je na sklade u dodávatela čakám už asi tretí týždeň.

• Tovar nedorazil ani po viac ako 10dnoch. Žiadne info o objednávke, nedvihaju telefón, neodpovedajú na email.

Napriek mimoriadnej situácii mi rukavice stále nedorazili. Môže to byť chýba zasielkovne, no keďže som objednávala u predajcu takéto veci si majú strážiť oni.

Tovar mi do dnešného dňa neprišiel.

• Tovar v jeden deň bol a na druhy deň ste mi zrušili objednavku