• neprehľadnosť

chyba na stránke mi neumožnila nákup (podľa predajcu), poskytol mi zľavu, ale nedostatočnú, dôvod nedodania sa mi zdal vymyslený

Reakcia obchodu sport-core.sk

Dobrý deň. Nemáme dôvod si čokoľvek vymýšľať. Systém načítal bicykel s výrobnou vadou, ku ktorému nemáme prístup a je možné ho zakúpiť za nižšiu cenu len priamo u výrobcu. To je všetko.

• ziadne
    • ma neaktualny tovar

nekupovat

• nedodanie tovaru podla objednávky

Reakcia obchodu sport-core.sk

Dobrý deň. Áno, zaslali sme omylom inú farbu, za to sa ospravedlňujeme.
    Ponúkali sme výmenu tovaru alebo vrátenie platby, ale na to už ste nereagovala...

• nesťahuje zo stránky výber produktov ktoré už nie sú na sklade k dispozícii

ja osobne by som už nič neobjednala nakoľko mám zlú skúsesnos.

Reakcia obchodu sport-core.sk

Dobrý deň. Ďakujeme za Vašu recenziu.
    Vo Vašom prípade sa jednalo o výpredajový model bicykla, ktorý v priebehu dňa v jednej z farieb došiel.
    Sklad sa aktualizuje priebežne a k tejto situácii v plnej sezóne niekedy bohužiaľ dôjde, keď sú skladom len posledné kusy na obrovskom e-trhu..

Internetový shop samotný, komunikácia a dodanie tovaru OK, ale nápad kupovať cez internet "na diaľku" bicykle nebol dobrý. Jednak prišli v rozobranom stave a bolo ich treba cca 3 hod. každý zmontovať, ďalej som prišiel o servis a nastavenie po zabehnutí ktorý mi v kamennom obchode poskytujú a nakoniec sa mi vybrané modely nezdajú až také skvelé ako na obrázkoch v katalógu. "Naživo" by som si vybral iné. Takže nabudúce už nijaké experimenty a bicykle kupujem opäť v lokálnom obchode.

Reakcia obchodu sport-core.sk

Prajem pekný deň. Nedá sa nereagovať, pretože v tom je rozdiel proti kamennému obchodu a e-shopu.
    Nákupom dvoch bicyklov na e-shope ste ušetril nemalú čiastku, mal ste dopravu zadarmo expresnou službou až domov. Ušetrené peniaze Vám zaplatí servis na niekoľko rokov dopredu.
    Navyše sú bicykle dodávané nastavené, drvivá väčšina klientov si bicykel v priebehu niekoľkých minút zloží sama.
    Samozrejme môžete nabudúce využiť služby kamennej predajne za oveľa vyššie ceny.
    Je to len Vaša voľba.