Na základe už na prvý pohľad neoriginálnej dotke na zakúpených gumách som do eshopu volal a prislúbili mi vrátenie peňazí alebo druhú sadu gúm, no nakoniec sa nič neudialo a celú situáciu odignorovali... preto si aj vyslúžili túto recenziu. Obchod sa samozrejme silno ohradil proti tomu že by mal niečo dočinenia s úpravou dotiek na gumách, no je mi celkom jedno kto s tým čo robil, keďže ja som gumy kúpil od nich takže sú jednoznačne zodpovední oni za to čo mi predali... názor si utvorte sami

• žádná
    • Nespolehlivý

Mate na stranke typ pneumatiky ktory uz nedodavate.

Nebolo mi doručené to čo som si objednal.

• Objednaný tovar deklarovali ako "na sklade". Prijali objednávku, potvrdili, ale tovar neposlali. Až po urgenciách priznali, že ho vlastne vôbec nemajú a ani nevedia objednať skôr ako za niekoľko mesiacov.

Nenechať sa tu ťahať za nos, klamú s tovarom "akože skladom", pritom ho zjavne skladom nemajú, až po objednaní zákazníkom ho niekde inde objednávajú z veľkoskladu.. a keď je, tak asi ok, a keď nie, tak sa neobťažujú ani informovať.. (žiaľ aj môj prípad).

Objednala som si pneumatiky a ked mi po troch dnoch neprisli volala som, pani sa ospravedlnovala ze mi ich zabudli poslat a ze poslu teda este raz, nakoniec mi prisiel email ani nie telefonat ze ich to mrzi ze gumy nemaju. Takze jedno klamstvo velke, neprofesionalny pristup uplne, ako mozu uvadzat gumy na sklade ked ich nemaju a este zavadzaju klienta ze ich poslu ze zabudli. Urcite si odtial viac neobjednam.

• veľmi veľa....

otrasná komunikácia

• Nové DOT 3116

Tovar bol skladom s dodaním do 4dni. Termín dodania nedodržali a po urgenciach zaslali po 9 dňoch, avšak na eshope stále uvádzali že je tovar skladom >12ks. Vrcholom bolo keď volal nejaký pán a chcel zaplatiť tovar prevodom na účet, pričom bol zaplatený kartou pri objednaní čo svedčilo o totálnom chaose.

• Dobre ceny.
    • Skladove zasoby su slabe.

Obrnte sa trpezlivostou.

• Slušný výber pneu, nízke ceny.
    • Neuveriteľne dlhé dodacie lehoty na niektoré druhy tovaru. Napríklad objednávka z konca augusta bude vybavená až začiatkom októbra! Bez akejkoľvek snahy ponúknuť náhradný tovar, poskytnúť zľavu... Ak sa mi nepáči, mám stornovať objednávku.

Radšej si preverte dodacie lehoty vopred ako vystavíte objednávku.

Komunikacia zo strany predajcu obdivuhodna. Velmi mily pristup aj ochota. Avsak neviem ci pripisovat vinu obchodu alebo kurierskej spolonosti. Objednal som tovar, kde sa mi asi po hodine ozval chlapik a ospravedlnil sa ze maju chybu na webe s tym ze tovar nemaju v takom mnozstve ako potrebujem ale ze ho doobjednaju. O dva dni neskor telefonat. Pneu uz mali skladom...ale pred odoslanim zistili ze su 2 ks pneu poskodene. Vraj mi ich mozu vyreklamovat ale bude to trvat 2 mesiace!!!! Tak som povedal aby mi poslali aspon tie 2 ks ktore su v poriadku. Na co sa predajca po hlase asi trochu zakrykol..ale suhlasil. O par dni neskor volam do firmy kde mam tovar. Predajca ochotne zareagoval a povedal mi ze z ich strany bol tovar odoslany ale ze mi obvola kuriersku firmu ktora ho mala dorucit nasledne o 10 min mi zvoni telefon a predajca vravi...nehnevajte sa..tovar sa niekde stratil. Predajca ma poziadal aby som pockal este jeden den s tym ze tovar skusia najst, tak som pockal a na druhy den mi predajca oznamil ze kurierska sluzba nema o tovare ziadny zaznam..a pravdepodobne je nadobro strateny. Je tu ale otazka ci sa skutocne tovar stratil v zasielkovej spolocnosti...alebo ma len predajca tahal za nos z dovodu ze uz nevedel novy tovar zohnat za cenu ktoru inzeroval??

• Nic
    • Dopravu

Nikdy viac

• ?
    • Tovar som objednala este pred Vianocami 2015 , slusne je,ze sa mi z obchodu ozvali,ze dany vyrobok na sklade nemaju a ani vyrobca ho uz nedoda,co ma zaraza je,ze dnes 3.1.2016 ho stale ponukaju na svojej web stranke - hodnotim ako velky nedostatok,ze to nedokazali odstranit ani za 2-3 tyzdne.

Kupujuci nema istotu,ze objednany tovar je dostupny, predavajuci ho nevie stiahnut z web stranky,hoci dany vyrobok sa uz nebude vyrabat .

Reakcia obchodu Spolehlivépneu.cz

vážený zákazníku. Děkujeme Vám za Vaši recenzi. Dovolte nám se k ní vyjádřit. V momentě, kdy jste Vaši objednávku provedla jsme zboží skladem neměli. I přesto že jste viděla status, že dané zboží není skladem, objednávku jste odeslala. Dostupnost zboží jsme ihned prověřili u výrobce a jiných zdrojů a konkrétní informaci jsme Vám předali, aby jste mohla pneumatiku zkusit sehnat v jiném obchodě, případně si vybrat jiné zboží, které skladem bylo. Vámi objednanou položku máme stále zavedenou v naší databázi, ale STÁLE se statusem, že pneumatika není skladem, což se od té doby nezměnilo. Položku jsme z databáze nesmazali z toho důvodu, že se čas od času mohou na trhu objevit produkty, které již výrobce nevyrábí, ale my jsme schopni ho naskladnit z jiných zdrojů. Tentokrát se to bohužel nepodařilo.

Z výše uvedených řádků si myslím, že naše společnost v řešení Vaší objednávky nikterak nepochybyla a že Vaše negativní hodnocení není úplně oprávněné. Spíše si myslím, že došlo k vzájemnému nepochopení.

I přes negativní hodnocení Vám děkujeme za projevenou důvěru a přejeme Vám úspěšný rok 2016.

S pozdravem
    Tým www.SpolehlivePneu.cz