• Platba sa zo slovenskej banky prevodom nedá poslať, lebo ich SWIFT je príliš dlhý.

Reakcia obchodu SpokojnyPes.sk

mrzí mě Vaše komplikace s platbou, avšak běžně nám zákazníci objednávky převodem hradí. SWIFT kód obsahuje standardně 8 znaků, stejně tak je tomu i v našem případě. Pokud tedy bylo vše správně zadáno, obrátila bych se na Vaší banku s žádostí o pomoc.

S přáním krásného dne
    Manažerka péče o zákazníky

5 dní od zaplatenia nákupu som nemala informáciu o dátume dodania. 2 dni po zrušení objednávky stále nemám peniaze späť.

Reakcia obchodu SpokojnyPes.sk

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Zásilku jsme odeslali hned v den objednání. Bohužel je zásilka stále v rukách dodavatele a nemáme potvrzení o vrácení. Jakmile nám zásilku vrátí, bude ihned zadáno vrácení platby.

Děkujeme za pochopení a omlouvám se za vzniklé komplikace.

• Mozno ceny

Velmi dlha doba od objednania po dorucenie

• fajn ceny
    • dlha doba vyskladnenia - dorucenia

Tovar prišiel v zlom stave. Balíky s piškotkami boli otvorené, roztrhaný obal a obsah rozsypaný v krabici. Krabica s dental stick bola tiež otvorená a dotrhaná. Konzervy preliačené, dobité.... Takto si zásielku určite nepredstavujem :( :( :(

Reakcia obchodu SpokojnyPes.sk

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a moc se omlouváme za komplikace se zásilkou.

Zpětná vazba je v tomto případě jediný způsob, jak se dozvíme o poškození během přepravy. Proto, prosím, kdyby se někdy stalo něco podobného, abyste nás neprodleně informoval přes portál https://sos.spokojnypes.sk/

Kolegyně se Vám ohledně této zásilky ozve, abychom mohli celou záležitost dořešit a najít vhodnou kompenzaci.

Přeji krásné svátky
    Manažerka péče o zákazníky

Tovar objednaný 26.11., zaplatený.Mal byť doručený do 3 pracovných dní.Po reklamácii mi napísali, že packeta má veľa zásielok....Dnes som volala do prepravnej spoločnosti, balík ešte vôbec nebol odovzdaný prepravnej spoločnosti......Toto nie je seriózne.

Reakcia obchodu SpokojnyPes.sk

mrzí mě komplikace s doručením zásilky. U dopravce můžete při sledování zásilky vidět, že si ji od nás převzali. Nevím tedy, proč Vám tvrdili opak. Máte pravdu, to seriózní není.

Vidím, že jste zásilku již řešili s kolegyní a zasíláme novou objednávku jiným dopravcem. Věřím, že bude co nevidět v pořádku doručena.

Manažerka péče o zákazníky

• 27.11 bola objednávka vytvorená a zaplatená a do dnešného dňa som neobdržal tovar .

Reakcia obchodu SpokojnyPes.sk

moc se omlouváme za zdržení objednávky u dopravce. Kolegyně ze zákaznické podpory vše prověří a bude Vás informovat ohledně doručení či náhradního řešení.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné svátky.

• Nedorucene na termín

Reakcia obchodu SpokojnyPes.sk

moc se omlouváme za zdržení u dopravce. Kolegyně ze zákaznické podpory zásilku prověří u dopravce a bude Vás kontaktovat ohledně doručení či náhradního řešení.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné svátky.

Manažerka péče o zákazníky

• Zaplatila som a este stale neprisel

Reakcia obchodu SpokojnyPes.sk

děkujeme za zpětnou vazbu k objednávce a moc se omlouváme za zdržení při doručování. V předvánoční době ke zdržení zásilek bohužel dochází a nejsme schopni to ovlivnit. Podle sledování zásilky vidím, že byla objednávka 30. 11. vyzvednuta, snad je tedy již vše v pořádku. Kdyby ne, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu na e-mailu [email protected] nebo na tel. 0220 924 080.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace.

• dodacia lehota - objednane min.tyzden, nedorucene ani po 7 dnoch

Reakcia obchodu SpokojnyPes.sk

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Zásilku jsme odeslali jak nejrychleji to bylo možné. Bohužel u dopravce se zdržela o den déle, než měla, ale díky víkendu to ten týden opravdu dalo. Omlouváme se za zpoždění, věřím, že jak pomine předvánoční období, budou dopravci doručovat zase svižněji.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace.

Manažerka péče o zákazníky

V pondelok 14.8 som objednala tovar a po týždni ešte není doma.

Dobrý den, Valerie,

zásilku jsme odesílali hned následující den. Velice se omlouváme za zdržení, ke kterému u dopravce došlo. V tuto chvíli již vidím, že je zásilka doručena. Věřím, že při příští objednávce bude vše opět perfektní, jako u předchozích. Pokud by se objevil jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat na zákaznické podpoře a budeme situaci s dopravcem řešit.

Manažerka péče o zákazníky

Týždeň som čakal na krmivo. Zo zahraničia príde tovar do dvoch dní.

Dobrý den, Andreji,

velice nás mrzí zdržení doručení Vaší zásilky.

Zásilku jsme v pořádku odeslali den, kdy bylo avizováno ovšem ke zdržení došlo v přepravě. Dopravce by měl zásilku po předání doručit do třech pracovních dnů. Bohužel někdy se potýkáme s tím, že doprava kolísá a nezvládá doručovat ve slíbený termín.
    Za tuhle komplikaci bychom Vám rádi nabídli slevu na další nákup a věříme, že se podobná situace se opakovat již nebude. O slevu si prosím napište do poznámky při další objednávce a my Vám ji velice rádi ručně uplatníme.

S pozdravem,

Klára Břusková
    Referent pro objednávky SpokojenyPes.cz s.r.o.
    Tel. 226 227 586 | www.spokojenypes.cz
    Tlapku na to!

Kupila som konzervy pre psíka “Brit mono protein lamb “ a bola pokazena. Netvrdím, ze je to chyba obchodu, moze to byt aj zle skladovanie ….. Mám ich viac, este som ich neotvorila. Snad nebudu zle aj tie.

Dobrý den, Simono,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Prosím, pokud se naskytne jakýkoliv problém, řešte jej okamžitě s naší zákaznickou podporou. Zrovna zkažené konzervy nemáme jak jinak zjistit, obsah není možný zkontrolovat a pokud nám to zákazník nenahlásí, nemáme možnost řešit reklamaci. K zadání reklamace, prosím, použijte portál https://sos.spokojnypes.sk/

Ozve se Vám kolegyně ze zákaznické podpory, abychom tuto nepříjemnost mohli dořešit. Omlouvám se za komplikace, věřím, že s kolegyní vše dořešíte k Vaší spokojenosti.

Manažerka péče o zákazníky

• Slubene konzervy v baleni neboli. Pekny tah. Pretoze inak by som asi objednala inde

• pošlú aj poškodený tovar

Reakcia obchodu SpokojnyPes.sk

zboží odesíláme vždy v pořádku, k poškození muselo dojít během přepravy. Prosím, pokud by se něco takového opakovalo, kontaktujte nás ihned po doručení zásilky, ať můžeme reklamaci řešit co nejdříve i s dopravcem. Kolegyně se s Vámi spojí a dořešíme, jaké máme teď ještě možnosti s řešením reklamace.

Omlouvám se za komplikace.

• Nič mi neprišlo

Dobrý den, Danielo,

u Vaší objednávky jste zvolila platbu kartou online. Platba bohužel neproběhla, proto byla objednávka stornována. Kolegyně Vás chtěla kontaktovat na tel. čísle uvedeném v objednávce, bohužel číslo je chybné. Zaslala Vám tedy email, abychom mohli objednávku dořešit a odeslat.

Manažerka péče o zákazníky

Velmi dlha dodacia doba….

farbu obojka si vybrat neviete, tak som v pozmamke prosila som o zaslanie obojka v hocijakom modrom odtieni a poslali mi ruzovy..

Reakcia obchodu SpokojnyPes.sk

moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za takovouto chybu. Kolegyně se Vám co nejdříve ozve, aby zajistila nápravu. S kolegy na skladě samozřejmě vyřešíme, aby se toto již neopakovalo!

Věřím, že bude vše brzy napraveno a příště už to všichni zvládnou zase na jedničku.

Manažerka péče o zákazníky

• Tovar prišiel v inej verzií, ako som si objednala. Po telefonickom dohovore o náprave, boli ochotný danú vec riešiť a že budú ma informovať. Viac neozvali. Schovali hlavu do piesku. Čakám už 3 týždeň a nič.

Reakcia obchodu SpokojnyPes.sk

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Moc se omlouvám za nedorozumění. Kolegyně ze zákaznické podpory vše znovu ověřovala. Jedná se pouze o špatný obrázek na webových stránkách, ale produkt je správný a se všemi, vámi požadovanými funkcemi. Kolegyně se s Vámi spojila a věřím, že je vše již v pořádku. Pokud by byl jakýkoliv problém, neváhejte mě kontaktovat na email [email protected] a vše dořešíme.

Ještě jednou se omlouvám za komplikace.

Manažerka péče o zákazníky

• Tovar po týždni od úhrady nebol dodaný.

Nespokojnosť.

Reakcia obchodu SpokojnyPes.sk

moc se omlouváme za komplikace s doručením zásilky, která byla již 18. 10. předána dopravci. Prověříme u dopravce, kde je problém a kolegyně ze zákaznické podpory se s Vámi spojí a dořešíte možnosti, jaké máme. Určitě bude zásilka brzy u Vás.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.