• majú tam spony a klince ktoré na Slovensku niekedy ťažko zohnať
    • nenapíšu, nezavolajú čo je s tovarom aj keď pri tovare je poznámka skladom - hneď expedujeme a to už prešli skoro dva týždne,
    • sledovanie zásielky zamrzlo po troch dňoch od vtedy nemám poňatia kde objednávka je pritom tovar je už zaplatený

• lehota dodávky, cena o 20% vyššia oproti konkurencii
    • dtto

Dobrý den vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení.
    Mrzí nás záporné hodnocení. Bohužel dostupnost zboží byla na dotaz, proto delší dodací doba.
    Komunikace probíhala s kolegou po e-mailu, vysvětlil platbu (DPH) a dodání.
    Bohužel eshop neumí odstranit DPH při zaslání na Slovensko, to musí až kolega v účetním systému a teprve po ověření společnosti a DPH, následně to musí vytisknout a zaevidovat, proč odesíláme do zahraničí bez DPH.
    Věřím, že se vše vysvětlilo a budeme rádi, když se na nás opět obrátíte.

Děkuji

Zástupce pro prodej

• Internetový obchod ešte vôbec neposlal žiadne informácie o objednávke

Dobrý den vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení.
    Mrzí nás záporné hodnocení. Posíláme e-maily ohledně objednávky. Pokud při objednávce dojde k překliknutí a chybě e-mailu, bohužel pak e-maily nedorazí.
    Bohužel objednané zboží z 85% bylo na dotaz, nebylo skladem, proto delší dodací lhůta.
    Děkuji za pochopení

Zástupce pro prodej

• Tovar som zatial nedostal, trva to strašne dlho, z inych obchodov tovar dojde do 3 dní.

Pokial nemajú tovar na sklade nech ho neprezentujú v ponuke

Dobrý den vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Bohužel jsme zboží vyprodali, dodavatel slíbil, že přijde další, bohužel se tak nestalo a nakonec jsme pozdě od dodavatele dostali informaci, že zboží již nebude.
    Velice nás to mrzí, ale občas se takováto situace stane.

Věřím, že při příštím nákupu bude vše v pořádku.
    Děkuji

Zástupce pro prodej

• Objednané spony nefungují, ve sponkovačce se stále zasekávají

Reakcia obchodu Spojovace.cz

Děkujeme zákazníkovi za objednávku a recenzi na náš obchod.

Velice nás mrzí, že se dozvídáme o problému až přes hodnocení Heureka.
    Prosím, pokud není něco podle Vašich představ, kontaktuje nás co nejdříve po prodeji, naším cílem je, abyste byli spokojeni. Budeme se snažit případné chyby napravit co nejdříve ke vzájemné spokojenosti.

Zákazníkovi jsme po hodnocení napsali:
    Dobrý den pane Ch.....,

děkujeme velice za Vaši objednávku. Teprve na základě hodnocení jsme se dozvěděli, že Vám spony nefungují, určitě to vyřídíme pro Vaši spokojenost.
    Prosím, jakou máte přesně sponkovačku - název a typ.