Po 10 dnoch od online objednania mi z obchodu napisali, ze tovar nemaju na sklade, ocividne ho teda ani nedoobjednaju ani nic. Mohli na to prist trosku skor, clovek s niecim rata a teraz mozem cely proces zacat odznova (vec hladat a cakat na dorucenie). Zbytocna strata casu

• Zasielanie tovaru NAHODNYM vyberom, ak zakaznik neuvedie v poznamke sam. Napriek uvedeniu veticky, ze kupujete drahe kinder vajicko, nesuhlasim s tymto jednanim. Pre skvalitnenie sluzieb si uvedte k ponuke jednoduchu moznost zakliknutia vyberu produktu ako to byva na serioznych strankach

Reakcia obchodu Sobik, s.r.o.

Ospravedlňujeme sa ale pri produkte je jasne uvedené že: Motív dodávame náhodným výberom, cena za 1ks stavebnice, je tam presne uvedené koľko dielikov balenie obsahuje, takže stačí len čítať. A nakoniec, ak sa Vám produkt nepáčil, mali ste možnosť vrátiť ho späť.
    Prajeme pekný deň.

• Zdal sa mi celkom dobry vyber
    • Ceny
    • Na stranke uvedene, ze tovar je na sklade a tento napokon v objednavke chyba

Objednala som si niekolko veci. Nie vsetko dorazilo a tak ma velmi prekvapilo, ze som nedostala ziadny email s informaciou, ze niektore produkty su nedostupne. Vyska dobierky bola tiez ina a tak som dopredu vobec netusila co vsetko vlastne dorazilo. Obchod mi rozhodne mal dat sancu rozhodnut sa ci objednavku v takom stave vobec chcem prijat.

platila som vysoke postovne, hoci som mala mat zlavu... obchod vobec neodpovedal na moj mail a ked som ho kontaktovala telefonicky, pani ma zrychlene odbavila, ze sa ozvu a uz sa neozvala.

Zavadzaju informaciou, ze tovar je skladom!!

• Široký sortiment sľubov
    • klame
    • zavádza
    • zle komunikuje

22.11. som si objednala kolobežku Frozen. Na rozhodnutie o kúpe mala rozhodujúci vplyv informácia, že ju majú skladom a samozrejme cena. Po troch dňoch prišiel email, že ju musia objednať niekde v zahraničí, a po dvoch týždňoch ďalší, že už ju vôbec nedostanú. Žiadne ospravedlnenie. Je vysoko neprofesionálne zavádzať zákazníka nepravdivými informáciami, vďaka ktorým zákazník stratí dva týždne čakaním na sľuby - a hlavne pred vianocami.

• Že zavádza

Otras

• ziadne
    • neschopnost komunikacie predajcu s vlastnou dorucovatelskou sluzbou

v tomto obcgode urcite nikdy viac nakupovat nebudem, nakolko vedeli o mojej nepritomnosti, kedze tovar nevedeli dorucit nacas a musela som zadat kontaktnu osobu na prebratie tovaru
    Tej nasledne poslali dva krat!!! ten isty tovar, pricom jeden bol poskodeny
    Neodporucam u nich nakupovat!

Reakcia obchodu Sobik, s.r.o.

Pani Gabriele sa týmto ospavedlňujeme za vzniknuté problémy s doručením zásielky. Za vzniknuté problémy sme poskytli zľavu na produkt. Robíme všetko preto, aby sme sa takýmto nedorozumeniam vyhli. Máme množstvo spokojných zákazníkov, ktorí od nás objednávajú pravidelne a nemajú so zasielaním produktov žiaden problém.