• expresne rýchle doručenie

• Lacnejšie ako v iných obchodoch. V obchode sú aj ďalšie zľavy.
    • V predajni môžete platiť kartou aj v hotovosti.

Obchod sa mi páčil. Moja objednávka prišla celkom rýchlo. V predajni to ale nebolo zmontované a nájsť jeden produkt trvalo dlho. Celkovo odporúčam tento obchod na nákupy.

Trochu som sa obával pre zopár negatívnych recenzií. No musím povedať, že to bolo zbytočne. Tovar kúpený v akcii za najlepšiu cenu na trhu. V piatok objednané a v pondelok doručené. Bol som spokojný.

• rýchlosť

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu/výdejové místo či domů. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Trochu dlhšia doba dodania

Na Bratislavu dobrá cena,osobný odber zdarma

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu a příznivými cenami v našem eshopu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Výhodná cena,rýchlosť,žiadne "moderné" poplatky

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

výborná

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• došlo včas

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku, že jste byl spokojen s jeho vyřízením a že oceňujete rychlost doručení. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• Veľký výber
    • Vysoké ceny

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Snažíme se, aby ceny pro naše zákazníky byli co nejvíce zajímavé, proto nabízeme časté speciální akce a slevy. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

Tým Smarty

Tovar prišiel skôr,ako som čakala.A čo dôležité, prišiel taký, aký mal a v poriadku.

• Ceny
    • Prehľadnosť
    • Dodacia doba
    • Produkty označené "skladom" nie sú dostupné.

Objednané produkty ktoré boli "skladom" nie sú dostupné. Po 6-tich dňoch neprišiel ani email s predpokladaným termínom dodania.

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Některé druhy zboží nejsou skladem na našem centrálním skladu, nýbrž u dodavatele. Skladovou dostupnost lze ověřit na eshopu v kartě produktu v detailu skladů nebo ověřit telefonicky na zákaznické lince. Z tohoto důvodu pravděpodobně došlo k prodlení termínu expedice, jelikož se zboží teprve muselo naskladnit. Věříme, že Vás tato záležitost neodradí od dalšího nákupu v našem eshopu.

Tým Smarty

Za mňa spokojnost: nasla som tu tovar lacnejší o 30 Eur, no presne ta istá kvalita.

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojena s vyřízením Vaší objednávky a cenami v našem obchodě. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Dobry vyber tovaru

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste nalezl požadovaný výrobek. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.

Tým Smarty

Objednávka stále neprišla. Už je to 10 dní od objednania a informácií o prevzatí objednávky.

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s naším obchodem. Prosíme kontaktujte nás na email podpory [email protected] nebo telefonicky na čísle 226 201 606, abychom ověřili stav Vaší objednívky pokud stále nepřišla. Zboží které je dostupné na hlavním skladu expedujeme do druhého dne, pokud se jedná například o použité zboží z jiné prodejny, je doba doručení delší jelikož je nutné přeposlání.

Tým Smarty

• Ešte nikdy nedodržali dodacie lehoty
    • Telefonická podpora je otrasná.

Objednal som tovar 25. 1. 2024 s dodacou lehotou na druhý deň. Tovar dorazil 21. 2. 2024 - teda skoro po mesiaci!!! - do ZBoxu. Ešte predtým som telefonoval na podporu, kvôli tomu, že budem na dovolenke. Pán na podpore mi nijako nepomohol, lebo nemal potuchy ako ZBox funguje, wow! Takže tovar sa vrátil, ale najlepšie nakoniec - peniaze mi doteraz nevrátili, na emaily nereagujú. NEODPORÚČAM NIKOMU!!!

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s naším obchodem. Kontaktujte nás případně na email podpory [email protected] nebo telefonicky na čísle 226 201 606, abychom situaci ověřili a mohli případně sjednat nápravu, či nabídnout kompenzaci v dané věci. Platba se zpravidla vrací do 14 dnů na účet zákazníka od vrácení zboží.

• Prehladny eshop
    • tovar ktory som hladala som nasla v akcii

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste nalezla požadovaný výrobek, navíc za zvýhodněnou cenu. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.

Tým Smarty

• Ochota a profesionalita personálu .

Maximálna spokojnosť .

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu.
    Těší nás, že vám kolegové z prodejny poskytli přátelský a profesionální přístup, na kterém si zakládáme. Jsme rádi, že vše proběhlo k vaší spokojenosti a budeme se těšit na případnou další návštěvu.

tým Smarty

• Slušne jednanie a obsluha.
    • Mohli by mať viacej znalostí o predavanom tovare.

Ináč pohodove a rýchle vybavenie v obchode.

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu.

• všetko super

Reakcia obchodu Smarty.sk

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup a rychlost dodaní dopadl dle Vašich představ. Budeme rádi, pokud se opět rozhodnete pro nákup u nás.

všetko OK