Tovar od 10.01.2022,som dodnes neobdržal,a je 20.01.2022

Obchod na web stránke predáva niečo, čo nemá na sklade. Po potvrdení objednávky následne prišiel ospravedlňujúci mail, že "nedopatrením" sa tovar nenachádza dočasne na sklade a po doobjednaní a naskladnení "dajú vedieť". Následne s odstupom času cca 5 dní som kontroloval dostupnosť toho istého tovaru na ich web-stránke, kde svietila informácia, že na sklade je 1 kus. Urobil som novú objednávku, ktorú však ani nepotvrdili ani neposlali tradičný ospravedlńujúci e-mail. Nikdy viac.

• Testuj si objednavky na svojej emailovej adrese!

• Žádná komunikace ze strany obchodu,nevím co je s mou objednavkou

• obchod NEKOMUNIKUJE
    • NEZAVOLA ,NEDA VEDIET co je s objednavkou

Objednal som si 4ks cistica na klimatizacie,ale vraj je na objednavku,ved mi to vtedy neponahlalo,ale podnes den mi z obchodu neprisla ziadna odozva,ze ci cistic pre mna objednali od dodavatela,alebo nie.Ja nemam info ani o tom,ci tu objednavku vybavuju.Toto je moj najhorsi obchod co som kedy oslovil.Objednavku som vytvoril 11.3.2020 a 27.3.2020 som volal kvoli objednavke 3x nedostal som odpoved.To iste som sa dozadoval 30.3.2020 a dostal som odpoved 60 sekund,ze musia zistit ako to je s objdenavkou.Dnes 1.4.2020 som sa snazil dovolat opat 2x ale nikto mi telefon nezdvihol ani na moju sms neodpovedali a ani na mail.
    TENTO OBCHOD NEDOSTAVA ZIADNE HVIEZDICKY ODO MNA, ANI ZA SPOKOJNOST,ANI ZA DLZKU DODACEJ LEHOTY, ANI ZA KOMUNIKACIU IBA AK MINUSOVE TAK -10 HVIEZDICIEK
    p.majitel sa moze hanbit !

Tovar mi prišiel poškodený. No keďže som ho potrebovala súrne reklámaciu som nepodávala no bola som sklamaná.

Od 31.05. tovar nedosiel. Momentalne nie je na sklade. 3tyzdne cakat je dost najmä ked este ani neviem kedy mi tovar dojde. Vyplateny vopred a ziadne oznamenie kedy asi dojde. Uz som si tento tovar mohol objednat niekde inde a davno mohol byt doma

• neporiadok

Objednal som tovar a zaplatil predplatbou. Tovar prišiel na dobierku. Po dohovore s obchodom som zaplatil dobierku ale peniaze sa mi doteraz nevrátili za platbu predom.

2x mi prišlo to isté sklo reflektora rozbité, vrátenú zásielku si predajca nevyzdvihol, podacie číslo RE358451982SK. Prvú rozbitú zásielku eshop zaslal opakovane ale tovar doručovacia služba DPD znovu rozbila, Záver zaplatil som za tovar, 2x mi prišlo rozbité sklo 2x som zásielku vrátil späť , druhú reklamáciu už nikto neriešil.

• Komunikaciu zo zakaznikom

Tovar objednany, po dlhsej dobe som kontaktovala obchod ako je natom objednavka, odpoved bola ze posielaju 1.3.2017. 6.3.2017 pisany mail z mojej strany ci to uz poslali.. odpoved 7.3.2017 tovar nezaslali lebo ho nevedia zohnat. Skoro mesiac sme cakali a nedockali sa.Slaba komunikacia

• vyhody?...
    • kontrola toho co predavaju

kupil som si popruhy na uchytenie auta na privese..moja chyba a to velka bola, ze som tovar neskontroloval po dodani, ale az na mieste, kde som mal auto pripevnit k privesu..na moju smolu mi obchod zaslal upinaci pas, ktoremu chybal treti upevnovaci hak....naozaj super...doprial by som im byt na mojom mieste v sobotu odpoludnia 400 km od domu....

• Poslali ste uplne iny tovar ako som objednal