• Objednala som si mobil Nokia E7-00 - Dark Grey
    • dodanie do tyzdna...kedze do tyzdna sa nic nedialo napisala som im, vraj mobil nemaju na sklade tak som este raz potvrdila obednavku vraj ju dostanem...opat nic..a ani sa neozvali...a tak to zacalo....napisala som im opat, odpoved: zasielka sa vratila z posty ako poskodena..ked som im odpisala ze ci mi mam ocakavat zasielku..odpovedali ano...ALE!...zase nic, skratim to..dalsie dva tyzdne nic..vraj chyba systemu...posledny email co som napisala..ziadala som odpoved na otazku ci su vobec schopni splnit obejdnavku..odpoved, ze nie........uzasne..

POZOR NA TENTO OBCHOD!!

chcem sa opitat ci tu nokiu e7 ci ma menu v slovenskom jaziku dakujem

Kupovala som Xperiu X10 mini pro, pretože bola výhodná cena, keď prišiel mobil, nakoniec to vyšlo viac než som počítala a z mobilu bola vybraná pamäťová karta, keď som volala, že tam neni, tak sľúbili, že ju pošlú... samozrejme ešte nedošla a už je to vyše 3 mesiacov... som zvedavá, ako budem vybavovať reklamáciu, keď sa mobil pokazí :-(

• Dobré ceny
    • Komunikácia - nereagujú na e-mail

Obchod som nepoznal, cena bola dobrá, tak som skúsil. Objednal som cez ich formulár - ani som nevedel, či objednávku dostali, neprišla totiž žiadna odpoveď. Píšem mail, či zaregistrovali objednávku - odpoveď neprišla žiadna ani za niekoľko dní. Tak som tam zavolal, tak že je to v poriadku a pošlú mi telefón. Tovar prišiel - ale cena bola vyššia. Po tel. komunikácii priznali chybu na ich strane a poslali mi aj mail, že mi vrátia rozdiel, tak som tovar vyplatil na pošte ( telefón bol v poriadku, balenie kompletné). Odvtedy prešiel už viac ako mesiac a peniaze stále neprišli. Keď som to viackrát urgoval mailom, tak mi raz odpísali, že "chybu napravia a peniaze posielajú" a ... nič. Tak čakám, a čakám, a čakám.
    Celkom zaujímavý prístup. Pre predstavu, ide o 6,- €

• komunikácia
    • tovar nedodaný v stanovenom termíne
    • nedodržaná cena ako bolo dohodnuté v objednávke

Objednal som si mobilný telefón cez tento obchod. Telefón bol skladom, po potvrdení objednávky mailom( jediná komunikácia z obchodu), kde bola deklarovaná max. doba dodania 1 týždeň. Po telefonickom komunikácii z mojej strany po týždni mi oznámili, že na telefón čakajú od dodávateľa. Telefón mi doručili po 19 dňoch! s cenou vyššou ako bolo dohodnuté v objednávke o 10 euro!. Maximálne nekorektné jednanie, katastrofálne nedôveryhodný obchod. POZOR!

• nedôveryhodný obchod
    • dodanie tovaru v nedohladne

objednala som si SonyEricsson Vivaz, stále nechodil tak som im napísala mail. Vraj sa presťahovali a preto tovar mešká. Keď som si však prečítala recenzie o nedodaní želaného tovaru a o ich ,,obchodných" podmienkach, objednávku som zrušila.

• vsetko
    • lacne
    • asi nic

lacne

Telefón mali "na sklade" s dodacou lehotou 5 dní. Keď mi po 7 dňoch nič neprišlo, zavolal som tam, povedali mi, že im to má ešte len v ten deň na sklad prísť a príde mi to o týždeň. O týždeň tam volám zase, a že ešte ho stále nemajú, tak som im napísal, že ak nie sú schopní mi dodať jeden telefón za dva týždne, takže už nemusia vôbec. Nedoporúčam obchod.

• Neodrataju DPH, pri kupe telefonu na firmu, dlha dodacia lehota, zla komunikacia.

Keby som bol vedel, objednam si telefon inde, neusetril som nic, este aj baterku ma taku, ze vydrzi jeden den, cize ma caka dalsia investicia, po napisani mailu ci sa da baterka reklamovat, sa mi neunuvali odpovedat...

• V shope je tovar na sklade, po objednavke pride mail ze nemaju. V shope je tovar stale na sklade ale uz za inu cenu. Komunikacia "-" Objednavku som zrusil.

Nechcem mu ublizit ale je to prinajmensom ZVLASTNE.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

• Kvalita a skvelá cena

Palúch hore