• Asi prestali existovat, zrusili straanku, nedostupny telwfon

Nastastie som nekupoval s platbou vopred

• Nikto neodpovefa

Tovar bol objednany,ale nedodany,telefony vypnute,na mail nikto neodpoveda,volala som do noekameho sklafu takze majitel niekam zmizol,hroza neoplati sa cakat

• -nepotrvdili mi objednávku - žiadna spätná väzba
    • -kontakt uvedený na stránke - nedostupný
    • -na môj e-mail ohľadom objednávky nikto neodpovedal
    • -ani po dvoch týždňoch som nevedela, či moju objednávku vôbec evidujú
    • -neodporúčam objednávať si cez tento obchod

Kontaktovala som obchod telefonicky a aj e-mailom. Telefón vypnutý a na e-mail taktiež nik neodpovedal.

Objednal som na dobierku produkt, kde dodacia lehota bola 7dni, dnes je už jedenásty deň, na uvedené číslo sa dovolať neda, písal som im mail, neodpovedaju už druhý deň.

• Ako už bolo písané,komunikácia otrasná.Objednala som synovi školskú tašku,ktorú mi nedoručili,neodpovedajú na maily a ešte chcú hodnotenie....tak tu ho majú.Našťastie som tovar nezaplatila.Pozor je to podvod.

Pacil sa mi tovar prezentovany na stranke obchodu, žiaľ, asi ponuku vcas neaktualizuju, takže tovar, o ktory som mala zaujem, sa uz vraj nevyraba. Škoda, moju doveru neziskali.

• ,,vyhodu ma len obchod ked si vypne telefon, nedoruci zasilku a neda sa to urgovat.pred vianocami cakate a pod stromcekom si mozme vytisknut len objednavku. co povieme dceri nevieme,,
    • len jeden mobilny telefon, ktory je stale vypnuty

uz by som v tomto obchode nic neobjednal
    nech idu do....obchod nabizi tovar na sklade, clovek predpoklada, ze bude co najskor expedovany a oni vam poslu email, ze vas objednany tovar bol objednany u vyrobcu. prejde 10 dni, vypnu si mobil, tovar nedorucany. je to taky podvod. sme absolutne sklamani, nechapem, ako mozu fungovat.