Na dvoch krabiciach prelepená veľkosť. A tie boli o 15 cm kratšie, ako ina farba tej istej veľkosti.

• Tovar mi nebol doruceny, neprisiel ani potvrzdujuci mail o objednavke pricom som zadala okamzitu platbu.
  • 23.11.2022 bola urobená objednávka
    09.12.2022 tovar ešte nedorazil, preto neodporúčam platbu v hotovosti, som veľmi rád, že som tak urobil.
    Komunikácia ohladne stavu ojednávky vôbec žiadna.

• Uhradila som objednavku cez ucet poslala som aj na sky ucet no konverzacia s runiexom zlyhala.

Tovar bol uhradeny pri objednavke pred 11 dnami a doteraz ani len e-mail o stave objednavky. Pisala som im e-mail a odpoved ziadna. A to som objednavala len 2 silonky. Urcite neodporucam a treba riesit so ŠOJ. Skoda, ze som si recenzie neprecitala skor...

• Zakupila som si pancuchy proti celilitide a zial nie su nositelne lebo na oboch stanach su zadky. Jedna strana ma vytlacene zadne kruhy co patri na zadok a druha strana ma dva siroke pasy co takisto patri na zadok. Takze ani tak ani tak obliect. Volala som parkrat na telefonne cislo no nikto nebral.

• Po poslednej objednavke ste ma sklamali.Pri objednavani pancuch velkosti 5-XL ste mi poslali v obale 6-XXL.Na obale oznacenie velkosti bolo spravne ale po rozbaleni vo vnutri boli pancuchy velke a rovno vsetky 3 balenia co som objednal.V predu dva svi a vzadu tiez dva svi.Po tejto skusenosti neviem ci este od vas objednam.Clovek sa spolieha na vas a vobec sa mi nechce riesit reklamaciu.Keby ste mi do buducna dali zaruku ze velkost na obale bude zodpovedat velkosti pancuch vo vnutri tak by ste mali verneho zakaznika.Na nic ine nemam namietky.Nahnevala ma len ta posledna objednavka za tie peniaze.Dakujem

• viackrát sme kontaktovali, údajne ešte nemajú všetok tovar na sklade
    • momentálne už ani nedvíhajú
    • Ide o to že chcem zrušiť objednávku.

Objednaný tovar mi neprišiel.

tovar mi zatiaľ nebol doručený a nemám žiadne informácie o stave mojej objednávky

Po objednaní tovaru eshop nereaguje na zrušenie objednávky, peniaze nevrátili a tovar neprišiel

Tovar som si objednal 08.05.2022 a súčasne som aj zaň zaplatil vopred. Doposiaľ som tovar nedostal. Telefonoval som na kontaktné číslo, kde vzápätí prišla SMS nech napíšem správu, ktorú som odoslal a viac sa mi už nikto neozval. Počkám ešte nejaký čas a budem to riešiť cez políciu.

Reakcia obchodu UniLady

Dobrý deň pán Milanko Murín,

Vami uvedene údaje sú : ID 6389820042, nachádzajú sa v systéme GoPay,
    Preveríme vzniknutú situáciu a budeme Vás mailom informovať.
    Pekný deň.

• Potešila som sa že si vyberieme a do 3dni mám tovar
    • Tovar za týždeň nedorazil a to sú iba pančuchy

niet, co hodnotit. Ak si objednate darcek z tovaru skladom a po tyzdni cakania vam oznamia, ze nevedia zarucit ziadny termin dodania, je tento obchod nepouzitelny.

• Do dnes nemám informáciu ,kedy tovar dostanem a v akom stave je moja objednávka hoci bola uhradená !!!!

3 týždne čakám na objednaný a už zaplatený tovar, ale firme sa doteraz neuráčilo ma ani informovať, čo bude s mojou zásielkou. Otrasné správanie!

• Obchod ma neinformoval že daný tovar, ktorý som si objednala už nevyrába.

• 14.11. objednavka a ani len mail o tom preco tovar nedorazil. skoda ze som si skor neprecitala hodnotenia, snad sa do vianoc dockam, objednavala so. to ako darceky...

Tovar neprišiel v kompletnom stave.. Chýbal kus spodného prádla ktorý som však zaplatila.. Sklamanie

Reakcia obchodu UniLady

Dobrý deň pani Andrea Girethová,
    mrzí nás Vaša recenzia.
    Po našej telefonickej aj mailovej komunikácii, sme sa Vám ospravedlnili za chýbajúci kus bielizne.
    Obratom sme Vám zaplatili na Vami zaslaný účet sumu za nedodaný tovar.
    Poprosíme o prehodnotenie tejto recenzie a odstránenie.
    Ďakujeme
    UniLady