Tovar som objednal 27.9. S ubezpečujem že bude dodaný do 30.9.
    Dnes je 4.10 a nemám žiadnu informáciu ani kedy sa tovar doruci

Po vytvorení objednávky ma obchod na druhý deň informoval, že tovar je vypredaný a už viacej dostupný nebude, napriek tomu, že ešte celý deň svietil skladom. Uviedli, že sa jedná o chybu na e-shope, napriek tomu, že naopak počas toho dňa pribúdali varianty skladom. Pravdepodobne po rušení objednávok, ktoré boli na tento tovar.
    Kedže sa jednalo o tovar, ktorý bol lacnejší, pravdepodobne chybne nacenený, nedokázali si priznať chybu, nenapísali mi ani jednu pravdivú informáciu ohľadom tovaru. Kedže odmietali tovar dodať, napriek tomu, že ho skladom s najväčšou pravdepodobnosťou mali, čomu svedčí aj fakt, že o pár dní položku na e-shope spustili opäť, iba do názvu pridali II. A to mi bolo viackrát povedané, že tovar už skladom nebude.
    Keď som sa chcel informovať, prečo mi klamali, už neodpísali.
    Neodporúčam

Tovar mi nebol doruceny. Nerozumiem preco informacie o doruceni zasielky neboli zaslane. Viem ze tovar je uz na vydajnom mieste ale to som si musel zistovat sam bez akejkolvek informacie o doruceni na vydajne miesto. Vas dorucovatel proste odviedol velmi zlu pracu. A kedze si dorucovatela vyberate vy, takze ste si odflakli robotu.

• Veľký výber florbalových vecí
    • Dlhé čakanie na tovar

• Absolutna nespolupraca
    • Zavadzanie zakaznika

v prípade reklamácie musíte posielať tovar do zahraničia (drahé poštovné).

• nevážia si zákaznikov
    • zlá komunikácia pri reklamácii

Objednal som si florbalovú palicu za 140€ keď mi ju kuriér doručil po rozbalení som si všimol že je buchnutá v oblasti nad čepelou odbitý lak , a cca milimetrová jamka.
    Okamžite som napísal mail že je palica poškodená samozrejme pán s ktorým som riešil túto situáciu mi odpísal či mám od prepravcu protokol o poškodení zásielky...(krabica nebola poškodená , odkial mám vedieť že florbalku ktorú mi strčili do balíka je poškodená?)Vyzeralo to akokeby to chceli hodiť na mňa že ja som palicu poškodil pri tom mail som napísal asi 5 minút po doručení..Ďalej bolo ticho žiadna odpoveď na môj mail neprichádzala napísal som ešte raz ako to chcú riešiť odbil ma mailom že situaci budu řešit s kolegou v pondelí..Normálne prístup jak má byť.Nakoniec som si palicu nechal lebo čakať mesiac kým by ju vyreklamovali sa mi nechcelo.

tovar,ktorý som si objednal nemajú na okamžité odoslanie,musia si ho objednať,hoci ho majú v ponuke čo predlžuje dodávku. Oproti iným e-shopom je celý proces príliš zdĺhavý.

spodok hokejky mal byt žlty nie ciklemenovi

uplne nezmyselne nalepky na hokejke, ktore pri odlepovani sposobili poskodenie a odlepovanie potlace...ak ich uz niekde museli dat, tak to malo byt na cepeli alebo inde, kde to nenapacha skody...

• žiadna komunikácia so zákazníkom
    • žiadala som o platbu faktúrou a nikto so mnou nekomunikoval

• - žiadne
    • -obchod bez komunikacie, tel, nefunkčný, nedá sa dovolať. no a na e*mail, ani opakovane nereagujú a nekomunikujú

- neodporúčam nakupovať v tomto obchode, po odoslaní objednávky, mi prišlo potvrdenie o prijatí e-mailom, ale to je všetko. Telefonický sme zisťovali stav objednávky, no na slovensku nikto nezdvíha, v Prahe objednávku registrujú, no nevedia v akom je štádiu, odvolali sa na Brno. V Brne nám nevedeli povedať nič viac, len že vidia objednávku, ale kedy bude expedovaná nikto nevie. Na e-mail neodpovedajú. Hlavne že denne prichádzajú od nich pútavé e-maily typu objednaj si do 18. a do 23.ho máš doma. Ja im neverím ani ťuk, po mojej skúsenosti. Radšej si to vopred premyslite.

• dorucenie tovaru trva prilis dlho

• balik zmackany, cepel prasknuta