• Dlhá dodacia doba, na základe upozornenia som dostala informáciu, že začiatkom tohto týždňa dostanú tovar, už je piatok a stále nič. Škoda takéhoto prístupu, ceny majú celkom dobre. Som zvedavá či vôbec tovar dostanem.

• Kategórie všetky v kope, neprehľadné
    • Prázdne kategórie
    • Nesprávne ceny pri tovaroch
    • Objednaný tovar nebol na sklade
    • Strašne dlhé jednanie

• ziadne, na stranke kopa tovaru, ktory zjavne neexistuje. obchod nekomunikuje, poslu len to, co je najdrahsie a lahko zohnatelne. proste katastrofa
    • obchod ma len slabiny, nic ine

kazdopadne nic neplatte dopredu, lebo nebude ani tovar ani peniaze. najnizsie ceny na nete, nie su zarukou, ze vam ju za nu aj dodaju, na stranke je napokon napisane, ze zmena cien vyhradena. takze ak si mydlite ruky, ako ste dobre kupili, pri preberani vam mozu vyskocit oci, ked budete platit cenu, ktora je bezna v kazdom obchode na nete. reklamacie sa asi nedozijete, nakolko obchod berie vsetko z externeho skladu zo zahranicia, kde je relamacia nekonecna, ak vobec nejaka.
    obchod po vlastnej skusenosti neoodporucam

• - dobrá cena, za ktorú tovar ponúkali
    • - nevedeli dodať tovar za pôvodne ponúknutú cenu
    • - neuvedená, resp. dlhá čakacia doba na dostupnosť tovaru

Keby dodržali pôvodne ponúknutú cenu a mali by tovar na sklade, bol by to najlepší obchod. Nakoniec však mali priemernú cenu tovaru s relatívne dlhou čakacou dobou.

• nie

-Bolo nám povedané, že komodita chcem byť teraz.
    -Uvedené ceny na webe nie sú platné.
    -Dlhá doba dodania

• cena a včasné dodanie do obchodu
    • pri prevzatí tovaru bola cena , bez príčiny zvýšená.

nič som si napokon nezakúpil,preto že cena bola zmenená na inú!

• Nič nieje na sklade

Ak chcete cakat mesiac na ukor do rej ceny kupujte

• Ani za týždeň mi nedodali tovar ktorý deklarovali že je skladom

• Cena, ale tovar nemajú.
    • Jeden tovar a dve ceny samozrejme tu lacnejšiu nemajú.Odpíšu že sa ozvú ale neozvú sa,kúpil som inde.Do teraz neviem čo je s objednávkou.Ešte že som neplatil dopredu.

Veľa tovaru za moc dobrú cenu oproti iným ale nie je záruka že ho aj majú.Staré ceny ktoré nie sú aktualizované preto sa vyskytujú niektoré položky duplicitne a v prehnane dobrej cene.Kto neplatí dopredu a má čas, môže skúsiť možno bude mať viac šťastia ako ja.Po osobnej skúsenosti bohužiaľ nemôžem tohto predajcu odporúčať.

• Prehľadný a dobrý výber tovaru
    • Tovar, ktorý ponúka obchod nebol a bol uvedený v ponuke

Nepáčilo sa mi, že tovar, ktorý bol v ponuke a ktorý som si objednala nebol. To znamená, že obchod neaktualizuje ponuku tovaru.

• neschopný ľudia

Nikdy nič neobjednávať

• tovar som objednala, poslali e-mail že objednali lebo nie je na sklade, odvtedy žiadna komnikácia...aspon mohli napísať nech s zhánam inde

• Asi ziadne
    • Nekompletny tovar

NEODPORUCAM

• nizke ceny
    • dodacia doba
    • tovar nie je skladom / neurcita doba / i ked je deklarovane inak

Tazko povedat na zaklade jednej zlej skusenosti... Objednany tovar bol podla stranky udajne skladom. Po par dnoch od objednania som sa informoval o stave - a udajne cca o tyzden. Dalsi tyzden som sa zas dopytoval - znova, ze o tyzden najskor. Uz som nemohol cakat a objednavku som zrusil.

• V prípade že sa tovar nenachádza na sklade, žiadne informácie o možnom termíne dodania .
    • Žiadna komunikácia zo skúsenosti dva týždne .
    • Dodacia lehota a komunikácia so zákazníkom.

• tovar nebol doruceny nacas. pracovnik ktory nas kontaktoval ohladom meskajucej dodavky bol arogantny, neochotny, neprijemny

• ponukaju uplne vsetko... aj to, co nemaju
    • komunikacia so zakaznikom je v plienkach

uz sa budem drzat len mojich preverenych spolahlivych internetovych obchodov

• na stránke písaly že skladom,pri tom nemaly

treba najprv skontrolovať či majú, potom si objednať

• ???
    • - dodávka tovaru bez dokladov /chýba faktúra
    • - manuál / návod /k výrobku nie je v slovenskom jazyku
    • - na reklamáciu reakcia všeobecná,nápra zatial žiadna

mojim priateľom a známím jednoznačne nedoporučujem.Doporučujem obrátiť sa na iné obchodné spoločnosti.

Ja zvažujem podanie na vyšetrenie ŠOI