• bez

ok

Reakcia obchodu elland.cz

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. Teší nás Vaša spokojnosť a doporučenie nášho e-shopu. Veríme, že aj v prípade budúcich nákupov budete s nami spokojný.

• Dobra cena

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste si náš e-shop vybrali na základe lepšej ceny. Veríme, že budete s tovarom spokojný a dobre Vám poslúži.

• nizke ceny
    • filter

spokojný

• - výhodná cena
    • - celkom dobrá dodacia lehota
    • - výborná komunikácia s obchodom
    • Bohužiaľ nemali do vysávača sáčky na dokúpenie, túto záležitosť by bolo dobré vyriešiť, aby nakupujúci nemusel zháňať príslušenstvo v obchodoch alebo na iných stránkach.

Odporúčam tento obchod kvôli dobrej cene a komunikácii, samozrejme odporúčam ostatným kupujúcim. Dúfam, že v budúcnosti nebude problém objednať aj príslušenstvo k objednanej veci.

S pozdravom tím elland.cz

• cena a ochota v prvom kroku
    • férovosť, flexibilita

Cena nízka, ale neodporúčam.
    Tovar bol vraj poškodený pri preprave, ale obchod vôbec nemal snahu dodať nový, nepoškodený kus, oznámením o nedodaní sa to pre nich skončilo a pre mňa začalo ďalšie zháňanie (Tovar majú stále na stránke!!! Môžete si objednať... - tomu nerozumiem!!!!!!

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás a ospravedlňujeme sa ešte raz za tieto nepríjemnosti. Mali sme snahu Vám doručiť nový tovar, žiaľ daný produkt bol u nášho dodávateľa vypredaný.

• dobra cena
    • pralka automatycna

ujde to

S pozdravom a prianím pekného dňa tím elland.cz

• dobrá cena, najlepšia cena za dovoz
    • - chyby v špecifikácii produktu

Špecifikácie produktov
    Typ varnej dosky: Indukčná ???/plynová
    Typ ovládania varnej dosky: senzorové ???
    - varná doska: keramická !!!
    - Typ ovládania varnej dosky: mechanické !!!

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás a ospravedlňujeme sa ešte raz za tieto nepríjemnosti. Žiaľ systém nám chybne spároval daný produkt.Snažíme sa podobným situáciám vyhýbať, no niekedy sa aj tak stane chyba. Mrzí nás to a veríme, že s budete s Vašou objednávkou spokojný.

• Dobre ceny

Tovar nebol na sklade, preto som cakal na dorucenie trosku dlhsie, ale bol som spokojny.

S pozdravom a prianím pekného dňa tím elland.cz

• Cena, primerana ruchlost dodania napriek tomu ze obchod je v čr, dobra cena postovneho
    • Neviem

Spokojnost

S pozdravom tím elland.cz

• Ponukaju tovar za "vyhodne" ceny, ktory vsak realne nedokazu dodat.
    • Evokuje to vo mne podvodne konanie.
    • Mnou objednany tovar ponukaju za cenu na urovni ceny od distributora, t.z. ze rovar predavaju s nulovou marzou co je podozrive.
    • Obchod neodporucam. Nakolko sa jedna o elektroniku a tymto sposobom ju vlastne predavaju bez zaruky.
    • Moju objednavku stornovali s tym, ze tovar je u dodavatela nedostupny, co vsak nebola pravda.
    • Neodporucam aj preto lebo nie su autorizovany predajcovia.
    • Predavaju tovar bez zaruky.

Neodporucam. Oblukom sa vyhnite.

Reakcia obchodu elland.cz

ceny pri našich produktoch sú stanovené našimi dodávateľmi. Veľmi nás mrzí že sme museli Vašu objednávku zrušiť, ale náš dodávateľ mal daný produkt vypredaný.Na všetky naše produkty platí 2-ročná záručná doba.

• nekomentujem
    • Nie je fér ponúkať na stránkach tovar, ktorý napokon nemajú.

Vyskúšajte sami.

Reakcia obchodu elland.cz

veľmi ma mrzí vzniknutá situácia a ospravedlňujeme sa Vám za nedostupnosť tovaru. Žiaľ, náš dodávateľ mal produkt vypredaný a my sme túto informáciu dostali až po vytvorení Vašej objednávky. Prajeme pekný deň.

• Dobré ceny

S pozdravom a prianím pekného dňa tím elland.cz

• cena prepravy a cas dodania

Priemerny predajca. NA stranke heureka neuvedena cena prepravy, na strankach elland som sa dozvedel o cene az pri poslednom kroku pred zaplatenim. Cena prepravy 15€ co je vela za balik.

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás, že ste o cene dopravy neboli informovaný ihneď, cena za dopravu je určená po dohode s prepravnou spoločnosťou.Mrzí nás to a veríme, že s budete s Vašou objednávkou spokojná.
    S pozdravom elland.cz

• Tovar uvedeny na stranke nebol uz skladom,
    • za tovar zaplateny vopred neprisli peniaze ani po tyzni spat

Reakcia obchodu elland.cz

veľmi ma mrzí, že sme objednávku nevybavili podľa Vašich očakávaní. Žiaľ, daný produkt bol vypredaný a aktualizácia v systéme zrejme prebehla po vytvorení Vašej objednávky.
    Ďakujem za pochopenie a prajem pekný zvyšok dňa.

• nic zasadne

tovar bol vedeny s dostupnostou 7 dni a presne do tyzdna aj dodany. nizsia cena v porovnani s dalsimi eshopmi.

S pozdravom a prianím pekného dňa tím elland.cz

• Nízka cena, prehľadná komunikácia.

Odporúčam každému.

• Rýchla orientácia na stránke,veľký vyber , ústretovosť