elland.cz

• 99 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 98 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 3,8 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod elland.cz získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie elland.cz

Wienys

Pridané: 23. júna 2016

• Spoľahlivosť a rýchlosť v doručení
  • Nemá

Našla som u nich to, čo som veľmi dobrá cena a doručenie bolo do 3 dní, super, spokojnosť veľká

Reakcia obchodu elland.cz

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. Teší nás Vaša spokojnosť a doporučenie nášho e-shopu. Veríme, že aj v prípade budúcich nákupov budete s nami spokojný.

Leszek Kos

Pridané: 15. júna 2016

By mali byť školení zákaznícky servis nezavádzať zmätenie zákazníkov tým, že nepravdivé údaje. Aj prešiel 250 km (jedna cesta) vyzdvihnúť objednaný tovar osobne, a potom sa ukázalo, že to nie je produkt, ktorý našiel objednané a potvrdené hostiteľom zamówienie.Ja som informoval presne to, čo to znamená byť vzorom, spolu s fotografiou, a napriek tomu bolo mi inú daná. moja otázkaKto bude pokrývať náklady na mojom príchode? - Miesto odpovedí získaných zakrútené preklady, ktoré nemajú nič spoločné s realitou.Takáto liečba klienta stavia len "spoločnosť" vo veľmi zlom svetle a veľmi negatívnym dopadom na svojom stanovisku.Nepočul som ani slovo mi to ľúto.

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás a ospravedlňujeme sa ešte raz za tieto nepríjemnosti. Pri telefonickom rozhovore ste boli oboznámený, že obrázky sú len ilustračného charakteru.
Veríme, že v budúcnosti sa s niečím takýmto nestretnete.
S pozdravom elland.cz

evelyn

Pridané: 4. júna 2016

• flexibilita
  • bezproblémový

odporúčam nakupovanie

Greta

Pridané: 28. mája 2016

• dobrá cena, perfektná doprava

bez chyby

Domkes

Pridané: 27. mája 2016

• Sídlo obchodu v prípade reklamácii. Zle označený tovar alebo chyba pri vybavení objednávky - poslali inú farbu ako na obrázku pri objednávke

Spokojný s produktom, no poslali mi inú farbu ako som si objednal.

Reakcia obchodu elland.cz

ospravedlňujeme sa Vám, ak ste mali s nákupom v našej spoločnosti nepríjemnosti. Žiaľ, obrázky tovaru na internetovej stránke sú len ilustračného charakteru. V prípade ďalšieho nákupu nás môžte kontaktovať a budú Vám poskytnuté informácie o produkte, o ktorý máte záujem. V každom prípade by sme sa Vám chceli poďakovať za odporučenie a spokojnosť s našim e-shopom.
Ďakujeme

mino85

Pridané: 23. mája 2016

• komunikacia so zakaznikom, po objednani sice prisiel email s potvrdenim objednavky, ale tovar nebol expedovany ani po par pracovnych dnoch, nasledne az po mojom dotazovani tovar expedovali

Reakcia obchodu elland.cz

mrzí nás že ste s našim obchodom spokojný len na polovicu, avšak po kontrole Vašej objednávky sme dodržali dodaciu dobu ktorú máme 3-7 pracovných dní. Dúfame že do budúcna bude všetko v poriadku a tovar obdržíte v ešte kratšej dobe.
Ospravedlňujeme sa za vopred spôsobené nepríjemnosti.

Prajeme pekný deň

Matúš

Pridané: 13. mája 2016

• Nič

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste si náš e-shop vybrali na základe lepšej ceny. Veríme, že budete s tovarom spokojný a dobre Vám poslúži.

ivan

Pridané: 10. mája 2016

• nikde inde som nenasiel tuto tasku s takym rozmerom
  • myslim ze ziadne len to mohlo prist skor..

som spokojny s tovarom..

slavka

Pridané: 9. mája 2016

super

miki

Pridané: 5. mája 2016

objednával som prvý krát a objednal som tovar v hodnote viac ako 1200 eur a očakával som že dostanem nejaký darček za takú objednávku alebo len dopravne zadarmo ale musel som platiť dopravne v hodnote 20 eur

Reakcia obchodu elland.cz

Ospravedlňujeme sa, avšak náš e-shop poskytuje po konzultovaní s našim vedením zľavu z ceny len pri vyšších cenách za objednávky.