• bez možnosti komunikácie, nikto nie je na telefonnej linke

Dobrý deň, dodanie tovaru bolo presne také aké je aj uvedené pri tovare. Šaty som si objednala a až potom som si pre zvedavosť prešla recenzie obchodu. Bola som zhrozená z niektorých recenzií. Zvažovala som či si šaty prevezmem, ale v deň kedy mi prišli som ich predsa len zobrala lebo sa mi strašne páčili a iné už som nechcela. Boli perfektné! Takže aj napriek niektorým naozaj veľmi negat. recenziám ja dávam jednotku. Dodanie bolo do 2 týždňov, materiál aj keď sú šaty z Poľska je fajn a celkovo vyzerajú super. Ako na obrázku. Takže verím, že tie negat. veci boli len kvapka v mori a zvyšok sú len pozitívne. Verím, že v budúcnosti si šaty u nich opäť kúpim.

• Objednaný tovar nebol dodaný ani po mesiaci.

Samé výhovorky namiesto dodania tovaru.

• Dodacia doba bola uvadzana do 16-tich dni.Nedockala som sa tovaru ani po 30-tich dnoch.

• pekné šaty , rýchle dodanie
    • došlo k nedorozumeniu v komunikácii

po vykomunikovaní mi pani majiteľka vrátila peniaze za tovar na dobierku... myslím, že obe strany to mrzelo

• prehľadnosť
    • dodacia doba

Treba ratať s dlhsou dodacou dobou

• pre mňa hlavná výhoda je že ponúkate aj veľkosť XS
    • nezaznamenala som žiadne slabiny

• Výhoda môjho nákupu bola, že v nedeľu som si objednala šaty v stredu prišli a v sobotu som ich už mala na plese. Boli ste moja záchrana.
    • Slabiny nemáte neviem o nich.

Som s nákupom vysoko spokojná bol to môj prvý nákup šaty sú kvalitné a hlavne krásne ďakujem za spoluprácu.

• Prehľadnosť a komunikácia
    • Dĺžka dodania

• objednala som si šaty 14.1.2017 a dnes 24.1,2017 nemám ani šaty,ani oznámenie o stave mojej objednávky a ples je v sobotu

Reakcia obchodu Lilly - spoločenské šaty

Dobrý deň, tovar dodávame do 21 dní, a dnes je 10 deň po vašej objednávke, v ktorej ste neuviedli, že vám objednávka súri, príp. že chcete mať tovar do nejakého termínu dodaný.

super spolupráca a ochota

• Nakupovanie z domu a možnosť vrátenia tovaru
    • V ponuke nebolo uvedené, že tovar nie je skladom a následne dlhá dotácia doba

Zatiaľ tovar nedorazil po 10 dňoch, má prísť okolo 20.01. 2017 potom uvidíme

• Veľa,lebo si to môžem pozriet
    • Nema

Super obchod

• prehľadnosť a rýchlosť vybavenia

super

• žiadna konunikácia

za mesiac a pol žiadna odozva z obchodu či tovar bude alebo nebude

• Rýchle dodanie tovaru, farebné vyobrazenie zodpovedá skutočnosti, rovnako aj uvádzané miery.
    • Zatiaľ som nezistila.

Odporúčam nákup.

• Majú dlhé dodacie lehoty, ale aspoň ich vopred proklamujú.

Tovar som posielal späť a peniaze mi poslali až po 3 týždňoch a 3 urgenciách.

• nenasla som ziadne vyhody
    • dlha dodacia doba misto avizovanych dvoch tyzdnov 5 tyzdnov po niekolkych urgenciach
    • neochota zo strany obchodu pri komunikacii
    • odozva na mail skoro tyzden

nikdy viac

Dobrý obchode so skvelou komunikáciou medzi zákazníkom a obchodom.

• Široký výber
    • Neistota dodania 2-3týždne

Ja som veľmi spokojná . Po tel dohovore som sa dozvedela že tovar asi nebude doručený na čas, ale pracovníčka e- shopu naozaj vybavila maximum a šaty na svadbu prišli na čas. Ďakujem