• Tovar bol dodaný načas, ale keďže šaty nesedeli poslala som ich späť. Peniaze mi nevrátili. Bolo to 1/2018. Až po niekoľkých upozorneniach mi poslali polovicu peňazí.(4/2018) . Potom už nereagovali. Keď som im napísala že sa zastaví manžel, napísali mi že podávajú na mňa trestné oznámenie za vyhrážanie. Neodporúčam !!!!! Idem urobiť právne kroky, chcem sa spojiť aj s inými poškodenými.

• Nespoľahlivá osoba, tovar nedodá, peniaze nevráti.

• Niečo hrozné, zrelé na trestné oznámenie. Asi pred dvoma mesiacmi som objednala pre vnučku šaty a na doporučenie stránky som vyplatila sumu vyše 60 € do dvoch dní. Po platbe sa už nikto na číslach, zverejnených na stránke neozýval, majiteľka nereagovala na maily. Asi po necelom mesiaci som ju žiadala mailom o urýchlené dodanie tovaru alebo vrátenie peňazí, ale neozvala sa. Šaty doručené neboli a ani vrátené peniaze. Možno to klasifikovať ako nezákonné obohacovanie sa na úkor zákazníka. Uvažujem o trestnom oznámení. Z tohto dôvodu nedoporučujem čokoľvek objednávať v uvedenom obchode!
    20180717

• Saty prisli za 2 dni co je skvele.
    • Lenze nie vo velkosti L ako som si objednala ale XL,takze som ich poslala naspat.clovek pravom caka v dnesnej dobe ze aj oni dodrzia svoje obchodne podmienky.saty su zatial neprevzane na poste v starej lubovni a ja uz len dufam ze ani nepreberu balik,podla tych skusenosti co som zial neskoro zistila o nich.eshop medzitym zrusili a nereaguju na ziadny mail z mojej strany.je vobec mozne ze len tak oklamali tolko ludi a nic sa nedeje?

opakovane som oslovila obchod, nakoľko 29.4.2018 som zaplatila za dvoje šaty a doteraz ich nemám

• Obchod zrušil objednávku.
    • Na webovej stránke boli šaty dostupné - avšak o pár dní prišiel e-mail, že šaty nemajú.
    • Obchod neodporúčam.

Napriek negatívnym hodnoteniam som si objednala šaty. Prišli mi hneď na druhý deň, vyzerajú presne ako na obrázku. Boli v 50% zľave za 44,-Eur, kvalita prevedenia nemá väčšiu hodnotu, za 88,-Eur by som si ich nekúpila.

• Objednala som saty.Zaplatit sa musi vopred.Neprisli ani saty ani peniaze.Su to podvodnici!

• Žiadna komunikácia zo strany predavajuceho
    • Nedodanie tovaru v sľubovanom termíne
    • Nedodanie tovaru vôbec
    • Peniaze nevrátia
    • Žiadne upovedomenie zo strany predavajuceho o predĺžení doby dodania

V ZIADNOM PRIPADE NEOBJEDNAVAT!!!!!
    Katastrofa, ešte som sa nestretla s takým prístupom, už vobec nie ak je za tovar zaplatené vopred.
    23.4. som objednala dvoje šiat, samozrejme zaplatila. Schválne som uviedla termín 2týždne pred(15.5), než som ich reálne potrebovala (26.5.). Samozrejme, že k 15temu doručene neboli. A to vlastne ubehlo aj ich sľúbených 14-21dní. Nasledujuci tyzden som im napisala mail. Žiadna odpoveď, následne druhý. Po 3 dňoch odpoveď že dodané budú budúci týždeň(koniec týždna) ci mi to vyhovuje. Keďže to vychádzalo toho 25.5., tak som ostala spokojná. Lenže čakala som do utorka a žiaden mail o odoslaní. Znovu som im napisala a odpisali mi v stvrtok ze bohuzial ich dodat nestihnu. Poziadala som s5 peniaze. A vcera, teda po 2 tyzdnoch a medzitým dalsich 2 mailoch odo mňa mi prisla odpoved na ziadost o vratenie penazi, ze sa budu snazit ich poslat co najskor, len hladaju prostriedky ako vratit, lebo maju problem s eshopom...WTF??? Tentokrát som už pochopila, źe len ide o ďalšie naťahovanie času z ich strany. Napisala som ze si po ne pridem osobne. Znova ziadna odpoved. A aj si po nich pojdem, ak mi ich nevratia, taktiez podám trestné oznamenie...
    Ani tú pol ☆ by som im nedala, keby sa dalo

• Nedodali tovar
    • Komunikácia
    • Nevrátili peniaze

Absolútne neodporúčam, tovaru ani peňazí som sa nedočkala, komunikácia nulová.

nezdvíhajú telefóny,neodpovedajú na maily,človek sa nedočká ani objednaného tovaru ani vrátenia peňazí,absolútne neodporúčam

• Nedodržali termín dodania tovaru, predĺžil sa na viac ako mesiac, zlá komunikácia.

• Neserioznost, ziadna spatna vazba

V marci som objednavala saty pre dceru, trpezlivo som cakala vyse mesiaca a saty doteraz nemam. Volala som na cislo uvedene na ich stranke a po x volaniach mi to zdvihla pani, ktora mi tvrdila, ze objednavku aj platbu eviduju ale ze pan poslal malo siat a hned na druhy den mi zavola a zisti, ci vobec tie saty budem mat. Samozrejme sa pani neozvala a na maily neodpovedaju.
    Preto podavam trestne oznamenie nakolko nie som jedina nespokojna zakaznicka a tak isto ako ja musim poctivo pracovat, nestrpim aby sa niekto neschopny obohacoval na moj ucet.

• šaty zodpovedajú kvalitou cene
    • materiál veľmi dobrý, veľkosť sadla podľa tabuľky
    • dobrá komunikácia s obchodom, milý prístup a ochota
    • veľmi dlhá doba dodania tovaru, u mňa mesiac a pol
    • Absolutna NEKOMUNIKACIA zo strany obchodu

Tovar bol objednany a vopred zaplateny (poziadavka zo strany Saty Lilly SK) zo strany zakaznika pred 3 tyzdnani.
    Napriek tomu nebol k dnesnemu dnu doruceny a obchod nekomunikuje, neodpoveda na vyzvy mailovo ani telefonicky!
    Tento e-shop absolutne neodporucam!!

• tovar nezodpovedá popisu a obrázku

• Garantovaná lehota pre doručenie objednávky 14 - 21 dní, bola prekročená o 7 dní. Informácia o neskorom doručení zásielky nebola poslaná z obchodu, bola poskytnutá na vyžiadanie avšak bez predpokladaného termínu dodávky
    • Platba vopred
  • Komunikácia s dodávateľom, nie je profesionálna. Objednane šaty mi nedoručia lebo nie sú na sklade. Žiadala som vrátiť peniaze a nemám spätnú reakciu 3 dni.

• Neposiela presne mi presne včas.

• Šaty sa vôbec nepodobali tým na obrázku
    • Trvalo dlho kým prišli
    • Veľkosti nezodpovedajú európskym veľkostiam, veľkosť S bola ako M
    • Po odstúpení od zmluvy (v dôsledku nezodpovedajúce veľkosti) a zaslaní tovaru naspäť mi stále neboli vrátené peniaze, v obchodných podmienkach uvádzajú do 14 pracovných dní, ani po 17 pracovných dňoch peniaze neboli vrátené ani po opätovnom kontaktovaní predajcu z mojej strany
    • Extrémne neprofesionálny prístup, zúfalá komunikácia zo strany predávajúceho

Neprofesionálny prístup a v prípade odstúpenia od zmluvy nedodržia svoje obchodné podmienky a vrátenie peňazí je otázne!