• Komunikacia

• nekorektnosť,slabá komunikácia,velmi dlá doba dodania tovaru a servisu

nemajú čas sa venovať zákazníkovi

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

mrzí nás to, aktuálne je hromadná výmena prijímačov a máme niekolkonásobne viac objednávok ako bežne. Vopred sme Vás však informovali, že to bude trvať dlhšie, kvôli Vašim nadštandartným požiadavkám.

Ospravedlnujeme sa za nepríjemnosti.

• Bol odoslany tovar pri ktorom boli pribalene nefunkcne stare baterie. Kym som na to prisiel tak som sa vytrapil.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

tak to nás mrzí, ale nie je v našich silách kontrolovať okrem funkčnosti prijímača aj funkčnosť batérií, ktoré k prijímaču pribaľuje výrobca. Ale asi to zvážime, nechceme aby bol zákazník nespokojný...

• Rýchla dodávka
    • Záleží to na druhu tovaru. Prijímač VU nemá dostatočný manuál a prijímač som nevedel uviesť do chodu. Musel som sa obrátiť na odbornú firmu a požiadať o uvedenie prijímača do prevádzky. Stálo ma to 20 EUR.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

mrzí nás Vaše hodnotenie, prijímač sme poslali kompletne nakonfigurovaný a podporu máte v cene, aj budúce konfigurácie, tak prečo ste sa v prvom rade neobrátili na nás?

• Nevedia co predavaju.

Pozor, neposielaju navody na montaz. Antena nebola zabalena v originalnom baleni od vyrobcu. Antena zaslana s inym drziakom LNB,asi o 10 cm dlhsim, takze bola nefunkcna, do drziaka som musel vrtat dva otvory. Po skrateni drziaka antena funguje.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

paraboly nám chodia na paletách, čiže "taniere" nemajú svoje balenie od výrobcu, iba držiaky, v ktorých sa nachádza aj návod od výrobcu (obrázkový).

Volali ste s kolegyňou, merala Vám dĺžku rahna, mali ste sa jej ozvať, kedže parabolu ste mali na chate a obratom by sme poslali správne rahno... Odporúčame vymeniť rahno za originálne, aby ste nemali problém s príjmom v horšom počasí, alebo pri identifikácii prípadnej poruchy príjmu.

Každopádne sa ospravedlňujeme za spôsobené nepríjemnosti.

• Na otazky poslane mailom odpovedaju pomaly po tyzdni, ked uz zakaznik radsej medzicasom tovar objednal v inom obchode.

Objednal som si kabel
    "Kabel koaxiální 4 násobný Schwaiger/20m/4x4mm/", pri ktorom su odporucane F 4mm konektory a dostal som kabel
    "HYRO High Quality RG6 Coaxial Cable", na ktory sa daju pouzit iba F 6,5mm konektory.
    Schwaiger mal by tensi, kvoli tomu som si ho kupoval a dodali mi hrubsi.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

mrzí nás to, je to naša chyba, mali sme Vás informovať o zmene produktu, kedže ten Schwaiger už nie je dostupný.

Budeme Vás kontaktovať emailom, za účelom doriešenia situácie k Vašej spokojnosti.

Ospravedlnujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.

• Žiadna komunikácia od predajcu.
    • Žiadna komunikácia od predajcu.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

skôr ako sme Vám stihli odpovedať na email, ste telefonovali, Vašu požiadavku sme vybavili promptne a nepovažovali sme ju teda za potrebné potvrdiť aj do emailu.

Každopádne sa ospravedlnujeme za prípadné spôsobené nepríjemnosti, v prípade akýchkolvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať.

• Nedodává zboží, které uvádí, že ho má skladem. Nekomunikuje, neodpovídá na dotazy.

Dne 29.6.2016 jsem objednal zboží u prodejce, který uváděl, že ho má skladem, objednávku převzali a ten samý den mi zaslali e-mail, že zásilku do 24 hodin odešlou a do 2 pracovních dnů ji obdržím. Zboží nedorazilo a tak jsem po 14 dnech napsal dotaz na jejich e-mail, na který ale nikdo neodpověděl. Tak jsem napsal dotaz na jejich live chat, ale opět žádná odpověď!

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

mrzí nás Vaša skúsenosť, avšak na druhý den po objednaní sme Vám písali email k Vašej objednávke a prosili v nom o vyjadrenie. Na tento email ste nám neodpovedali, pravdepodobne Vám skončil v spame.

Na live chat ste písali včera večer, čiže bol offline, nie online. Hned dnes sa Vám na dotaz odpovedalo s opätovnou žiadosťou o vyjadrenie.

Škoda, že ste nás nekontaktovali telefonicky, cez Facebook, na fóre, alebo cez skype... Každopádne sa ospravedlnujeme za nepríjemnosti.

-neskoré dodávky
    -píšu, že majú na sklade a nevedia dodať týždeň!!

• ziadne
    • nedodrzanie slubov

Ellano som si vybral prave preto z slubuju nakonfigurovanie podla zelania zakaznika.Zakupil som sat prijimac Formuler F3, jasne som im napisal vyuzivam Freesat, Thor 5 6, pozicia 0.8W a oni mi poslu prijimac nastaveny a naladeny na Astru 23.5E (skylink).Spustili asi fast scan a vybavene.To by som si urobil aj sam keby tuto moznost Freesat mal, ale kedze nema objednal som si to od Ellano aby som s tym nemusel stracat cas.Navod dodany ku prijimacu sa ani neda nazvat navodom, zopar hore nohami rozne nafotenych stranok ktore na seba ani nenadvazuju a ponukaju iba popis velmi zakladneho zakladneho nastavenia..
    Taktiez v baleni mali byt prilozene baterie do dialkoveho ovladania (aspon podla popisu), tie vsak v baleni chybali..
    Takze ak chcete vyuzit Ellano prave kvoli ''extras'' ktore ponukaju, kludne vyuzite nejaky lacnejsi obchod, dostanete to iste..

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, dovolíme si oponovať, v prijímači ste mali naladené stanice aj pre freeSAT, sú vo favoritnej skupine freeSAT by UPC, takisto ako sú Skylink stanice vo favoritnej skupine Skylink CZ/SK, takže žiadny Fastscan, ale poctivé ručné ladenie..

Za baterky sa ospravedlnujeme, nevšimli sme si, že v novej dodávke ich už výrobca nepribaľuje, už sme to opravili aj na stránke.

K prijímačom s otvoreným oper. systémom sa dodávajú len inštalačné príručky, neplatí to len pre satelitné prijímače, ale pre všetky zariadenia s otvoreným OS.

Emailom sme Vás informovali o doplnkových (našich) návodoch pre Enigmu na našej stránke a aj že sme tu pre Vás kedykolvek a s čímkolvek budete potrebovať pomôcť, ale na to ste asi pri písaní tejto recenzii nemysleli, čo nás mrzí najviac.

• Sluby
    • Nedodržane

Priemerne služby, odporučanie predajcu " niekoho si k tomu zavolajte" pomoc so složitou inštaláciou .Manual nepoužitelny.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

ospravedlnujeme sa za nepríjemnosti, bohužiaľ lepší manuál výrobca nedodáva, napriek tomu sme sa cez email snažili pomôcť s nastavením danej funkcionality, tak ako to robíme vždy. Viac sme však urobiť nemohli, my nie sme výrobcovia prijímača ani vývojári softvéru pre prijímač, takže nevieme ovplyvniť jednoduchosť, alebo spolahlivosť nastavení.

• navod k obsluhe som dostal v madarskom jazyku

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Návod sme Vám doposlali dodatočne emailom aj s ospravedlnením, na základe Vašej žiadosti ešte 9.4.2016. Ak ste ho nedostali skontrolujte si prosím Nevyžiadanú poštu, prípadne zavolajte, pošleme Vám ho poštou.

• dodanie
    • zavádzanie zákazníka

nekupovať vždy nájdu výhovorku prečo nevrátiť peniaze alebo vymeniť príjmač

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, poslali ste nám späť prijímač na reklamáciu, preto išiel ihned do servisu k výrobcovi, odkiaľ ste ho mali po pár dňoch opravený a plne funkčný.

• Rýchla doprava...Velky vyber satelitnej techniky...
    • Posielaju asi druhotriedny tovar...

Nedoporučujem hlavne v Ellano.sk kupovať AB CryptoBox 650HD...zlé skusenosti...kupil som dva prijimače a vždy zamrzali a nereagoval ovladač a na jednom nekontrastny obraz...predavaju šmejdi...vymena za druhi kus až u vyrobcu...som sklamany a už nedôverujem tomuto eshopu...

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

mrzí nás Vaša skúsenosť, my však nie sme výrobcom žiadneho prijímača, ani AB Cryptoboxu, takže aký prijímač výrobca vyrobí, taký Vám predáme a nemáme možnosť ovplyvniť jeho kvalitu. Veľká škoda, že ste nás nekontaktovali a nedali tak šancu pomôcť Vám vyriešiť Váš problém. Nie sme predajca, ktorý len predá, vždy sa snažíme zákazníkovi pomôcť a poradiť, aj po nákupe.

• Ústretovosť, spojili dve omylom samostatné objednávky do jednej - Ďakujem !
    • Manuál aspoň v jednom slovanskom jazyku, test zariadenia mal určité nedostatky-viac kladov ako záporov výrobku, čiastočne účelové hodnotenie.

Informovať sa hlavne o nedostatkoch výrobku - predovšetkým v akých jazykových verziách je zasielaný Návod na obsluhu /Manuál a taktiež o tom, čo zariadeniu chýba, resp. o jeho záporoch.
    U za kúpeného výrobku som ani po viacerých pokusoch nedokázal nastaviť vlastné usporiadanie poradia nastavených programov. Info /funkčný LINK/ o aktualizáci FIRMWARE a postup aktualizácie, ktorá by to mohla a mala odstrániť, som nenašiel. Výrobok je síce až na detaily funkčný, ale práve takéto"drobnosti" kazia dobré meno nielen výrobcovi ale aj obchodu.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, v recenzii sme informovali o kladoch a aj záporoch prístroja, nič sme nezamlčali. Správu staníc sme včera odskúšali a funguje.

Firmware a postup upgrade nájdete na našej stránke, alebo stačí začať komunikovať, neevidujeme od Vás žiadny dotaz ani emailom a ani telefonicky, takže ste nám nedali ani šancu Vám poradiť s nejakým problémom.

• široký sortiment pod jednou strechou
    • cena, sortiment

• musel som kupiť novu baterku do ovladača stala 3 era a určite to musel byť dobrý ležiak neriešim už nič nechcem nikdy
    • su to magori všetci

čisty diletanti na otazku prečo nefunguje pošlite späť a pritom stačilo vymeniť baterku ,alebo už ju niekto v sklade vymenil za starú ??????

• prisiel mi satelitny prijmac so starym softverom

pozor na kvalitu dodaneho tovaru

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Bol len o jednu verziu starší ako najnovší, ale neberte to prosím ako výhovorku, určite sme pochybili a ešte raz sa ospravedlnujeme za nepríjemnosti. Veríme, že sa Vám tam softvér, ktorý sme obratom poslali emailom aj s inštrukciami ako na to, podarilo úspešne nainštalovať.

Kvalitu sat. prijímača nemáme možnosť ovplyvniť, ale ak s ním máte problém, treba nás kontaktovať, vyriešime.

• neviem
    • Tovar AMIKO 8150 HD bol doručený OK, ale :
    • - rozmýšľal som o vrátení - korektne nesvieti displey a čakať v rámci reklamácie na ďalší kus nechcem. Ak by bol eshop v Bratislave tak by som ho reklamoval
    • - v STB nebol nainštalovaný aktuálny zoznam staníc SKYLINK, bol z mája 2015

Doporučujem nakupovať cez iný internetový obchod v mieste bydliska.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti, keby ste sa hneď ozvali, prijímač by sme obratom vymenili, nemali by ste s tým žiadne starosti a dnes by ste iste písali pochvalnú recenziu.

Ozvite sa prosím, vyriešime to k spokojnosti.

• žiadna komunikácia zo strany obchodu
    • tovar deklarovaný eshopom "skladom" na sklade nemali, čakali sme na dodávateľa a tak z deklarovanej doby dodania 24hod bol viac ako týždeň
    • mali vraj chybu v potvrdení o platbách za objednávky v ich elektronickom systéme
    • po 4 dňoch od uhradenia objednávky z mojej strany, svietil status objednávky stále ako neuhradená položka a k potvrdeniu o prijatí platby došlo až po urgovaní eshopu z mojej strany (o chybe v systéme ma neinformovali ani pri potvrdení objednávky). po akceptácii platby vopred za moju objednávku vysvitol nový problém = tovar nemali skladom, čakalo sa na dodávateľa

možno výnimka potvrdzuje pravidlo, ale mne sa nezdal prístup obchodu korektný hlavne v prístupe k zákazníkovi. a to ide o oblasť s elektronikou/satelit. technikou, kde je medzi eshopmi vysoká a kvalitná konkurencia a dá sa teda nájsť dostatok iných eshopov.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Presne ako píšete, naozaj je to výnimočný prípad, išlo o zhodu náhod, kedy sme pochybili na celej čiare.

Ešte raz sa veľmi ospravedlnujeme za omeškanie a spôsobené nepríjemnosti.