Nic mi neprislo

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, nič Vám neprišlo, pretože ste objednávku nezaplatili. Zvolili ste si platbu vopred na náš účet. Kontaktovali sme Vás niekoľkokrát emailom s urgenciou platby. Pri telefonickom rozhovore ste nám povedali, že pošlete doklad o úhrade a ten ste dodnes neposlali. Poslali ste nám iba kópiu objednávky z obchodu Amazon. Odporúčame si skontrolovať, komu ste vlastne za tovar zaplatili, ked ste si ho objednali u viacerých obchodov súčasne. Každopádne, my od Vás platbu nemáme.

Odporúčam/neodporúčam??? Tovar bol dodaný, rýchlo, dostatočne zabalený, žiaľ okraj paraboly bol poškodený/pokrčený nárazom neviem, či manipuláciou u predajcu, alebo pri preprave. Po dodaní som tovar zbežne skontroloval, ale až pri úplnom rozbalení doma som poškodenie objavil. Nereklamoval som, nejako som to vyrovnal (ale je to vidieť), lebo som potreboval parabolu namontovať.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

mrzí nás Vaša skúsenosť, žiaľ také veci sa pri preprave občas stávajú, napriek tomu, ako sa pri balení snažíme.

Stačilo zavolať/napísať, ihneď by sme poslali novú a na druhý deň by ste ju mali doma.

Každopádne sa ospravedlňujeme za nepríjemnosti.

• Vulgárna recenzia bola vymazaná.

• Obchod uváděl na svém eshopu nesprávnou informaci o zboží, které má na skladě, dokonce jej údajně i předal přepravci. Za 3 dny přišel omluvný email o tom, že výrobek už nelze zajistit ani u výrobce. Přitom na ebay je výrobek běžně dostupný!

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Mrzí nás to, naozaj sme už nemali na sklade doplnkový tuner pre prijímač, ktorý ste si objednali. Prišli sme na to až pri kompletovaní prijímača, preto bol vystavený štítok na balík a Vám prišiel email od prepravcu. My tovar z ebay od pochybných predajcov neobjednávame a výrobca ho nemá - to je fakt, ktorý sa dá ľahko overiť. Môžeme Vám prijímač poslať a tuner si objednáte z ebay, ale to je už na Vašom zvážení. Každopádne sa ospravedlňujeme za nepríjemnosti.

• Tovar mi bol doruceny s toho jeden toner nefunkčny zaslana reklamacia a nefunkčna satelitna hlava.

Tovar objednaný v E-shope bol predaný na predajni. Následne zrušili objednávku, nakoľko to bol bazárový kus. Nebola ponúknutá ani nejaká kompenzácia.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

mrzí nás to, mali sme nesprávne nastavený stav skladu v eshope :( Išlo o starší model používaného prijímača, ktorý sa už nevyrába, takže nový kus sa dodať nedá. V našej emailovej komunikácii sme Vám ponúkli na výber iný model prijímača. Ak by ste si niektorý z našej ponuky vybrali, konktatujte nás prosím, urobíme Vám špeciálnu cenu. Každopádne sa ospravedlňujeme za spôsobené nepríjemnosti.

I když jsem při objednání uvedl, že používám kartu Skylink, obchod se neobtěžoval, aby mne upozornil, že je třeba dokoupit dekódovací modul.
    Škoda, jinak vše O.K.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, nebolo treba na nič upozorňovať, Cryptobox dokáže aktuálne pracovať s akoukoľvek kartou Skylink, aj bez dekódovacieho modulu. Ak máte akýkolvek problém, neváhajte nás kontaktovať.

poslali oskretu konzolu,akoby uz bola namontovana a vrátená.uz tam nenakupim!

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

nikdy nepredávame použitý tovar ako nový. Konzoly výrobcovia neexpedujú v nejakom ochrannom balení, zvyknú byť max. zviazané o seba, takže drobné škrabance sú u tohto typu tovaru bežné. Nemá to však žiadny vplyv na funkčnosť, alebo záruku.

Nikdy viac!!!Vraj do 2 dní-nie,ale do 7dní!!!!

spokojny

• Eštme mi tovar neprišiel

Prepáčte, ale nemôžem zatiaľ hodnotiť produkt, nakoľko mi ku dnešnému dni ešte nedorazil. Preto si dovolim recenzie hodnotiť mínusom.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, ale do dnešného dňa sme od Vás neobdržali platbu, posielali sme Vám dva emaily, ani na jeden sme nedostali odpoveď.

• Nákup z pohodlia domova
    • Tovar zrejme nebol riadne skontrolovaný, alebo po kontrole ležal dlho v sklade.
    • Po rozbalení boli vytečené batérie do diaľkového ovládača. Návod na obsluhu bol pribalený len v angličtine a poľštine.
    • Výrobok bol viac-menej nefunkčný. Ako-tak bežal len systém Android.
    • Čo sa týka satelitného príjmača - nefunkčná čítačka dekódovacých kariet, pri pohybe v menu (kontrola nastavení) výrobok neustále zamŕzal takže kontrola vyžadovala nadmerné úsilie vôbec niekde sa dostať.
    • Poznámka pre obchod : reklamácia nemožná, lebo výrobok ma tak vytočil, že som ho od zúrivosti hodil o zem.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša skúsenosť. Prijímače konfigurujeme a testujeme v deň odoslania, u nás bol plne funkčný (pribalené batérie pochopiteľne nerozbaľujeme). To samozrejme neznamená, že má softvér bez chýb ( o čom svedčia aj recenzie tu na heureke na tento model - Ferguson Ariva 4K), čo však my nevieme ovplyvniť, nie sme výrobcom. Keby ste sa pred kúpou poradili, určite by sme odporučili iný model, prípadne ak by ste nás kontaktovali po kúpe, radi by sme poradili s obsluhou, alebo urobili výmenu za iný model. Bez komunikácie niet pomoci. Ak máte záujem o iný prijímač, neváhajte nás kontaktovať, urobíme iba pre Vás špeciálnu cenu. Každopádne sa ospravedlňujeme za nepríjemnosti.

• obchod zabalil a vyskladnil promptne, ale prepravca nedokaze tovar dorucit a uz treti den mi posiela spravy o dnesnom doruceni tovaru

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti s kuriérskou spoločnosťou.

POMALý

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, tak to nás mrzí, ale rýchlejšie sa nedalo. Tovar ste objednali 30.4. o 14:19, čo by pre nás nebol problém odoslať ešte v ten istý deň, ale neuviedli ste v objednávke na ktoré výdajné miesto Zásielkovne si želáte tovar dodať. Dovolali sme sa Vám až 2.5. (1.5. bol sviatok) a tovar sme ešte v ten deň expedovali.

• Maji velky vyber

Nekomunikujou a kdyz uz odepisou po tydnu, opet nereagujou

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, z emailu, ktorý ste uviedli v objednávke, sme žiadnu emailovú komunikáciu nenašli. Telefonovali ste ohľadne dodania zásielky, čo kolegovci promptne riešili s prepravnou spoločnosťou. Na VŠETKY emaily VŽDY odpovedáme. Možno Vám odpoved prepadla do spamu, alebo email do Vás neprešiel. Ak je potrebné, neváhajte nás prosím kontaktovať cez telefon, chat, alebo skype.

• velmy oneskorene dodanie tovaru

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Veľmi sa ospravedlňujeme za omeškanie dodávky, veríme, že nebudúce budete určite spokojný. Do emailu Vám zasielame zľavový kupón ako malú náplasť za spôsobené nepríjemnosti.

Zavádzajú,že majú tovar skladom.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

máme dva sklady, takže nie vždy je možné odoslať tovar v den objednania, ale max. na druhý deň s tým, v 99% prípadoch, nemáme problém.

Vieme, že Vám to ponáhľalo, preto nás mrzí, že sme Vám nemohli vyhovieť ihned.

Prosím prijmite naše ospravedlnenie za spôsobené nepríjemnosti.

• Plusom je,že prijímač pracuje spoľahlivo s kartou ICE samotnou a tiež cez modul CA Irdeto.
    • Nevýhodou je,že sa nedajú presúvať programy vo favoritných skupinách.Ďalšou nevýhodou je,že sa nedajú z favoritných skupín odstrániť programy,ktoré nemám vo svojom programovom balíčku.Aspoň prijímač,ktorý mi bol zaslaný,na takéto povely nereaguje.

Toto bol môj druhý nákup vo vašom obchode a s najväčšou pravdepodobnosťou aj posledný.Podľa môjho predsavzatia,že nikto ma neoklame trikrát.Najväčší dôvod,prečo som tento prijímač kúpil,bolo tvrdenie v recenzii v Digitálnom Elane,že prijímač SX6 nahráva programy nekódovane a že sa dajú prehrávať v počítači.To nie je pravda.Skúšal som to s tromi prehrávačmi,ktoré mám nainštalované v počítači,VLC media player,Windows media player a tiež s programom Filmy a televízia.Každý vypíše,že program sa nedá prehrať.Okrem samotnej nahrávky pod označením TS ešte prijímač nahrá ďalších päť,alebo šesť akýchsi údajov tiež zakódovaných.Hotový guláš.Dôvod,prečo som chcel nový prijímač s takouto možnosťou bol ten,že starší prijímač Golden Media Uni box 2,ktorý mi spoľahlivo slúžil roky,občas z ničoho nič zazmätkuje a potom ide normálne mesiac a viac.Tento prijímač,kúpený na základe nepravdivých tvrdení a neúplných informácií je mi v podstate na draka.Nekódované nahrávanie chcem hlavne preto,aby som si mohol film upraviť,vyhádzať z neho všetky hlúpe a otravné reklamy.Nie som masochista,aby som sledoval v prípade nejakého filmu reklamné vysielanie,keď vás niekto trikrát za hodinu otravuje s tými istými hlúpymi reklamami.Pri sledovaní napríklad spravodajstva to riešim tak,že keď dajú reklamný blok,vypnem jednoducho zvuk a nech si tie hlúposti počúvajú tí,čo ich do vysielanie v hojnom počte pchajú.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

Dobrý deň, samozrejme že nahráva nekódovane, ked je karta priamo v čítačke. Ked je v module, tak to neplatí, to ste asi v našej recenzii prehliadol. Tie dalšie súbory k nahrávke sú súbory, ktorú uľahčujú prácu s nahrávkami pri strihaní a prehrávaní (záložky, titulky, atd.). Funguje aj presúvanie a mazanie staníc vo FAV. Ak máte problém, kontaktujte nás, na to sme tu, podporu máte v cene!

• Aktivna antena bola dodana bez elektroniky ktora ju robi aktivnou

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

mrzí nás Vaše hodnotenie, ved v popise jasne píšeme, že zdroj nie je súčasťou dodávky: https://satelity.ellano.sk//predaj/33882/vkv-a-fm-prutova-aktivna-antena/

• Prva objednavka cez net ok, objednal som rano o 6:00 zasielka prišla na druhy den.
    • Druha objednavka telefonicka po nejakom case zrusena.
    • Tretia objednavka, už nebude!

Poslednu objednavku som spravil po telefone, povedali mi, ze maju pre mna posledne 4ks. Neskor mi volali ze moj objednany tovar uz nieje, najskor to poslali niekomu inemu. Niekomu kto si to objednal po mne, ale cez nete. Telefonne objednavky robia asi az na koniec, ako posledne. Telefonne objednavky v Ellane rozhodne neodporucam.

Reakcia obchodu Sat. technika Ellano.sk

určite to ten zákazník objednal skôr, inak by sme tovar poslali Vám. Kolegyňa videla v sklade prijímače, ked ste volali, ale nepozrela si, či nie sú zarezervované. Naša chyba, mrzí nás to.

Prosím prijmite naše ospravedlnenie za spôsobené nepríjemnosti.