Obchod vobec nekomunikoval,ziadna sprava,email o doruceni tovaru,ani ups.

Dobrý deň vážený zákazník,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak hneď po zadaní objednávky Vám bol odoslaný potvrdzovací email a požadovaná školská taška bola obratom odoslaná po spracovaní objednávky. Zároveň ste boli emailom informovaný o expedícii a termíne dodania kuriérnou spoločnosťou UPS. Skúste si skontrolovať či ste zadali pri objednávke správnu emailovú adresu prípadne filter prichádzajúcej pošty.

• Dodacia doba 2 tyzdne na Slovensku, tak to je trocha dost

Dobrý deň vážený zákazník,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak aj napriek tomu, že skladom máme vyše 20 tisíc položiek a tovar dovážame pravidelne každý týždeň, nemôžeme bohužiaľ vždy zabezpečiť okamžité dodanie. Požadovaný kufor sme mali v čase zadania objednávky vypredaný a bolo potrebné ho na Slovensko doviesť priamo z centrálneho skladu Samsonite. Predĺženie času dodania spôsobili ešte aj následné Veľkonočné sviatky. V každom prípade keď objednaný tovar nemáme práve skladom a zákazníkovi nevyhovuje následný termín dodania snažíme sa poskytnúť vhodnú náhradu aj v lepšom prevedení ale za maximálnu cenu pôvodného produktu. V každom prípade je nám ľúto, že sme Vás nemohli obratom uspokojiť a vynasnažíme sa aj naďalej ešte zlepšovať dostupnosť tovarových položiek.
    SAMDEX eShop

• Komunikácia so zákazníkom - po týždni telefonátov a doprosovania sme konečne boli nakontaktovaní na zodpovednú osobu.

Dobrý deň vážený zákazník,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť, ale keďže sa Vaša požiadavka netýkala nášho internetového obchodu a produktov, ktoré v ňom ponúkame ale sa jednalo o neštandardnú službu jej vybavenie nebolo možné obratom zrealizovať. Avšak aj napriek tomu bola Vaša špecifická požiadavka v požadovanom termíne plne zrealizovaná, a preto nerozumieme Vašej nespokojnosti.
    SAMDEX eShop

Tovar som si objednala 3.1.2017, doručený mi bol až 12.1.2017. Keď som volala čo sa deje, tak mi povedali že mali inventury. Áno, rešpektujem. Stačilo však upozorniť kupujúcich, že objednávka sa začne vybavovať až 9.1.2017. Škoda, že žiadna informácia. Ďalšia vec, ktorá má zarazila, bolo že tovar je na sklade. Keď som volala asi po 3 x teda čo sa deje s mojou objednávkou, tak mi povedali že tovar na sklade nemajú a musia ho objednať. Slabá komunikácia. Ostatne v poriadku.

Dobrý deň vážená zákazníčka,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť avšak ako Vás obratom informovala kolegyňa z dôvodu inventúry nášho hlavného skladu nebolo možné skoršie dodanie Vašej objednávky. Pravdepodobne prišlo k nedorozumeniu, keďže objednaný produkt bol skutočne skladom a nebolo potrebné ho objednávať.

• viac v nom nenakupim

viac v nom nenakupim

Dobrý deň vážený zákazník,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť avšak pri zadaní objednávky 24.12. je skutočne dosť problematické dodanie do Vianoc.
    SAMDEX eShop

• Otrasna komunikacia, pristup, postup, zdrzovanie vyhodnotenia, 3x som ziadal o zvyhodnenie ceny kedze som inde nasiel lancejsi produkt a aj tak mi nebolo vyhovene, dotycna osoba sa len vykrucala

Otrasna komunikacia, pristup, postup, zdrzovanie vyhodnotenia, 3x som ziadal o zvyhodnenie ceny kedze som inde nasiel lancejsi produkt a aj tak mi nebolo vyhovene, dotycna osoba sa len vykrucala. Dosla mi trpezlivost a objednavku som zrusil.

Dobrý deň vážený zákazník,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť avšak aj napriek tomu, že v rámci garancie najnižšej ceny Vám bola obratom poskytnutá Vy ste ju aj tak neakceptoval. Chápeme, že by ste chcel mať kvalitný výrobok za symbolickú cenu avšak aj napriek našej maximálnej snahe vyjsť v ústrety zákazníkom to nie je možné. Veríme, že to pochopíte a do budúcna budete pristupovať k objednávke serióznejšie bez neprimeraných požiadaviek.
    SAMDEX eShop

• nemože mať neaktualnu stranku, toto je cisty amaterizmus. Ak si objednam tovar v nejakej farbe - na vyber 5, a vzapati mi stranka oznami ze ma len v jednej farbe, ktoru nechcem....

Dobra ponuka, ceny tak jemne prestrelene, ak so zákazníkom komunikuje PC, to nie je dobre

Dobrý deň vážený zákazník,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť avšak vo Vašom prípade sa jednalo o dopredaj výrobku, ktorého výroba skončila a v požadovanej farbe bol už rezervovaný pre iného zákazníka, ktorý objednávku realizoval tesne pred Vami. O tom Vás kolegyňa obratom informovala a zároveň Vám ponúkla alternatívne riešenie, ktoré Vám však nevyhovovalo.
    V každom prípade je nám ľúto, že sme Vás nemohli uspokojiť a vynasnažíme sa o lepšiu aktualizáciu našej ponuky.
    SAMDEX eShop

• ako internetovy obchod, nevyhovujuci. Pomaly, neflexibilny

• Prehladne stranky
    • Tovar uvedeny na strankach ako dostupny-batoh pinguin-som objednala.Nasledne mi dosiel mail,ze ho MAJU!;ale o jeho dostupnosti ma budu informovat!Zmetene som ocakavala dalsie info.A nic.Po par dnoch uz v ponuke batoh nemali...A stale cakam na info.

Dobrý deň vážená zákazníčka,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť avšak ihneď po zaevidovaní Vašej objednávky ste bola informovaná, že tovar je dostupný a bude dodaný vo Vami požadovanom termíne preto nerozumieme celkom Vašej nespokojnosti.
    Veríme, že sa jedná len o nedorozumenie a radi urobíme v budúcnosti všetko pre Vašu spokojnosť.
    SAMDEX eShop

• Nedostatočné informovanie s ldodaním tovaru. Je to už 10 dní a ešte stále neviem kedy mi bude doručený.

Dobrý deň vážená zákazníčka,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť avšak v objednávke ste požadovala osobné prevzatie na našej predajni v Auparku Žilina kde bol pre Vás hneď po obdŕžaní objednávky tovar pripravený a bol Vám o tom zaslaný aj potvrdzovací email. V prípade, že si želáte tovar zaslať, stačí nám dať vedieť požadovanú adresu a obratom bude odoslaný na naše náklady.
    SAMDEX eShop

• Dobry prehlad stranky, predajne v nakupnych centrach v BA a ZA.
    • Zavadzanie zakaznikov, neskora a neprofesionalna komunikacia.

V minulosti som s obchodom nemala problem a dokonca mi dali 10% zlavu. Po poslednom pokuse o nakup obchod uz nikdy nevyuzijem.

Doručený tovar vôbec nezodpovedal tomu,čo bolo na obrázku v ponuke.bola som sklamaná.objednavala som 3x,prvýkrát som poslala tovar spať a doteraz mi nevrátili peniaze.stale tam bol problém,kedže to nebolo až take nákladne,nechala som to tak.no teraz ti bolo poslednýkrát.uz nikdy viac

Dobrý deň vážená zákazníčka,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť avšak Vašej reakcii nerozumieme, keďže objednaný darčekový set máme na stránke detailne odprezentovaný originálnymi podkladmi od výrobcu a bol Vám odoslaný do 24hod. od zadania objednávky. Samozrejme nemôžeme už ovplyvniť aby sa fotografie produktu zobrazovali verne na všetkých zariadeniach, a preto môže prísť k určitým malým farebným odchýlkam. Zároveň od Vás máme len nasledovnú reakciu:
    „Dakujem velmi pekne, je to v poriadku.
    Vdaka ešteraz.
    S pozdravom“
    Rozhodne neevidujeme, že by ste u nás už objednávala 3x prípadne neboli vrátené nejaké peniaze, preto sa pravdepodobne jedná o nejakú zlú skúsenosť s iným dodávateľom čo ale bohužiaľ nemôžeme ovplyvniť.
    SAMDEX eShop

• Ak nieco nie je na sklade system by nemal dovolit objednat a zaplatit. Peniaze este stale nevratili

Dobrý deň vážený zákazník,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť avšak informáciu o dočasnej nedostupnosti produktu aj s termínom dodania sme Vám zaslali ihneď po objednávke. Uvedený termín ani náhradu ste neakceptovali tak následne vzhľadom na to, že ste realizovali úhradu platobnou kartou bola do banky zaslaná požiadavka na zrušenie transakcie čo je už v kompetencii samotnej banky.

• dodacia lehota

Dobrý deň vážený zákazník,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť avšak bohužiaľ nie vždy je možné tovar dodať ihneď po objednávke a niekedy to môže nejaký ten deň trvať ako v tomto prípade, keď bol tovar odoslaný do 5 dní.

• Dodacia lehota

objednaný výrobek vypadal jinak než na obrázku, v popisku chyběly důležité informace, když jsem chtěla odstoupit od smlouvy, najednou byly problémy, paní Rajkovičová zamlžovala informace a bylo mi sděleno, že není možné odstoupit od smlouvy, neboť tovar již není v původním stavu - jednalo se o plnící pero, do nějž jsem JEN dala inkoustovou bombičku, abych ho vyzkoušela. Nedoporučuji a zakoupení velmi lituji, jednání otřesné.

Vážená pani Šarkoziová,
    pri všetkých produktoch prezentovaných v rámci nášho internetového obchodu sa snažíme o čo najkvalitnejšie zobrazenia napriek tomu nevieme ovplyvniť rovnakú kvalitu na všetkých zariadeniach.
    V prípade, že Vám v popise chýba nejaká informácia má zákazník priamo v detaile každého produktu možnosť zaslať otázku prípadne je tam uvedené aj číslo na našu infolinku, na ktorej kolegyne ochotne odpovedia na všetky otázky a pomôžu pri výbere. Zároveň je možné využiť sieť našich kamenných predajní, kde si zákazník môže prísť osobne vyzdvihnúť objednaný tovar a na mieste sa rozhodnúť či mu vyhovuje. O postupe a podmienkach vrátenia tovaru Vás kolegyňa emailom podrobne informovala aj s odkazom na naše obchodné podmienky a formulára odstúpenia od kúpnej zmluvy. A vzhľadom na to, že sme autorizovaný dovozca a predajca kvalitných svetových značiek garantujeme naším zákazníkom, ktorých si vysoko vážime len originálne a nepoužívané produkty.
    Ďakujeme za porozumenie.
    S pozdravom SAMDEX eShop

• Ponuka tovar, ktory nema skladom a ani nevie zabezpecit, pritom platbu vopred akceptuje.

Pokial nakupujete v obchode - komunikacia vyborna, akonahle sa vybavi problem - vratenie tovaru, obchod s Vami nekomunikuje, neprebera zasielku.

Reakcia obchodu SAMDEX

ďakujeme za Vaše hodnotenie, ktoré nás veľmi mrzí. Dočasný výpadok tovaru u výrobcu bohužiaľ nemôžeme ovplyvniť avšak vždy sa snažíme zákazníkom ponúknuť vhodnú náhradu ako to bolo aj vo Vašom prípade, s ktorou ste súhlasila. Zároveň ale musíme uviesť, že Vaše tvrdenie ohľadne nepreberania zásielok nie je pravdivé, keďže ako sme Vás informovali keď vrátený tovar nemáme nasledujúci deň po jeho odoslaní zákazníkom neznamená to automaticky, že tovar vedome nepreberáme ale že nám nebol vo Vašom prípade Slovenskou poštou doručený a pravidelne si musíme ísť zásielky vyžiadať priamo na poštu ako to bolo aj pri Vašej zásielke. Následne bola bez problémov vrátená cela uhradená platba na účet, ktorý ste si určila.
    Z našej strany sa snažíme urobiť maximum pre spokojnosť našich ctených zákazníkov, a preto nás mrzia takéto vyjadrenia nespokojnosti.
    S pozdravom SAMDEX eShop

• Tovar, ktorý nie je dostupný je napriek tomu ponúkaný.

Predajca mi poslal mailovu odpoved na moju objednavku, ze dany tovar nema k dispozicii a ze si mam vybrat iny z ich ponuky,ale pritom dany vyrobok stale ponechal v ponuke na ich internetovej stranke a stale sa dal objednat. Konanie predajcu sa mi zda velmi neprofesionalne a mal by mat v ponuke iba tie vyrobky, ktore ma na sklade, resp. si pravidelne updatovat sortiment vyrobkov,ktore sa daju objednat cez internet.

Vážená zákazníčka,
    daný produkt sa nachádza naďalej v našej ponuke lebo ho máme k dispozícii len v inej farbe o akú ste mali záujem. Dostupné farebné prevedenie je pri danej taške uvedené. Samozrejme, že aj pri maximálnej snahe o aktualizáciu ponuky skoro 10.000 položiek sa môžu vyskytnúť problémy s dostupnosťou, o ktorej sa ale snažíme zákazníkov promptne informovať a navrhnúť aj prípadné alternatívne riešenia.
    V každom prípade nás veľmi mrzí, že sme Vám nemohli dodať objednanú tašku v požadovanom farebnom prevedení, z ktorého sme síce mali v čase zadania objednávky posledný kus na predajni ale bol už rezervovaný pre iného zákazníka.
    S úctou SAMDEX team

Tovar bol v ponuke ako čierny a došiel bez náplne.
    Klamlivá informácia na webe.