• Objednávka urobená i zaplatená 11. 12. 2021, 22. 12. 2021 stále nedoručená.

Objednavka vytvorena odoslana pred vyse tyzdnom a odvtedy ani mú ani bú.Stav objednavky od zaciatku nezmeneni a to je spracovava sa,posielala som aj email co s tym je aby som sa vedela dalej zariadit ak nemaju tak sa pripadne poobzerat po niecom inom nakolko mi nakup dost suri ale ani na ten email neboli schopni odpovedat!Cize za mna otras eshop absolutny nezaujem o zakaznika!

Dobrý deň pani Jarmila,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak Vaše vyjadrenie nie je veľmi pravdivé, keďže sme Vás obratom informovali o dočasnej nedostupnosti objednaného tovaru a zároveň sme Vám ponúkli niekoľko obdobných alternatív. Zároveň sme Vám ponúkli aj drahšie výrobky bez doplatku ako kompenzáciu. Napriek našej maximálnej snahe Vám vyjsť v ústrety ste naše ponuky odmietla a na základe Vašej žiadosti bola objednávka stornovaná a celá úhrada bola obratom vrátená späť na Váš účet.
    SAMDEX eShop

• nebolo mi oznámené, že jedna z 2 položiek nie je na sklade ( na stránke bolo uvedené, že tovar je na sklade) a teda že sa na ňu čaká. Musela som sa sama dopytovať a telefonovať, nebola mi ponúknutá náhrada, napr. že jednu položku pošlú skôr a podobne.

Dobrý deň vážená zákazníčka,
    ospravedlňujeme sa za meškanie dodania objednávky kvôli jednej chýbajúcej položke a sme radi, že ste bola nakoniec aj s dodaným náhradným dáždnikom veľmi spokojná.
    SAMDEX eShop

Obchod mi zrušil objednávku ale nevrátil naspäť peniaze.

Dobrý deň pani Natalia,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť a je nám ľúto, že objednaný akciový kufor sa nám v deň Vašej objednávky dopredal a o iné alternatívy ste nemala záujem. Vaša objednávka bola na základe Vašej požiadavky následne stornovaná a úhrada kartou bola zrušená priamo bankou. Pri platbách platobnými kartami celú transakciu ruší priamo banka a úhrada sa vracia späť na pôvodný účet, ku ktorému je daná platobná karta vydaná a nie na nejaký iný, ako ste sa domnievala.
    SAMDEX eShop

Pred týždňom som objednala a zaplatila tovar, žiadna odpoveď, nič, zatiaľ ešte čakám.

Reakcia obchodu SAMDEX

mrzí nás Vaša nespokojnosť a ospravedlňujeme sa za chybnú komunikáciu. Urobíme všetko pre to, aby sa takáto situácia už neopakovala.
    SAMDEX eShop

• Nezaujem o zakaznika, nepravdive informacie o doručeni tovaru.
    • Arogantna komunikacia

Vážená zákazníčka,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak ako sme Vás niekoľkokrát informovali Vaša objednávka bola obratom vybavená a zaslaná najrýchlejším možným spôsobom aj za cenu našich vyšších nákladov. Zároveň sme Vás už v čase zadávania objednávky informovali, že žiaľ nie je možné garantovať dodanie tovaru do 48 hodín mimo Slovenskej republiky, ale urobíme pre to maximum. V priebehu dopravy ste od nás dostala detailné informácie o pohybe zásielky, ktorú ste si neprevzala, keď Vám bola doručovaná na 3. deň. Snažíme sa pre zákazníkov urobiť maximum, ale žiaľ tiež máme len určité možnosti.
    S úctou SAMDEX team

Uplynuli 2 tyzdne a tovar este nemam.Tovar som objednavala neskor aj z CR a behom tyzdna bol dodany.A Sadex,ktory je tu v BA "za rohom" tovar nevedia vyexpedovat

Reakcia obchodu SAMDEX

mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak ihneď po zadaní objednávky ste bola informovaná o neskoršom termíne dodania, keďže tovar bol vypredaný a museli sme ho doviezť priamo od výrobcu z Belgicka.
    S uvedeným termínom ste následne aj súhlasila. V prípade, že objednaný tovar nemáme ihneď k dispozícii a zákazník s neskorším termínom nesúhlasí snažíme sa samozrejme nájsť vyhovujúce riešenie.
    V dnešnej dobe nie je ani tak dôležitá vzdialenosť "za rohom", ale samotná dostupnosť hlavne v predvianočnom období.
    S úctou SAMDEX team

• Na tovar cakam uz 10 dni

• Tovar mi bol hodený do záhrady ani nikoho kuriér nekontaktoval že príde. Jednoducho to nechal za plotom od domu ccc 100 m. Kľudne to mohol niekto zobrať. Chcel by som vidieť ten podpis ako komu to doručil.

Nedostatočná informovanosť ohladom dodania,takmer žiadná komunikácia s klientom!

• od objednavky po dorucenie- 8 dni. obchod neupozornil vopred, ze objednany tovar nie je na sklade.

Dobrý deň vážený zákazník,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak kolegyňa Vás hneď po spracovaní objednávky informovala, že tovar je momentálne vypredaný a kedy Vám bude doručený. V prípade, že Vám avizovaný termín dodania nevyhovoval je možnosť samozrejme objednávku zrušiť prípadne by sme Vám poskytli iný obdobný produkt, ktorý by sme obratom odoslali.
    SAMDEX eShop

12 dni od objednavky ma nikto nekontaktoval a tovar som NEDOSTAL napriek PLNEJ UHRADE

Dobrý deň vážený zákazník,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak ako sme Vás informovali z dôvodu výpadku vo výrobe a dlhšieho termínu dodania sme Vám celú úhradu vrátili späť na účet, z ktorého bola poukázaná. Zároveň sa Vám týmto opäť ospravedlňujeme, že sme Vám nemohli objednanú tašku obratom zaslať.
    SAMDEX eShop

Absolútna neodbornosť , nekompetentnosť a laxnosť predavačky v kamennom obchode spôsobila zbytočné problémy s objednávkou a nakoniec jej neinformovanosť spôsobila to, že mi nebola poskytnutá zľava, ktorú som si mohla uplatniť, ale ona tvrdila, že nemôžem. Dodatočne mi ju obchod z tohto nákupu taktiež neposkytol.

Dobrý deň doteraz sa mi nikto z obchodu neozval aj keď som objednávku podal v apríli...

Dobrý deň vážený zákazník,
    Vašu objednávku sme preverili a týmto sa Vám ospravedlňujeme za našu pracovníčku na predajni, ktorá žiaľ riadne nevybavila prevzatie objednávky. Mrzí nás, že k tomu prišlo, a preto sme Vám zaslali aj malú kompenzáciu a do budúcna urobíme všetko preto aby ste boli s nami spokojný.
    Prajeme krásny deň.
    SAMDEX eShop

Objednal som si detsky kufor v sume 49.90€,ktora bola uhradena platbou, prisla mi zasielka kurierom a pyta penieze,samozrejme nebudem platit 2krat, tak som zavolal na zakaznicke cisla kde su uvedene na samdex stranke. Cely den som volal!nikto mi nezdvihal!!! To bol 05.01.2017,je to pracovny den! Neodporucam tento obchod!

• Neinformovanost o nedostatku (vypadku) tovaru na web stranke

• Kvalitny tovar, priaznive ceny

Kedysi rychlost a profesionalita, teraz tovar vedeny na webshope nie je k dispozicii, zvysok objednavky caka na vybavenie vyse tyzdna, ziadna informacia.

• V ponuke majú tovar, ktorý samozrejme nemajú na sklade. Človek zaplatí za niečo, čo vlastne ani nemajú v domnení, že e-shop je seriózny. Po dvoch dňoch sa ma pracovníčka zákazníckeho servisu opýta či chcem vrátit peniaze, keďže tovar nemajú. Na vrátenie peňazí stále čakám a nič. Z pracovníčky sa nakoniec vykľuje nejaký chlap, ktorý vystupuje pod menom Anička. Otras. Určite neodporúčam.

V ponuke tovar, ktorý vôbec nemajú. Pomalé a neseriózne jednanie. Na vrátenie peňazí človek čaká a čaká a čaká.... Jednoznačne neodporúčam a už nikdy na stránku e-shopu ani omylom nekliknem. Maximálna nespokojnosť.

Dobrý deň vážená zákazníčka,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak kolegyňa Vás hneď po spracovaní objednávky informovala, že tovar je momentálne vypredaný a kedy bude naskladnený z výroby. Následne ste objednávku zrušila a kolega /žiadna Anička/ Vás informoval, že vzhľadom na realizovanú úhradu platobnou kartou sme museli požiadať banku o jej zrušenie čo môže pár dní trvať kým bude Vaša úhrada vrátená späť na účet, z ktorého bola poukázaná.

• Siroka ponuka tovaru
    • Dobre ceny
    • Po vytvoreni objednavky uz ignorovali ma.
    • Nepresene informacie o stave objednavky.

Chcela som objednat kufor na dovolenku, preto som volala spolocnosti ale velmi tazko mi dvihali telefon. Potom pani skontrolovala ci maju este na sklade. Objednala som jeden velky kufor samsonite a ktomu este dve bezpecnostne zamky. Druhy den som dostala iba zamky. Nic nebolo tam pisane, ze dostanem objednavku v dvoch castiach. Takze som nevedela, ci mi kufor vobec poslu alebo co. Volala som im, ale pani na telefone ignorovala ma, povedala ze ona nevie, kde je moj objednany kufor, nech sa opytam kuriera. Takze v popoludni som telefonovala kazdemu, kde mam tu stratenu objednavku. Na druhy den som dostala aj druhu polovicu objednavky, ale prisiel iba kufor, ale zamka nie, co patrilo k tomu. Nechapem, neposlali mi tu zamku, lebo som objednala aj dve, tak naco este ta tretia...?!

Dobrý deň vážená zákazníčka,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak kolegyňa sa Vám snažila celú objednávku dodať obratom aby ste ju mala čo najskôr napriek zvýšeným nákladom na našej strane. Keďže sme všetky produkty nemali v jednom sklade tak ich bolo potrebné expedovať z 2 našich samostatných skladov. Pri dodaní bohužiaľ jedna zásielka ostala chybou kuriérnej služby v depe a bola dodaná o deň neskôr o čom sme sa dozvedeli až následne. Aj napriek chybe kuriérnej firmy Vám bola objednávka dodaná kompletne do dohodnutého termínu t.j. do 48 hodín od objednania. Kolegyňa sa snažila urobiť pre Vás maximum, a preto nás o to viac mrzí Vaša nespokojnosť. V každom prípade sa budeme snažiť do budúcna ešte o lepšiu komunikáciu aby už nedochádzalo k zbytočným nedorozumeniam.
    Vašej poslednej vete “Nechapem, neposlali mi tu zamku, lebo som objednala aj dve, tak naco este ta tretia...?!“ skutočne aj pri maximálnej snahe bohužiaľ nerozumieme.
    SAMDEX eShop

Po zaplatení obchod viac nekomunikoval , až po viac ako týždni som si musel sám telefonicky zistiť stav objednávky