• Neozvali sa a neprišlo.

Reakcia obchodu Rýchla-dodávka

Dobrý deň.
    Mrzí nás negatívna recenzia zákazníka.
    Náš internetový obchod mal posledný expedičný deň roku 20.12.2023. Objednávky po tomto dátume boli vybavované až v novom roku.
    Toto bolo inzerované na internetových stránkach.
    Objednávka bola vytvorená 21.12.2023. Preto bolo vybavovanie objednávky začaté až v novom roku.

• Rýchla dodávka je pomalá

• Dobrá cena
    • Objednané popolnice vyzerajú ako používané.

Objednané popolnice vyzerajú ako používané, prípadne veľmi zle skladované. Sú špinavé a poodierané aj zvonku aj zvnútra, kolieska mierne zodrané. Pri tej cene to asi nevadí, ale bolo by seriózne na to upozorniť.

• Tovar nebol zabaleny bol poškodeny a znečisteny

Namiesto objednanej popolnice GAMA 120L ste mi poslali PEŠTAN120L

Pri objednávaní z tohto e-shopu je lepšie radšej zvoliť platbu na dobierku a neplatiť za tovar vopred a tak isto rátať dopredu z dlhou dodacou dobou.
    Z obchodu mi poslali mail už po pár dňoch, že bol tovar odovzdaný kuriérskej spoločnosti a bude mi v nasledovných dňoch doručený (samozrejme nedorazil). Písal som im 2 x mail žiadna reakcia z obchodu - takže s treba pripraviť v prípade problémov na zložitú komunikáciu... Pokiaľ potrebujete tovar rýchlo - odporúčam sa popozerať inde. Už som chcel zrušiť objednávku a žiadať o vrátenie peňazí, ale nakoniec tovar dorazil - tak preto ohodnotenie 1,5 hviezdičky. Na tovar som celkovo čakal viac ako 2 týždne (čo by nebola úplná katastrofa), ale bez komunikácie som nevedel či vôbec dorazí...

• Obchod vobec nekomunikoval ani emailom ani telefonicky

Pri objednavke cez eshop som zadal platbu kartou online, pričom vsak platba nepresla a nevedel som sa knej opatovne vratit. Obchod neodpovedal na email ani nedvihal telefon takze som bol nuteny objednavku zrusit

• Žiadna
    • Všetko

Po dvoch týždňoch od objednávky som sa dotazoval, čo s ňou je, tak odpoveď znela, že popolnice nemajú a budú až za 10 dní. Nikto žiadne info, že sa objednávka oneskorí. Jediné pozitívum, že bez problémov vrátili peniaze.

• Popelnice prišli nezabalene, špinave.na jednej poriadne nesedel poklop

• Najrýchlejšia dodávka akú som kedy obdržal diky
    • S vašimi službami bude každý spokojný vrelo odporucam

Tovar prišiel nezabalený a špinavý, aj keď to boli nádoby na separovaný odpad, nemyslím si, že je správne poslať (doručiť) zákazníkovi špinavý tovar.

• Tovar bol poškodený
    • Poslali mi iny tovar aky som si objednal. Neprofesionalna komunikacia. Neboli ochotní to ani odskodnit, vymenit tovar za taky aky som si objednal. Som sklamany zakaznik. Cele zle.

Tovar prišiel vcelku rýchlo ale nebol v poriadku, čiernej popolnici na smetie chýbal uchyt ktorý drží vrchný poklop, takze pri otváraní odpadáva. Snažil som dovolať ale márne, taktiež som písal mail ale nikto mi neodpísal ani sa somnou nesnažil zkontaktovat.

ponukany tovar maľ byt naskladneny až za viac ako dva mesiace

Objednany tovar je vedeny ako na sklade.
    Po dvoch tyzdnoch nie je dodany. Po urgencii mi oznamili, ze bude dodany az o dalsi tyzden.

Kanister mi bol doručený v úplne inej farbe akú som objednal, tú farbu dokonca nemá ani predajca v ponuke, kanister je navyše nepoužiteľný nemá gumyčku v lieviku takže pri nalievani tečie

Slovo " rýchla " majú iba v názve, tovar mi doručili po 14 dňoch a dvoch urgenciách, žiadne oznámenie, že to bude trvať tak dlho..

Môže sa stať že kúpite a zaplatíte 240l smetiak a príde Vám 120l. Bohužiaľ v dnešnej dobe si nemyslím že to bol omyl. Upozornil by som východných Slovákov na všeobecne objednávanie z českých e-shopov. V poslednej dobe u mna a v mojom okoli priveľa omylov.

• Dlhá čakacia doba