• Myslím že už žiadne.Sklamal ma.

Doposiaľ som bola spokojná. No pri tejto objednávke(z 26.09.2016),ktorá po dvoch urgenciách prišla 18.10.2016. A to chýbali v nej sáčky Trixie, časopis a faktúra.
    Ale najviac som sa nahnevala že cena, ktorú som zaplatila nezodpovedá dodávke.
    Zaplatila som 111,37€

V dodávke bolo:
    Roayal Canin Medium 15kg 51,96€
    Brit Care 7,5kg-2x 26,36x2=52,72€
    Dobierka 2,00€
    Spolu som mala zaplatiť 106,68€

• v čase mojej objednávky už vedeli o zmene a napriek tomu neinformovali zákazníka a nechali ma čakať, až kým som sa sama po cca týždni domáhala objednaného tovaru, alebo aspoň termínu dodania, maximálne neseriózne
  • Peniaze z uctu stiahnu obratom, tovar nedodaju ani do mesiaca, a kto vie, ci ho vobec niekedy dodaju...

Vážená paní Bedo,
    děkujeme za Vaši recenzi. Taška Europet Bernina, kterou jste si objednala, je u nás na eshopu uvedena s dostupností NA DOTAZ, tudíž není momentálně skladem, o čemž jsme Vás telefonicky informovali a domlouvali jsme se, že k dodání bude zboží na přelomu září/října, s čímž jste souhlasila. U Vámi zvolené platby kartou on-line dojde skutečně k uhrazení objednávky okamžitě, ale nikoliv tím, že bychom si peníze stáhli, ale díky tomu, že jste autorizovala platbu kartou online. O dodání tašky Europet Bernina Vás samozřejmě budeme informovat a v případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici. Přejeme krásný zbytek dne,

Za team ROGZ.CZ
    Jakub Frohlich

• Nebola som spokojna s komunikaciou.. volala som kedy mi cca dorucia balik, nakolko som cakala uz asi 5 dni a slecna povedala, ze mi za minutku zavola naspat a neozvala sa, tak som volala ja a uz nedvihala. A na dalsi krat to dvihol kolega ktory bol o nieco aktivnejsi.

Reakcia obchodu ROGZ.SK

děkuji za Vaši recenzi a zpětnou vazbu k nákupu na ROGZ.SK.

Ano, společně jsme mluvili ohledně prověření stavu Vaší zásilky. Kolegyně by Vám zajisté volala zpět s aktuálními informacemi, které během našeho hovoru zjišťovala ve spolupráci s dopravcem.

Ještě jednou jsem prověřoval Vaši zásilku:

- v pátek večer bylo zboží objednáno s dostupností "Do 3 dnů" Počítány pracovní dny do expedice zásilky.
    - v sobotu 14. 5. jsme Vás e-mailem informovali o aktuálním stavu Vaší objednávky.
    - zboží bylo podle uvedené dostupnosti expedováno ve středu 17. 5.
    - v pátek 19. 5. byla zásilka v pořádku doručena.

Je mi líto, pokud náš obchod nedoporučujete ostatním, jelikož jsme neshledali žádné pochybení z naší strany. Vždy se snažíme vyřídit objednávky našich zákazníků v co nejkratším možném termínu.

Děkuji za Vaše pochopení a přeji Vám příjemný den.

manažer pro internetový prodej

• Absolutny chaos v celom ich objednavkovom systeme,dvakrat klamali o oznameni cez mail o meskani a neuplnej dodavke objednavky, ziadny mail nedosiel,nenormalne zdlhave dodanie

Prvy a posledny nakup, nedodali vsetko, co mali mat udajne na sklade, neoznamili dvojtyzdnove meskanie ani mailom, co tvrdili, ziadne ospravedlnenie. Nikdy viac nenakupim a to bola objednavka nad 100 eur

Vážená paní Mészárosová,

děkuji za Vaši recenzi a zpětnou vazbu k nákupu na ROGZ.SK.

Prověřoval jsem Vaši objednávku. Tu jsme přijali 5. 12. 2015 a ihned 7. 12. 2015 jsme Vás e-mailem informovali o nedostupnosti objednané misky, kterou jsme se snažili objednat u našeho dodavatele. E-maily, pokud jste je opravdu nedostala, Vám mohu po odsouhlasení přeposlat.

Klamání spotřebitele jsem tedy ve Vaší objednávce nezjistil, to bychom si nedovolili. Vždy se snažíme objednávky našich klientů vyřídit v co nejkratším možném termínu.

Samozřejmě se omlouvám za případné komplikace a jako omluvu a kompenzaci od nás, prosím, přijměte slevu na Váš další nákup u nás. Tu Vám pošleme do e-mailu.

Děkuji za pochopení a zachování přízně.

manažer pro internetový prodej

• doteraz mi nebol tovar doručený, bola som nútená si ho kúpiť v kamennom obchode

dlhá dodacia lehota

Vážená paní Drgoňová,

děkuji za Vaši recenzi a zpětnou vazbu k nákupu na ROGZ.SK,

Vaši objednávku jsme přijali 9. 12. a ihned 10. 12. ji expedovali směrem k Vám. Podle sledování zásilky online, které jste také od nás obdržela e-mailem, je zásilka stále u dopravce.

Je mi líto, že se nám ozýváte až nyní formou této recenze, jelikož jsme situaci mohli vyřešit již dříve. Prosím tedy o strpení, celou záležitost budeme dnes řešit s dopravcem a o výsledku Vás budeme informovat.

Omlouvám se za případné komplikace a přeji hezký den.

• Dodacia doba

Reakcia obchodu ROGZ.SK

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Moc se omlouváme, ale náš dodavatel měl z důvodu státního svátku zpoždění s dodávkou a proto došlo k delší dodací lhůtě Vaší zakázky.

Jednalo se o výjimečnou situaci, obvykle objednávky vyřizujeme a zasíláme zákazníkům co nejdříve.

Věříme, že nám i přes tuto komplikaci zachováte přízeň.

Pěkný den Vám za ROGZ team přeje
    Lenka Kholová

• Necitate maily!!!

Dobrý den paní Papacova,

děkuji za Vaš recenzi k Vašemu nákupu u nás. Mrzí mě, pokud máte pocit, že jsme neuspokojili Vaše představy o vyřízení objednávky.

Prověřoval jsem komunikaci s Vámi a máme od Vás jediný e-mail k Vaší druhé objednávce, ve kterém jste nám upřesňovala údaje k rytí na psí známku. Pokud jste nám poslala cokoliv jiného, prosím přepošlete nám to ještě jednou, abychom zjistili případnou závadu v e-mailu.

Omlouvám se Vám za případné komplikace a děkuji za zachování přízně.

Přeji Vám krásný den, za ROGZ.SK

Václav Masopust

• neviem
    • ponúkajú tovar, ktorý už nie je možné dodať

Tovar, ktorý ponúkali na stránke už nebolo možné doručiť.
    Príjemná komunikácia, ponúkli mi alternatívu, ale pre mňa nie vhodnú.
    Rýchlo vrátili peniaze.

Reakcia obchodu ROGZ.SK

děkuji za Vaše hodnocení nákupu na ROGZ.sk.

Vámi objednané hračky pro psy jsou bohužel dlouhodobě nedostupné u dodavatele, což jsme zjistili na základě Vaší objednávky Omlouvám se tedy proto ještě jednou a věřím, že nám zachováte přízeň.

• Široký sortiment.
    • Nižšia cena než mal druhý obchod s týmto tovarom.
    • Príliš dlhá dodacia lehota.

Obchod môže byť dobrý pre tých zákazníkov, ktorí nepotrebujú tovar ihneď, ale stačí im hoci aj o 2 týždne.

Vážená paní Giertlová,

děkuji za Vašeho hodnocení a recenzi k nákupu na ROGZ.sk.

Zboží našich zákazníků se snažíme doručit našim zákazníkům co nejrychleji, pokud je zboží skladem, expedujeme zásilky ihned s doručením do druhého dne.

Objednala jste si elekronický obojek, který jsme skladem bohužel neměli a navíc také nás dodavatel měl prodlevu v době dodání. Toto zajisté není standard a tímto se Vám za prodlevu velice omlouvám.

Vaší objednávku vyřídíme co nejrychleji to půjde. Ověřoval jsem ještě Vaší objednávku, se změnou termínu dodání jste byla informována e-mailem. Proto věřím, že i přes toto nedopatření nám zachováte přízeň.

manažer pro internetový prodej

• Ze konkurencia ma ovela lepsie ceny

Reakcia obchodu ROGZ.SK

děkuji za Vaše hodnocení nákupu na ROGZ.sk.
    U nás v ROGZ.sk dodržujeme cenovou politiku, ceny produktů určují přímo výrobci a trh se řídí doporučenými maloobchodním cenami. Přesto se snažíme našim zákazníkům nabízet co nejnižší cenu. Krmivo Hills, které jste si původně objednal, patří mezi TOP značky na našem trhu a jeho kvalitě odpovídá také jeho cena.

manažer pro internetový prodej

• Vadí mi,že čakám na tovar už asi 10.dní a neviem kedy mi ho doručia.

Reakcia obchodu ROGZ.SK

velmi mě mrzí Vaše hodnocení. Prověřoval jsem Váš případ: Vaší objednávku jsme obdrželi v pátek 3.2. a ještě tentýž den jsme ji posílali dopravcem PPL (na Slovenku doručuje DHL). Zásilka byla na místě určení převzata v úterý 7.2.. Jaký byl tedy ve Vaší objednávce problém, že jste nás tak negativně a neoprávněně ohodnotila?

V případě dalších připomínek či dotazů nás, prosím, kontaktujte e-mailem na [email protected] nebo naší zákaznické lince +420 267 311 600. Jestli byl ve Vaší objednávce zásadní problém, stojím o to jej vyřešit.