Vynikajuci osobny prostup

Nekonečno !

Reakcia obchodu KONZO SHOP

Dobrý deň, žiaľ staré vojenské celty sú vypredané, jedná sa o obmedzené zásoby a nevieme to ovplyvniť.

• Komunikácia, rýchlosť dodania tovaru

• dostupnosť požadovaného tovaru

Dňa 8.9.22 som sa po 23tej hodine mailom informoval u pána Rešetára o dostupnosti tovaru. Keďže už bolo veľmi neskoro tak v ten deň som už ani žiadnu odpoveď nečakal. Keď som si ráno pozrel emailovú schránku, neveril som vlastným očiam. Pán Rešetár mi odpovedal ešte v ten večer do 10 minút. Pozeral som si aj recenzie na heuréke. Som prekvapený z tých negatívnych recenzií. Tovar mi bol doručený v termíne. Neviem z akého dôvodu išli všetky maily od KONZOSHOPU do SPAMU. Asi preto veľa ľudí v hodnotení na heuréke uvádza zlú komunikáciu resp. žiadnu notifikáciu o odoslaní. Za mňa môžem obchod len odporučiť.

Siroky sortiment kvalitnych vyrobkov.
    Dobra a vecna komunikacia s majitelom

• Prešiel týžden,tovar neprišiel a ani žiadna odpoveď na e mail ohľadne dodávky tovaru.

• Veľmi rýchle doručenie tovaru, na 2. deň som ho už mal doma

11 dí po úhrade som tovar nedostal!!!
    Žiadna notifikácia o odoslaní!!!

Reakcia obchodu KONZO SHOP

Dobrý deň, nič ste nehradil ani neplatil, objednal ste si tovar s dlhšou dodacou dobou, poprosím vás aby ste veci uviedli pravdivo.
    S pozdravom Rešetár

• 28.7.bola vytvorená objednávka. Do dnes 5.8. sa mi stále neozvali v akom stave je objednávka...

Reakcia obchodu KONZO SHOP

Dobrý deň, na jednej položke sme mali dlhšiu dodaciu dobu, odporúčam ju sledovať .

Richle dorucenie

Objednane a nedorucene. Bez akejkolvek komunikacie.

Reakcia obchodu KONZO SHOP

Dobrý deň, od objednávky neprešla ani doadacia doba, jedna mapa nebola na sklade, čakáme ju od výrobcu.
    s pozdravom Rešetár

• Slabšia komunikacia, neviem čo je stovarom a bol mi zaslaný tento dotaznik

Reakcia obchodu KONZO SHOP

Dobrý deň, pevný lieh Esbit je dlhodobo vypredaný, máme aj dlhu dodaciu lehotu, ponúkneme vám vhodnú alternatívu.
    S pozdravom Rešetár

rychle dodanie, bezpečne zabalené, tovar s dlhou životnosťou

• Bez komunikácie....

Reakcia obchodu KONZO SHOP

Dobrý deň, na jednu položku sme mali dlhšiu dodaciu dobu, termín dodržíme.
    s pozdravom Rešetár

Rýchla konverzácia a samozrejme rýchle dodanie.

• Rychle jednanie

PODVODNÍCKY E-SHOP !

Reakcia obchodu KONZO SHOP

Dobrý deň Pán Černák, dňa 29. Januára ste si objednal použitú baterku nemeckej armády vyrobenú v 80 rokoch minulého storočia v hodnote 9,85 eura, baterka mala označenie dodacej doby ako na objednávku, nebol tam konkrétny dátum. Baterku sme vám zabezpečili do troch týždňov avšak prišla nám iná verzia, jedna funkcia bola iná, miesto červenej farby bola oranžovo žltá. Osobne som vám volal a oboznámil som vás o zmene. Agresívne ste voči nám vystúpil že sme klamári a podvodníci a vyhrážal ste sa. Objednávku som zrušil a oboznámil vás o tom že je rušíme keďže konkrétny model nechcete. Teraz ste nám poslal recenziu že podvodnícky E shop, napíšte prosím v čom. S pozdravom Rešetár

Rýchlo doručené,excelentná komunikácia .

• Vyborna komunikacia