• Maximálna ochota!!!

Absolútne odporúčam! Žiadne minusy posielam všetky plusy!!! Ďakujem

Z mojej strany nastal problém s platbou, po dohode s majiteľom sme dali všetko do poriadku.
    Tovar bol expedovaný v rovnaký deň, prišiel kuriérom nasledujúci.
    Komunikácias predajcom bola veľmi príjemná, s ničím "nebol problém ".
    Osobne sa mi paci aj široký sortiment v eshope.
    Vrelo odporúčam.

• najlacnejsi tovar na nete
    • automaticke zriadenie uctu (preco?)
    • zadal som platenie kartou/fakturou, nakoniec mi to odoslali dobierkou...

tovar a vsetko okolo v poriadku. ale zriadovat niekomu automaticky ucet bez zaskrtnutia alebo upozornenia je divne. okamzite som prosil o vymazanie - bez odpovede. vraj ziadne maily nikdy nedosli. treba radsej telefonovat a preverit detaily objednavky. ceny najlepsie co som nasiel

• Komunikácia
    • Rýchlosť

• nedodali za cenu za ktorú ponúkali

Reakcia obchodu KONZO SHOP

Dobrý deň žiaľ 16 ks danej brúsky sme vám nevedeli zabezpečiť vo výpredajovej cene ktorú nemá už nikto na trhu. V danej cene sme mali iba obmedzené množstvo. S nažili sme sa vám ponúknuť najnižšiu cenu, žiaľ to preverovanie trvalo dlhšie o čom sme ale spolu telefonovali.
    S pozdravom Rešetár Konzo shop

• Veľmi slušné a ochotné jednanie

objednávka, platba a doručenie tovaru bez problémov

Soy Santiago y vivo en España. Jan es dueño de la tienda y es súper atento. Cuando he tenido alguna duda, me la ha resuelto al momento. Reconocimiento está tienda y es totalmente confiable.

Kvalita a rýchlosť

• rýchlosť a cena

Prvý nákup, ale spokojnosť. Pán mi osobne zavolal, overili sme objednávku, na druhý deň som ju mal doma. Za mňa OK.

• Má na stránke produkty s dodaním pár dní aj keď nie sú už vôbec dostupné, tzn. že ich nedodá.

Produkt bol písaný s doručením do 5dní, po týždni som volala prvý krát, bolo mi povedané že príde v ten týždeň. Neprišiel, znova som volala, nakoniec nebol doručený lebo sa už nevyrába. Celkovo cca 20 dní to trvalo.

Reakcia obchodu KONZO SHOP

Dobrý deň žiaľ v tejto dynamickej dobe je niekedy náročné reagovať promptne na ponuku výrobcov ktorá sa mení veľmi často. Váš nožík som sa vám snažil zabezpečiť z viacero zdrojov preto to trvalo dlhšie, o všetkom ste bola informovaná aj som sa vám ospravedlnil.

S pozdravom Rešetár Konzo shop

Rýchle vybavenie a odoslanie

• Ochotný personál
    • Komunikácia

S obchodom som maximálne spokojný, rýchle vybavenie objednávky a rýchle dodanie + ochota ochota komunikovať so mnou a snažiť sa objednávku vyriešiť čo najrýchlejšie. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za rýchle vybavenie hodnotím 5 z 5

Všetko prebehlo v poriadku. Som spokojný zatiaľ. Tovar som ešte neskúšal.

• Rýchlosť dodania, ochota, dobrá komunikácia na úrovni a najmä vysoká kvalita za veľmi dobrú cenu. Vrelo doporučujem.
    • Žiadna

Rýchlosť, ochota, poradenstvo, prístup kvalita + cena

• Profesionálna komunikácia zo strany e-shopu
    • Dlhšia dodacia doba u niektorých produktov

V Konzo shop-e nakupujem pravidelne už veľa rokov. Je to e-shop s velmi dobrým sortimentom. Nákup doporucujem.

• Super komunikácia
    • super cena
    • ekologicky zabalené bez zbytočnosti.

• Rýchlosť dodania