• rýchlosť

• Doba vybavenia objednávky

• Dobré ceny,rýchle dodanie tovaru.

• Výborná komunikácia
    • Tovar majú skladom

• Prehľadnosť
    • Široká ponuka

Rýchle dodanie a hlavne komunikácia,ochota a príjemné jednanie zo strany kontaktovaného pracovníka obchodu - vyjadrujem maximálnu spokojnosť a vrele odporúčam.

• Obchod reagoval rýchlo, tovar mi bol doručený v avizovanom termíne, dobré ceny, široká ponuka.
    • Objednal som si tovar - ďalekohľad "Levenhuk Sherman 10x50". Pri ňom bola informácia, že bude dodaný do dvoch týždňov. Potom mi zaslali mail o tom, že tovar nemajú a dostanú ho od dodávateľa niekedy v auguste. To toto je čo prosím vás ? To kde vy žiejete ? Choré ! Veľa nakupujem prostredníctvom Heureky a som spokojný, ale s internetovým obchodom "RealShop" nikdy. Podáva zavádzajúce informácie a ešte toto, že - tovar budú mať o dva mesiace. Veď keď pôjdem pešo tak k dodávateľovi dorazím za pár dní !

• Musím uznať, že som im volal 2x a vždy telefón zdvihli. Takže s komunikáciou zatiaľ problém nebol.
    • Ani po 11 dňoch som tovar nedostal.

Doručenie a ani objednaný tovar zatiaľ nemôžem hodnotiť. Avšak ak chcete tovar čím skôr, rozhodne nedoporučujem.

Všetko v poriadku.
    Rýchle dodanie, dobrá cena.

• Osobný odber v BA (Teraz síce obmedzený, ale myslím to globálne)
    • Pohodová komunikácia
    • Ľudský prístup a ochota
    • Väčšinou veľmi dobré ceny
    • Možno trošku dodacia doba, ale obchod transparentne udáva v Obch. podmienkach 3 prac. dni pre skladovky, takže je to fér hra, najmä prihliadnuc na spomínané ceny

Nebudem písať litánie ani podrobnosti, dôležité ale napíšem - objednávka čisto z mojich vlastných dôvodov nedopadla tak, ako som si predstavoval, načo som kontaktoval Realshop a stretol som sa s ochotou a milým ľudským prístupom a vyriešením veci v prospech mňa ako zákazníka, zároveň som navrhol taký spôsob, aby na tom neškodovali ani oni. Ono, keď sa chce a je obojstranná empatia a ochota, všetko sa dá. Týmto ďakujem Realshopu a odteraz určite bude tento eshop v mojom úzkom hľadáčiku pri výbere a objednávaní nových produktov.

• Rýchlosť dodania
    • V tom čase najnižšia cena

Zla / ziadna komunikacia so zakaznikom

• Rýchly priebeh

Rýchle dodanie a kvalitné služby

• Rýchlosť a ochota

Aj napriek objednávke tovaru mi bol doručený expresne rýchlo . Komunikácia s p.Klempom bezchybná

• ľudia v obchode sú ochotní a objednávka bola vybavená rýchlo

• seriozne jednanie

• Komunikácia, dostupnosť tovaru, ceny

• dobré ceny
    • trochu komunikace,doba dodání,lépe aktualizovat zboží na e- shopu