• Prišiel nám použitý peračník. Boli v ňom farebné šmuhy od farbičiek. Peračník mal byť prázdny, čo aj bol, ale bolo vidno, že v ňom predtým boli farbičky

Vážený zákazník,
    Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu týkajúcu sa nášho produktu. Veľmi nás mrzí, že máte obavy ohľadom peračníka, ktorý ste od nás obdržali.
    Všetky naše školské sety sú balené priamo z výroby a dodávajú sa v továrenskom stave. Nikdy nebalíme ani neposielame použité výrobky. Dôkladne sledujeme kvalitu a kontrolujeme, aby sme zabezpečili, že každý zákazník dostane nový a nepoužitý tovar.

Pokiaľ ide o peračník, je nepravdepodobné, že by bol použitý. V rámci výroby môžu byť niektoré produkty testované na ich funkčnosť a kvalitu, ale všetky sú dôkladne skontrolované a zabalené predtým, než sú odoslané našim zákazníkom. Naším cieľom je poskytnúť vám výrobky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy.

Chápeme, že táto situácia môže vzbudiť obavy, a preto sme pripravení vám pomôcť vyriešiť túto reklamáciu. Ako riešenie by sme Vám radi ponúkli výmenu peračníka. Ak nám poskytnete bližšie informácie o vašej objednávke a probléme, radi vám vymeníme peračník bez dodatočných nákladov.

Váš spokojný nákup a spokojnosť našich zákazníkov je pre nás veľmi dôležitá, a preto sa budeme snažiť vyriešiť túto záležitosť .

Prosím, kontaktujte nás s bližšími informáciami o vašej objednávke a probléme prostredníctvom nášho zákazníckeho servisu. Budeme sa snažiť vybaviť výmenu peračníka čo najrýchlejšie a poskytnúť vám spokojné riešenie.

Ešte raz ďakujeme za vaše porozumenie a dôveru.

S pozdravom Ramina.sk

• nepresné informácie v popise produktu, ľahostajnosť voči mojím sťažnostiam

• Prisiel mi uplne iny tovar ako bol na stranke vyobrazeny, odpoved od obchodu bola, zial niekedy sa stava, ze dodavatel zmeni dizajn.... aktualizacie vyobrazenia asi nerobia...

Reakcia obchodu RAMINA

ďakujeme za Váš nákup a hodnotenie. Snažíme sa aktualizovať eshop,aby boli vždy aktuálne obrázky a informácie.
    Mrzí nás že v tomto prípade sa nám to nepodarilo včas.

S pozdravom Ramina .sk

Absolútna flagrantnisť zo strany obchodu ! Na stránke napísané tovar na sklade odosielajú do 24 hod - absolútne nezodpovedá realite ! Keď som sa dožadovala , kde je moja objednávka a kedy bude konečne doručená tak pánko mi povedal , že do toho a toho dňa určite nie , nakoľko to ešte neodoslali tak som povedala , že mne je to na prebratie už neskoro , že garantujú do 24h odoslanie tak mi povedal , ale v sezóne nie ‍♀️A na moju otázku , že kde to uvádzajú tak mi povedal , že ani na Vianoce Vám hneď nepríde tovar takze ani mne v auguste ‍♀️‍♀️ . Následne som zložila telefón a on mi do pár hodín stornoval objednávku bez toho aby som o tom vedela , žiadala alebo to vôbec spomenula . Následná mailová komunikácia , že prečo mi stornovali objednávku ich odpoved bola , že zloženie telefónu berú u nich ako storno , že to nechcem prebrať nasledovalo moje oznamenie , že cely tento môj pripad so všetkými komunikáciami odosielam na obchodnú inšpekciu a taška zrazu bola na další deň doručená !! Kvalita výrobku tašky nič moc po dvoch týždňoch zapínania už ledva drží .

Reakcia obchodu RAMINA

ospravedlňujeme sa za nepríjemnosť. Avšak počas letnej sezóny a Vianoc nevieme zabezpečiť rýchle dodania z dôvodu väčšieho počtu objednávok. A ako ste sa vyjadrili do telefonátu že je Vám to neskoro,tak sme považovali objednávku teda z Vašej strany zrušené.
    Veľmi nás to mrzí a pokúsime sa to do budúcna napraviť.
    Ďakujeme za Váš názor.
    S pozdravom ramina.sk

• Cenovo drahší obchod,keď sa pripočíta aj poštovné,kuriér

Objednávku som zrušila na základe ceny,inde ma to vyšlo menej o 10€

Zlá komunikácia po dodaní tovaru.

• Po 11 dňoch objednávka stále nespracovaná
    • Na maily neodpovedajú

takmer dva tyždne čakam na batoh ktory mal byť na termin do začiatku školskeho roka a stale nič , ani info či to vôbec bude alebo nie ...

Objednávka z mojej strany bola uhradená aj napriek tomu, že nemali všetko skladom podľa pokynov, informovala som aj mailom obchod že je to uhradené, bolo mi pri sľúbené že na druhý deň im tovar príde a zároveň od nich odíde. Nakoniec objednávku evidovali ako neuhradenu tak po týždni som tam volala opäť a až po opätovnom kontaktovaní mi bola zaslaná.

• Objednávku mi 2x zrušili
    • Neskôr tovar poslali
    • Úplne zlá komunikácia
    • Objednala som v inom e-shope a tovar prišiel do 2 dni

Neodporúčam

• Tovar nedorazil

Tovar nedorazil takže nemôžem poskytnúť recenziu

Školský batoh nie je až taký kvalitný ako by mal byť podľa ceny, obrázok srnky je na ňom nasity šikmo čo kazí celkový dojem. Sklamanie.

• Uvádějí jako skladem zboží které nemají

Ráno jsem objednal zboží uváděné jako skladem a na druhý den odpoledne mi zavolali, že zboží už bohužel skladem nemají a ani nebudou mít, takže mi ruší objednávku.

• Popis vyrobku nezodpovedal realite, citim sa oklamana

V internetovom obchode som nakupovala POSLEDNÝ KRAT!
    1. Objednávka prisla nekompletná
    2. Výrobky nekorešpondovali s obrázkami na stranke.
    3. Sortiment nespĺňal podpis.
    4. Po doposlani nekompletnej objednávky mi prisiel uplne INY TOVAR!!!

Objednala som si púzdro na mobil Real Madrid - čierne
    bez akejkoľvek konzultácie mi poslali púzdro modré. Mal to byť darček. Darček, ktorý si obdarovaný sám vybral. Čierne púzdro, nie modré.

• Jeden kus tovaru mi prišiel v poškodenom stave-tasticka na prezuvky-spinava
    • Skolska taska-ina ako na fotografii v e-shope, podla ktorej sme tovar vyberali

• Slabá komunikácia zo strany obdchodu, keby som sa ja neinformovala emailom v akom je stave moja objednávka, tak ani sa nedozviem, že mnou objednaný tovar nemajú na sklade. Pritom v deň objednávania ho na sklade mali, čo mi aj potvrdili mailom. A o 5 dní na to, že ho nemajú ???

• Na stránkach ponúka niečo úplne iné, čo nakoniec zákaznikovi posiela. Navyše svoj prísľub vyriešenia nedostatku nie je schopný ani po 2 týždňoch dodržať.

Neodporúčam v tomto obchode nakupovať, takýchto tuctových šlendriánskych eshopov je na webe milión, keď zanikne, nič sa nedeje. Preto nepodporujte nekvalitu, lebo na ňu v konečnom dôsledku doplázame všetci.