Nic mi nebolo dorucene. Predajca nekomunikuje.

• Zrejme sa jedná o neochotu obchodovania

• Nevidim ziadnu. Deklarovany dlhy cas dodania nebol dodrzany, obchod ma vsak informoval, ci chcem zrusit objednavku alebo pockam. Tak cakam.
    • Zjavne tovar nema naskladneny a nie je schopny dodat v deklrovanej lehote

• Tovar objednaný 6.9. Dodaný až po telefonickej komunikácii a zmene adresy doručenia , až 23.9. Pri objednávky bolo napísané , že dodacia lehota je do 10 pracovných dní, ale aj tak to bolo na doraz a preto bolo nutné zmeniť aj miesto doručenia ...
    • Dlhá čakacia doba
    • dazdnik ma kaz.na sustaku ma pasik,ktory je oslabeny,a v skorsej alebo neskorsej dobe sa tam asi roztrhne.je to viditelne.a bol to darcek .

Obchod super, dazdnik perfektny...zial uplne stuchnuty...hlavne gumova rucka....neda sa nicim ocistit...smrdi stuchlinou, tak ako povodne cely dazdnik zabaleny v plastovom obale...Po dokladnom osprchovani dazdnik (platno) nesmrdi stuchlinou, ale rucka brutalne. Staci podrzar dve minutky dazdnik v ruke a dlan je napachnuta stuchlinou na niekolko desiatok minut.
    Je to zrejme chyba vyrobcu, obchod je super, reakcie a dodanie tiez...

Objednal som 17.9. v sobotu, v pondelok bolo 19.9. , a objednavka bola v stave spracovania, dnes je 28.9. a ešte nedorazila...

Reakcia obchodu RajDazdnikov.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Váš názor. Rada by som však doplnila, že dodacia doba uvedená pri tovare aj v samostatnom e-maile, ktorý bol odoslaný na Váš e-mail, ešte neuplynula. O tejto dobe ste boli vopred informovaný a vytvorením objednávky ste s ňou súhlasili.
    S pozdravom, Raj Dáždnikov

• Slabé obrázkové vyobrazenie, slabý popis produktu, zavádzajúci text.

Reakcia obchodu RajDazdnikov.sk

Dobrý deň. Váš názor na produkty, popisy produktov aj komunikáciu obchodu ma nesmierne prekvapil. Objednali ste si 3 najviac predávané dáždniky, ku ktorým sú detailné popisy. Čo presne bolo zavádzajúce alebo nedostačné vyobrazenie?

Dáždniky majú v popise uvedené všetky potrebné informácie- priemer, dĺžka v zloženom stave, hmotnosť, vetruodolnosť, konkrétne obrázky každej farby dáždnika. Čo presne Vám v popise chýbalo?

Ďalej ste uviedli, že tovar bol údajne poškodený - dáždniky osobne kontrolujem pred odoslaním a boli v poriadku. Ak ste našli nejakú chybu, je potrebné to reklamovať.

Nepáčila sa Vám ani komunikácia obchodu... Po uskutočnení objednávky zákazníkovi prichádza email s prehľadom objednávky, nasleduje ho email s uvedením dodacej doby (aby ste vedeli, kedy tovar očakávať), potom info, že objednávka sa začala spracúvať. V deň odoslania Vám odosielame info, že balík bol odoslaný, nasleduje info o prepravcovi s číslom balíka na sledovanie a taktiež aj SMS od prepravcu, kedy bude balík doručený. Budeme veľmi radi, ak nám upresníte, ako by sme mohli túto komunikáciu ešte vylepšiť. Na názore zákazníka nám veľmi záleží a budeme vďační za Vašu spätnú väzbu na [email protected].

Pokiaľ ide o dodaciu dobu - uvádzaná doba bola do 2 týždňov. Tovar sme Vám odoslali o 7 dní, t.j. dodacia doba bola dodržaná. Mrzí ma, pokiaľ Vám to nevyhovovalo, ale práve preto sú uvedené informácie o dodaní pri každom tovare aj v samostatnom emaile po vytvorení objednávky.

RajDazdnikov.sk

• tovar velmi nizkej kvality, dazdnik vyzera ako keby ho uz niekto pouzival, navyse je biedne spracovany

Reakcia obchodu RajDazdnikov.sk

Dobrý deň, Vaša nespokojnosť s dáždnikom nás mrzí a úprimne povedané - nesmierne ma prekvapila. Je síce prirodzené, že každý ma iné očakávania, no popis dáždnika jednoducho nezodpovedá tomu, čo sme Vám zaslali.

Objednali ste si dáždnik Square - veľký atypický dáždnik štvorcového tvaru. Dáždnik bol ocenený medzinárodnou prestížnou cenou "reddot design Award". Má pevnú, stabilnú vetrudolnú konštrukciu, kvalitný poťah a je PRECÍZNE spracovaný do najmenších detailov. Dodáva sa navyše s visačkou.

Preto je pre nás nepochopiteľné, že by dáždnik bol biedne spracovaný alebo ho niekto predtým používal. Osobne viem, v akom stave som Vám dáždnik zasielala (keďže sa nepredávajú tak často) a bol v 100% stave.

Na názore zákazníka nám záleží - budem trada, ak nám upresníte e-mailom, v čom konkrétne bol problém (email [email protected]).

Ďakujem, Piknová, RajDazdnikov.sk

• šetrenie času
    • nákup z domu
    • nebola iná možnosť kúpiť daný tovar
    • jednoduché vyhľadanie tovaru
    • nie je možné fyzicky odskúšať tovar

s komunikáciou s obchodom som spokojná, ale nie som spokojná s tovarom, kúpený dáždnik je funkčne bez závad, žiaľ zapácha, zápach je tak intenzívny, že ma po jeho otvorení po niekoľkých minútach od zápachu rozbolela hlava,celú miestnosť bola dosť dlho cítiť po tom zápachu, mám podozrenie že nejedná o značku ktorá je deklarovaná obchodom, dúfam že zápach čoskoro vyprchá, ak nie budem ho musieť reklamovať (vrátiť)

Reakcia obchodu RajDazdnikov.sk

Dobrý deň, ďakujeme za váš príspevok. Radi by sme reagovali na vaše "podozrenie", že sa nejedná o značku dáždnika, ktorá bola uvedená.... Objednali ste si dáždnik FULTON Orgován a na 100% vám môžeme zaručiť, že sa jedná o originál. Dáždnik máme od oficiálne schváleného distribútora, ktorý odoberá tieto dáždniky priamo od britského výrobcu FULTON, ktorý je aj dodávateľom dáždnikov pre kráľovský dvor.
    V žiadnom prípade nepredávame "fake"- lacné napodobeniny dáždnikov drahších značiek - záleží nám na tom, aby boli zákazníci spokojní a aby sme mali v ponuke len kvalitné dáždniky, čo je pochopiteľne plus aj pre nás vzhľadom na minimálne množstvo reklamácií.
    Pokiaľ ide o zápach, dáždnik je z PVC a od výroby bol zabalený, teda nepoužívaný, čo môže byť dôvodom vinylového pachu poťahu. Pokiaľ je zápach intenzívny, odporúčame vám dáždnik rozprestrieť vo voľnom priestore (na balkóne, terase) a nechať vyvetrať. Vzhľadom na účel použitia výrobku (= ochrana pred dažďom) bude dáždnik používaný vonku, takže dočasný pach PVC poťahu nie je na závadu a nebráni riadnemu užívaniu veci.
    V každom prípade, že nie ste s produktom spokojná, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť. S pozdravom, RajDazdnikov.sk

• Tovar bol poškodený, prasknutý špic - vrch dáždnika, ale keďže dáždnik stál 12 eur a za kuriéra kôli reklamácii by som zaplatila okolo 8 eur, tak to nechám tak... nie som spokojná a už si viac dáždnik neobjednám cez internet

Reakcia obchodu RajDazdnikov.sk

Dobrý deň, ďakujeme za vaše hodnotenie. Mrzí nás, pokiaľ bol dodaný dáždnik poškodený. V prípade, že bola poškodená aj prepravná krabica, bolo potrebné vadu ihneď reklamovať u prepravcu.
    Dáždniky pred odoslaním kontrolujeme, no nevylučujem, že sa to mohlo prehliadnuť, za čo sa ospravedlňujeme.
    Dáždnik vám samozrejme vymeníme na naše náklady, prosím kontaktujte nás e-mailom na [email protected] alebo telefonicky na 0907 593 786 a dohodneme ďalší postup.
    Ďakujem, Piknová, RajDazdnikov.sk

• Doručený tovar mal inú farbu ako na stránke obchodu.

Farba na fotke objednaného tovaru nezodpovedala skutočnej farbe tovaru. Neodporúčam preto nákup. Som sklamaná, ale keďže dáždnik stál iba 9 eur, nemienim sa kvôli takej sume handrkovať.

Reakcia obchodu RajDazdnikov.sk

Dobrý deň, vaša nespokojnosť s dáždnikom nás mrzí. Objednali ste si dáždnik Mraky, ktorý vám bol aj dodaný. Odtieň dáždnika sa môže mierne líšiť od zobrazenia, najmä pokiaľ máte inak nastavené farby na monitore. Je nám ľúto, že odtieň nezodpovedal vašej predstave - v každom prípade môžte tovar v zákonnej lehote vrátiť a obratom vám vrátime uhradenú sumu- žiadne handrkovanie určite nebude nutné. Podmienky pre vrátenie tovaru nájdete v našich obchodných podmienkach.... S pozdravom, Raj dáždnikov

• Tovar vyzerá inak ako v skutočnosti

Priesvitný dáždnik nesplnal moje očakávania.materiál zlý

• rýchlosť vybavenia zákazky
    • farby sú veľmi skreslené. Aj keď boli rozmery vopred dané a som si pozrela na meradle aká je veľkosť dáždnika, po prebratí zásielky ma celkovo prekvapil ich výzor.

Kupovala som tu prvý a posledný krát. Vôbec sa mi nepačila farba dáždnikov. Chcela som ich aj poslať spat, ale keď som si vypočítala cenu poštovného, tak som zistila, že sa mi to vôbec neoplatí. Tak zatiaľ sú v skrini, funkčnosť sme nemali kedy overiť. Nabudúce pôjdem radšej do kamenného obchodu.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• eshop
    • postovne vramci SR ma byt gratis

Reakcia obchodu RajDazdnikov.sk

Dobrý deň, ďakujeme za vaše hodnotenie, hoci nás mrzí, že obchod neodporúčate.

Uvádzate nespokojnosť s dodacou lehotou, čo je pre nás nepochopiteľné... Objednali ste jeden dáždnik 24.6., zvolili platbu prevodom. Platba bola pripísaná 25.6 popoludní a hneď ďalší deň sme objednávku expedovali t.j. odoslali sme to hneď po nabehnutí platby. Iste chápete, že pred uhradením objednávky nie je možné tovar zaslať.

Poštovné je grátis pre objednávke nad 100€. Objednali ste jeden dáždnik v hodnote cca 25€ - v tomto prípade bohužiaľ nie je možné, aby sme dopravu hradili za zákazníka.

V každom prípade, ďakujeme za váš názor. Raj dáždnikov

• uvedena doba dodania tovaru skladom nezodpoveda realite
    • komunikacia az na moj telefonicky podnet

uz by som tu nenakupila
    zla organizacia, komunikacia

Dobrý deň p. Laššáková,

ďakujeme za váš názor. Máte pravdu, vaša objednávka bola odoslaná až na 5. pracovný deň, hoci avizovaná doba expedície tovaru je do 3 pracovných dní. Za oneskorenie 2 pracovných dní sa vám ešte raz ospravedlňujeme.

K zdržaniu v expedícii došlo z dôvodu chrípky - aj my sme ľudia a jednoducho sa všetky objednávky nestihli vybaviť v čase, ako obvykle :( Nejde tu o zlú organizáciu či komunikáciu... Vaša objednávka bola prijatá a následne aj potvrdená. V deň vášho telefonátu bola vaša objednávka pripravovaná na odoslanie, o čom ste taktiež dostali avízo emailom vrátane čísla zásielky pre jej sledovanie - t.j. minimálne e-mailom sme s vami komunikovali.

SKLADOVÁ DOSTUPNOSŤ
    Objednaný dáždnik bol skladom a údaje na webe o skladovej dostupnosti sú aktuálne- stav skladu v e-shope sa aktualizuje 1-2x denne.

S pozdravom, Raj Dáždnikov

objednala som detský dáždnik za 6,90 v zľave a v čínskom obchode bol presne ten istý vo všetkých farbách v sume 2,50 eura. určite už nikdy neobjednám v tomto obchode. maximálne sklamanie....

Reakcia obchodu RajDazdnikov.sk

Dobrý deň, ďakujeme za váš objektívny názor, hoci celkom nerozumieme vášmu hodnoteniu a udeleným bodom (0,5 bodu z 5 za dodaciu dobu, komunikáciu a prehľadnosť obchodu).

Rýchlosť vybavenia objednávky aj komunikácia obchodu bola podľa nášho názoru bezchybná:
    1/ Vašu objednávku sme prijali večer 3.11.2012
    2/ objednávka bola 4.11 potvrdená
    3/ dňa 5.11 t.j. do 2 pracovných dní sme objednávku odoslali
    Mrzí nás, ak táto rýchlosť nebola podľa vašich predstáv, no veľký priestor na zlepšenie tam bohužiaľ už nie je.

Prehľadnosť obchodu: radi uvítame vaše návrhy na zlepšenie prehľadnosti obchodu na [email protected]. Komfort nakupovania a spokojnosť zákazníkov je našou prioritou.

Otázka dostupnosti dáždnika v čínskom obchode:
    Naše dáždniky vyrába pod svojou značkou holandský dodávateľ. Nie je žiadnym tajomstvom, že veľké množstvo tovaru sa vyrába v Číne. Nie je preto prekvapením, že podobný či identický dáždnik nájdete aj v čínskom obchode.

Cena dáždnika zodpovedá tomu, čo s ním dostanete - a tým je ZÁRUKA. Kúpou dáždnika u nás získavate zákonnú záruku na zakúpený tovar, a tým aj garanciu opravy či výmeny v prípade výrobnej vady či iného poškodenia. Ak je pre vás prioritou výlučne cena, dáždnik za 2,50 eur z čínskeho obchodu je tou správnou voľbou.

S pozdravom, Raj Dazdnikov.

• dlhá dodacia lehota
    • žiadna informácia o odoslaní a dátume dodania

Reakcia obchodu RajDazdnikov.sk

Dobrý deň, ďakujeme za váš názor. Z ponuky ste vybrali tovar, ktorý je na objednávku s dodacou dobou do 2 týždňov. Informácia o skladovej dostupnosti a dodacej dobe sa nachádza pri každom tovare, kde ste ju pravdepodobne prehliadli.

Mrzí nás, že objednávku nebolo možné vybaviť v termíne do týždňa. V každom prípade ďakujeme za váš podnet a do budúcna viac zapracujeme na skrátení dodacích lehôt.

Raj Dáždnikov.