• Vyhodou obchodu je, ze pokial maju tovar na sklade, tento vedia dorucit do 24 hodin. Kupila som uz minimálne 6 dazdnikov, celej rodine a vsetci su spokojni s kvalitou. Ak sa aj nieco pokazí, reklamacia prebehne rychlo a k spokojnosti zakaznika.

• Nevidim ziadnu. Deklarovany dlhy cas dodania nebol dodrzany, obchod ma vsak informoval, ci chcem zrusit objednavku alebo pockam. Tak cakam.
    • Zjavne tovar nema naskladneny a nie je schopny dodat v deklrovanej lehote

• Objednávala som prvýkrát z tohto obchodu. Som celkom spokojná.
    • Nemala som problém s veľkosťou tovaru, ako to býva obyčajne v bežných obchodoch.
    • Nevýhodou je, že tovar nevidíte tak, ako v bežnom obchode. Zdá sa mi, že tovar nie je ten istý ako v ponuke. Tam sa mi zdal pevnejší materiál.

Všetko prebehlo v poriadku

• Široký sortiment

Dobrá komunikácia, doručenie v rámci stanovenej lehoty.

bezproblemove objednanie, komunikacia aj dodanie tovaru kurierom az domov.

• Všetko supeeeer

• Nemusela som chodit po obchodoch
    • Obchodoch ma informoval o pony be a stave zasielky

Bohuzial tovar mal prist vecer ale prisiel až na druhy den doobeda.

• Obchod je prehľadný, tovar zaujímavý, ceny sú prijateľné.
    • Žiadna

• Tovar objednaný 6.9. Dodaný až po telefonickej komunikácii a zmene adresy doručenia , až 23.9. Pri objednávky bolo napísané , že dodacia lehota je do 10 pracovných dní, ale aj tak to bolo na doraz a preto bolo nutné zmeniť aj miesto doručenia ...
    • Dlhá čakacia doba

Konecne obchod kde vedia poriadne zabalit tovar a dorucit v bezchybnom stave

Veľmi promtný obchod, od zaplatenie do 5 dní som mala dáždniky doma cez zásielkovňu.
    Zatiaľ sú dáždniky v pohode, už sme ich aj použili, dva išli deťom a jeden je môj, veľmi pekné farby.

• Rýchle dodanie, spokojnosť

• bez problémov
    • žiadna

doporučujem

• Rychlé doručení zásilky. Dobře zabalené.Jsem spokojená.

• Nebol problém zmeniť adresu dodania tovaru.

• Veľmi spokojný

• Dobré

Tovar som dostal v bezchybnom stave, ale pretože tento obchod má adresu v Košiciach myslel som si, že dáždnik dostanem skôr.

• Bezproblémová komunikácia s obchodom, okamžité vybavenie objednávky, spätná väzba.