Odkaz na neexistujuce telefonne cislo, cez mailovu adresu sa neda s obchodom spojit.

Obchod nefunguje

Osobne si myslim, ze sa jedna o podvodny eshop, nefunguju telefonne cisla, nikto nereaguje. Dobre som spravil, ze som si to nechal poslat na dobierku a neplatil som dopredu. Je to uz niekolko tyzdnov, tovar neocakavam…

Tovar nedorazil, mobilný kontakt neexistuje.

• Ceny v obchode boli sice dobré ale po tom com som si pridal 3 produkty do košíka a vytvoril objednávku mi telefonovali z obchodu že bohužiaľ ale 2 z 3 produktov vôbec nemajú...
  • Tovar napriek potvrdenej objednávke doposiaľ nedorazil. Urgoval som ho 3x e-mailom. Na žiadny z e-mailov obchod nereagoval. Tento obchod buď neexistuje alebo nefunguje tak ako má.

Žiadna reakcia na objednávku.

Objednavka vytvorena pred tyzdnom a pol tovar nedorazil zatial a od obchodu mi neprisla odpoved v akej faze sa to nachadza.

• Nulová komunikácia, tovar nebol doručený do teraz. Prvý a posledný krát som navštívil tento eshop

• Ziadna vyhoda
    • Tovar ktory bol ako skladom v skutocnosti skladom nebol
    • Komunikacia velmi zla

Skoro nulova komunikacia a ak by som ich mailom a telefonicky viac krat nekontaktoval tak mam zadanu a nikdy nedokoncenu objednavku. Ta mi bola nakoniec stornovana z ich strany lebo realne tovar nemali. Mozno to nie je zla kamenna predajna ale eshop maju neaktualny a nemozete si byt isty ci tovar maju a ci vam bude doruceny. Ja z osobnej skusenosti neodporucam nakupovat v tomto eshope.

• Do dnešného dňa mi nič neprišlo

• Bol mi doručený zlý tovar a na email nereagujú

už uplynulo viac ako 14 dní od vrátenia topánok, ktoré som vrátila kvôli malej veľkosti a peniaze mi neboli vrátené späť

• Drahé poštovné; možnosťvrátiť tovar len do Čiech za 9,50 €

Pytal som sa telefonicky este pred objednavkou aka je to velkost cislo 9
    Nevedeli mi povedat tak som to objednal vo viere ,ze mi to bude dobre. Na stranke mali velkosti 8,9,a 11 s tym,ze 11 uz je velke.
    Ked mi tovar dorazil na rukavici bolo jasne napisane velkost 9 a podtym aj cislo M.... Cize nerozumiem preoc mi nepbolo povedane,ze sa jedna o velkost M a by som si to neobjednal,kedze mne treba vlekost L...tovar som vratil cakam na peniaze.dakujem

• Ziadne
    • Ponukaju nieco co nemaju

Co mam hodnotit ? Objednal som tovar ktory bol vyslovene skladom. Nic som zatial nedostal a okrem potvrdzujuceho emailu so mnou nikto absolutne nekomunikuje

• dlhé čakanie
    • nekompletná dodávka

• ruší objednávky bez udania dôvodu

nikdy viac

• Komunikacia

• Absolútne žiadne!
    • Neochota,
    • zlá komunikácia,
    • tovar len naskladňujú po objednávke a keď ho zaplatíte, strácate pre obchod hodnotu.