Prva.sk

• 98 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 99 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 2,2 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Prva.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Prva.sk

Sonny

Pridané: 21. septembra 2016

• dobra cena vratane chemie
  • tovar bol dodany bez chemie

Dobra cena vratane chemie, ktora vsak nebola dodana

Vážený zákazník,

asi ste si pomýlili hodnotenie iného internetového obchodu,nakoľko tovar Vám bol doručený do 24 hodín a po vzhliadnutí kamerového záznamu bola chémia pribalená vo vnútry výrobku.Podľa podpisu z prepravnej spoločnosti Geiss,ste zásielku prebrali bez výhrad v 100 % poriadku a do dnešného dňa ste nás ani prepravu nekontaktovali ohľadom chýbajúcej chémie.Boli by sme radi ako by hodnotenie bolo objektívne.Z našej strany bolo všetko dodržané na 100 %,v prípade nejasností nás kedykoĺvek kontaktujte.

Michal

Pridané: 18. septembra 2016

• Slušná cena, bezproblémové dodanie tovaru.
  • Neviem

Nijaký problém

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a zároveň ďakujeme za Vašu prejavenú doveru pri nákupe.Sme radi,že všetko prebehlo podľa vašich predstáv,už teraz sa tešíme na ďaľšiu spoluprácu!

boding

Pridané: 17. septembra 2016

• napísal som tri otázky ohľadom produktu a nedostal som odpoveď

aby sa radšej nič nepýtali

hklucka

Pridané: 10. septembra 2016

• kvalitny tovar, nizke ceny

odporucam

overený zákazník

Pridané: 7. septembra 2016

• slovenský obchod
  • rýchle dodanie
  • už treba zmeniť šablónu e-shopu, vyzerá otrasne

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a zároveň ďakujeme za Vašu prejavenú doveru pri nákupe.Sme radi,že všetko prebehlo podľa vašich predstáv!
Na redizajne intenzívne pracujeme!

Katarína

Pridané: 6. septembra 2016

• dodacia doba
  • Ja som zaplatila pred 10 dňami a do dnešného dňa mi tovar nebol dodaný!!!
  • Vyexpedovaný bol (vraj)včera, teda 9. deň!
  • Keďže to mal byť darček, ktorý nestihol oslávenca ..celé zle :( (žiaľ..).

Vážený zákazník VOJTKOVÁ Katarína,

Veľmi nás mrzí situácia ktorá nastala pri vašej objednávke,chcel by som len zhrnúť niekoľko faktov ktoré ovplivnili celý priebeh vašej objednávky.

1.Objednávku ste vytvorila 26.08.2016 09:42 Piatok a zvolila ste si platbu vopred,tovar bol ihneď pripravený k expedícií,čakalo sa na platbu(zásielku možme expedovať až po prijatí platby na nás účet)
27.8,28.8 bol víkend,29.8 a 1.9 štátny sviatok a 30,31.8 a 2.9 sme mali inventúru skladu tak ako sme mali uvedené na stránke.
2.Tovar sme v pondelok 5.9 ihneď vyexpedovali a v utorok ste ho mali na doručení.
3.Mrzí nas,že ste si nevšimla ,že v našom sklade prebieha inventúra,do budúcna stači zvoliť platbu na dobierku a tovar môžme ihneď expedovať.

V prípade akýchkoľvek nejasností sa na nás kedykoľvek obráťte,budeme veľmi radi ak sa nám pri najbližšej objednávke pripomeniete a budeme Vám mocť dokázať,že sa na nás možte 100% spolahnúť.

►Som rád,že sme si to telefonicky vysvetlili a samozrejme sa tešíme na ďalší nákup!

Kondor

Pridané: 5. septembra 2016

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a zároveň ďakujeme za Vašu prejavenú doveru pri nákupe.Dodacie lehoty sa snažíme skracovať čo najviac,dúfam,že už pri najbližšom nákupe budete na 100% spokojný!

Martin

Pridané: 5. septembra 2016

• Rozumné ceny a kvalitný tovar (aspoň zatiaľ)
  • Profesionálny servis (rýchlosť vybavenia, spracovanie objednávky, komunikácia, pomohli mi odniesť tovar (40 kg) až do auta).
  • Zatiaľ nič

Pre región Spiš, Poprad, Kežmarok a okolie je to špička v e-shope s možnosťou vyzdvihnutia tovaru takmer na počkanie.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a zároveň ďakujeme za Vašu prejavenú doveru pri nákupe.Sme radi,že všetko prebehlo podľa vašich predstáv,veľmi si vážime vaše slová.

mg39

Pridané: 1. septembra 2016

• výhodne ceny
  • rýchle dodanie tovaru
  • prehľadná stránka obchodu
  • žiadne som zatiaľ nepostrehla

Vrelo odporúčam, super obchod. Vysoká kvalita tovaru a rýchle dodanie.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a zároveň ďakujeme za Vašu prejavenú doveru pri nákupe.Sme radi,že všetko prebehlo podľa vašich predstáv,už teraz sa tešíme na ďalší nákup!

Pridané: 30. augusta 2016

• Celková spokojnosť