• 10 dní a ešte nič neprišlo....

• Predať za každú cenu

Tovar prišiel kompletne dolepený.
    Niečo lepkavé rozliate v baliku, takže obsah rovno do koša.
    Problem popísaný v emaily a strohá odpoveď až po 3 dňoch kde uviedli že vedia čo poslali.
    NEZÁUJEM VEĎ PRACHY SÚ UŽ DOMA.
    Málokedy píšem recenzie ale takýto "humus" v balíku som ešte nevidel. A odvaha toto poslať.
    VEĽMI ZLÁ SKÚSENOSŤ.
    NEDOPORUČUJEM!

• S obchodom sa nedá spojiť. Nekomunikujú.

Neodporúčam !

• Nekomunikatívnosť

Neodporúčam objednávať z uvedeného obchodu. Nedodržanie termínu dodania, nedodaná kompletná objednávka, vyfakturovaná celá objednávka, neberú telefón, neodpovedajú na email, celé zle.

• Už to neurobim

• ziadne
    • nevyjadrujem sa

ak potrebujete nieco z tohto obchodu tak sa jednoducho k tovaru nedostanete,budu vas zavadzat a vyhovarat sa

• komunikacia so zakaznikom

Tovar bol objednany, no nebol dodany. Cislo balika cez kuriera nebolo mozne sledovat. Po kontaktovani obchodu bola prislubena intervencia na druhy den. Niekolko dni sa zo strany obchodu nikto neozval. Objednavka bola stornovana zakaznikom 8 dni po jej vytvoreni. Zo strany obchodu nebolo zaslane ani potvrdenie storna, ani ospravedlnenie.

• Ceny su prijatelne
    • Po tyzdovom cakani na tovar ktory bol vraj skladom,som kontaktoval predajcu ohladom objednavky.Bolo mi povedane ze tovar bude az joncom dalsieho tyzdna.Cize by mi ho dorucili po dvoch tyzdnoch od objednavky.Ovjednavku som preto zrusil

• nižšie ceny
    • nekomunikuje, neodpovedá, tovar nebol doručený, žiadny kontakt zo strany eshopu ohľadom mojej objednávky.

Pravdepodobne už protein-gainer nefunguje. Inka si neviem vysvetliť prečo mi 14 dní nebol doručený záväzne objednaný tovar na dobierku. Mobilné číslo nezdvíhajú, neodpísali na mail ani správu na FB. Všetky formy kontaktovania môžem dosvedčiť. Komunikujem slušne, ale zo strany obchodu je nulová odozva. To znamená tie najhoršie recenzie - mňa definitívne odradili, chýba im základná štipka serióznosti a ochoty, záujmu o zákazníka. UŹ NIKDY TU NENAKÚPIM.

Mozno niekde nastala chyba, ale tovar mi dodany nebol.

veci som si objednal 12.12 a boli to veci skladom v podmienkach mate ze do 5 pracovnych dni a vy ste mi to poslali 28.12. nechcem dakujem nikdy viac

• zlá komunikacia

• objednavka bola spravena pred 10 dnami a stale to neprislo .. ako keby som to objednaval s CZ tak aj odtial to mam do 4 dni .. a nie niekadial z SR. smutne .. a skoda .. majitel si takto odradza buducich zakaznikov-..

• Ceny
    • Klamú zákazníka

Objednával som kĺbovú výživu ktorú podľa ich stránky mali na sklade. Po pár dňoch som volal do obchodu keďže mi nic neprišlo a zistil som že ju nemajú skladom a vraj sa im stratila paleta a že do konca týždňa to pošlú. V pondelok mi povedali že to pošlú do stredy a nakoniec mi písali mail že do konca týďňa, tak vtedy som obj. zrušil a nikdy viac tu nenakúpim.

• neviem
    • nespolahlive info na webovej stranke

stav na sklade neaktualizuju. v nedelu vecer bolo na eshope uvedene :"na sklade", v pondelok rano uz na sklade nebol. informaciam na webe sa neda doverovat. ceny maju sice nizke, ale osobne mam pocit, ze ponukaju aj to, co nemaju... radsej kupujem v overenych obchodoch

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.