- dodacia doba..

• Dobré ceny
    • Tovar mi nebol dodaný ani po viac,ako dvoch tyzdňoch ,telefón vypnutý, na mail neodpovedali...Dokonca ani nepotvrdili zrušenie objednávky a na ich stránke stále figuruje ako "spracováva sa" a to po viac ako 6 týždňoch...

Obchod je nefunkčný, neodporúčam.

• tovar zaslaný aj s darčekom :-)

Ja som velmi spokojný.síce mi prišiel iný šejker ale drahší a oveľa lepší za cenu toho čo som objednal asi som mal štastie.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• objednavka bola spravena pred 10 dnami a stale to neprislo .. ako keby som to objednaval s CZ tak aj odtial to mam do 4 dni .. a nie niekadial z SR. smutne .. a skoda .. majitel si takto odradza buducich zakaznikov-..
  • Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• riešil som objednávku kĺbovej výživy, na stránke info že je skladom. Po objednávke sa rozhýbali po cca dvoch týždňoch, prišiel mail že mali nejaký problém a zasielajú balík. Ďalší týždeň nič, po vyše týždni prišiel kuriér s poškodeným balíkom. Balík nebol prebratý a objednávka stornovaná.

Neseriózny prístup, neodporúčam

• Ceny
    • Klamú zákazníka

Objednával som kĺbovú výživu ktorú podľa ich stránky mali na sklade. Po pár dňoch som volal do obchodu keďže mi nic neprišlo a zistil som že ju nemajú skladom a vraj sa im stratila paleta a že do konca týždňa to pošlú. V pondelok mi povedali že to pošlú do stredy a nakoniec mi písali mail že do konca týďňa, tak vtedy som obj. zrušil a nikdy viac tu nenakúpim.

• Vyhodne ceny niektorych produktov

Promptna dodacia doba
    Ustretova komunikacia
    Vyhodne ceny

• Cena množstvo produktov rychla doba dodania

Všetko v poriadku

• neviem
    • nespolahlive info na webovej stranke

stav na sklade neaktualizuju. v nedelu vecer bolo na eshope uvedene :"na sklade", v pondelok rano uz na sklade nebol. informaciam na webe sa neda doverovat. ceny maju sice nizke, ale osobne mam pocit, ze ponukaju aj to, co nemaju... radsej kupujem v overenych obchodoch

• dobrý výber
    • 1 položka nebola dodaná z dôvodu nedostupnosti

môj pocit z nákupu je neutrálny. 1 položka nebola dodaná a musel som ju drahšie kúpiť v kamennom obchode. naopak poštovné je nižšie, v balení boli aj 2 pribalené testery. platba a doručenie prebehli v poriadku. nákup môžem odporučiť.

• Krátka doba doručenia, rýchla komunikácia

Nakupoval som kvôli tomu, že som mal nepríjemné skúsenosti s dodaním tovaru v iných e-shopoch... Odporúčam tento obchod, nakoľko uvedený tovar majú na sklade.