Objednaný tovar mi nebol doručený...

Reakcia obchodu proki.sk

Dobrý deň , ospravedlňujeme sa ale túto RECENZIU sme nejako nepochopili či patrí nám alebo kde nastal problém , nakoľko Váš tovar Vám bol riadne odoslaný prajem pekný deň a zostávame s priateľským pozdravom Proki.sk

Našiel som tu tovar, ktorý som hľadal a za dobrú cenu. Komunikácia a rýchlosť vybavenia objednávky bola veľmi dobrá. Bohužiaľ, hneď pri rozbaľovaní tovaru som zistil, že je poškodená povrchová úprava na oboch kreslách, čo musel vidieť aj pracovník, ktorý tovar balil a aj napriek tomu mi bola zásielka odoslaná.

Reakcia obchodu proki.sk

Dobrý deň ,sme radi že ste boli spokojní s rýchlosťou vybavenia nakoľko sa snažíme pre našich zákazníkov robiť maximum k ich spokojnosti . Oto viac nás mrzí že nespokojnosť s tovarom riešite cez recenziu na Heureke a nie cez naše reklamačné oddelenie ?? nakoľko do dnešného dňa ste nás nekontaktoval že Vám prišiel poškodený tovar a ani nás neinformoval o poškodení . Žiaľ nie je v našich silách do detailu skontrolovať každú zásielku . Ak bola zásielka poškodená stačilo nás informovať a tovar by sme vám bez problémov vymenili na naše náklady alebo vám vrátili peniaze !! s priateľským pozdravom Team Proki.sk

U tejto spolocnosti som si objednávala tovar 2x . Po prvom expresnom dodaní tovaru ( do 24 hodín ) som si o jednala aj druhý krát . S dodaním druhého objednaného tovaru som nebola spokojná , nakoľko som si objednala 7 balení vianočných gúľ 2 cm . Dodané mi bolo 6 balení objednanej veľkosti a jedno balenie väčších gúľ . Bez vysvetlenia.

• Farba z vianocnych guli bola miestami olupana a to takmer na kazdej guli.

Co sa tyka tohto tovaru neodporucam.

Reakcia obchodu proki.sk

Vážená zákazníčka ,do dnešného dňa sme od Vás neobdržali žiadny email ani telefonický kontakt ohľadne poškodeného tovaru !! Vianočné gule ktoré ste si objednali sú veľmi žiadaný tovar a do dnešného dňa bez jedinej Reklamácie !! ak sa aj stala chyba a dostali ste poškodený tovar za to sa samozrejme ospravedlňujeme ale stačilo nás kontaktovať a tovar by sme V8m na naše náklady vymenili , čo sa ale nestalo nakoľko sa o poškodenom tovare dozvedáme až s tejto recenzie . Aj napriek tomu Vám ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu aj keď tu ste mali hodnotiť služby obchodu a nie tovaru !!
    Ďakujeme Proki.sk

• Tovar prišiel nekvalitny, na komponentoch olupana farba, hrdza, ohnisko doškriabané

Reakcia obchodu proki.sk

Dobrý deň , mrzí nás že ste obdržali tovar s ktorým nie ste spokojná ale ešte viac nás mrzí že ste nás nekontaktovali ohľadne poškodeného tovaru , stačilo sa ozvať a tovar by sme Vám vymenili , žiaľ nie je v našich silách skontrolovať obsah každej zásielky . Keď ste si už dali námahu napísať Recenziu , mohli ste si nájsť čas aj na to aby ste nám zavolali alebo napísali a informovali nás o dodanom tovare !! s pozdravom Proki.sk

• Z mojej starny nespokojnosť nakoľko mi prišla plachta s výrobnou chybou a sú na nej pri hornej časti dierky ...to aby som si ju sama zaplatala dosť smutné...

Reakcia obchodu proki.sk

Dobrý deň vážená zákazníčka smutné je to že sa o poškodenom tovare dozvedáme až z recenzie ktorú tu píšete . Do dnešného dňa od objednávky ste nás nekontaktovali že prišiel tovar nejako poškodení !! Neposlali ste nám žiadne fotky že to je v skutočnosti tak !! Tovar by sme Vám samozrejme bez problémov vymenili za nový , nie je predsa v našich silách skontrolovať každú plachtu či je v poriadku . Len nás mrzí že s napísaním tejto recenzie ste si dali prácu a aby ste nám napísali ohľadne riešenia Vášho problému a Reklamácie tak to nie . Zostávame s priateľským pozdravom Proki .sk

• dnes je už 18.2.2020 a objednaný tovar do dnešného dňa nedošiel ale už ani nepotrebujem, lebo oslavu sme mali 8. februára, na ktorom sme to chceli použiť. Teraz je už bezpredmetné.

Reakcia obchodu proki.sk

Dobrý deň Vážená zákazníčka tejto recenzii sme nejako neporozumeli a myslím si ani nie je na mieste tu vypisovať nezmysli !! pri vašej objednávke sme nijako nepochybili !! Vaša objednávka bola objednaná 29.01.2020 spôsob platby Platba bankovým prevodom ( kde objednávka čaká na úhradu ) Dňa 29.01.2020 sme od Vás obdržali e-mail kde nám píšete aby sme objednávku ZRUŠILI !! Objednávka bola zrušená z Vašej strany !! ( e-mail máme k dispozícii ) Preto myslím že nie je na mieste nás tu očierňovať že sme pochybili !! a neposlali sme Vám objednávku ktorú ste ZRUŠILI !! ktorý naše objednávky sú doručované naším zákazníkom max do 2 dní o čom svedčia aj naše recenzie
    S priateľským pozdravom Proki .sk

Daju akoze dobru cenu, spravite objednavku, a potom vam napisu ze tovar nemaju a bude o mesiac az dva...

Reakcia obchodu proki.sk

Dobrý deň vážená zákazníčka , ospravedlňujeme sa za chybu ale tovar ktorý ste si objednali sme mali na sklade ale posledný kus ktorý bol žiaľ poškodený takže sme Vám ho nemohli expedovať . Snažili sme sa s vami spojiť telefonicky a e-mailom na čo ste nereagovali preto nerozumiem tejto Recenzii s priateľským pozdravom Proki.sk

Udávané iné rozmery produktu

Nekrestanake vysoké poštovné!!!!

• Betlehemske mi prisiel v skatuli bez oznacenia krehke figurky boli zlomene niektore casti domceka oddelene musela som lepit aplikovat lak na spevnenie casti katastrofa.

Reakcia obchodu proki.sk

Vážený zákazník mrzí nás že ste obdržali poškodený tovar ale žiaľ nie je to naša chyba a nie je v našich silách ovplyvniť zaobchádzanie a narábanie s balíkom kuriérskou spoločnosťou !! ( kuriérske spoločností zaobchádzajú s balíkmi nezodpovedne a neberú vôbec ohľad či je tam nálepka krehké alebo nie ) ! ! Ak Vám prišiel tovar poškodený stačilo nás kontaktovať čo sa z vašej strany nestalo , a my by sme Vám tovar bez problémov vymenili za nepoškodený a škodovú udalosť by sme riešili s prepravnou spoločnosťou . Pre to Vás poprosím neobviňujte nás za veci ktoré sme nezavinili my . Od nás tovar odchádzal nový v poriadku a riadne zabalený . Ďakujem za pochopenie team Proki.sk

Pisala som tam kedi dôjde tovar pisali mi ze v priebehu dvoch dni dnes je to 10 dni a este ani naznak po tovare ci pride.

Reakcia obchodu proki.sk

Vážená zákazníčka nikto s nášho obchodu Vám nepísal že príde tovar do 2 dní . Nakoľko ste si Objednali tovar ktorý je VYPREDANY o čom sme Vás informovali 2x mailom . Bohužiaľ nevieme vyskladniť tovar ktorý nemáme na Sklade .. !! ďakujeme za pochopenie Proki.sk

• Tovar došiel poskodeny, sklo puknute, srubka na strieška chyba. Posledný môj nakup

Reakcia obchodu proki.sk

Važená zákazníčka mrzí nás že ste obdržali poškodený tovar ale žiaľ nie našou vinou , bohužiaľ nevieme ovplyvniť expedíciu tovaru a zaobchádzanie s tovarom kurierskou spoločnosťou !! Váš tovar bol pred expedíciou skontrolovaný riadne zabalený a označený nálepkou krehký tovar o čom máme kamerové záznamy . Pri preberaní tovaru si je každý zákazník povinný tovar skontrolovať .a v prípade poškodenia spísať s kurierskou spoločnosťou škodový protokol a ihned nás o tom informovať . Z vašej strany sa nič takéto neudialo . Nemáme od Vás ani telefonický ani mailový kontakt ohľadom nejakého poškodenia . Stačilo nás kontaktovať a tovar by sme vám vymenili za nový . Preto prosím neobvinujte nás za chyby za ktoré nie sme zodpovedný . Je v našom záujme spokojnosť každého zákazníka Ďakujem Team Proki .sk

Nepravdivé údaje , nebezpečný výrobok.

• Obrazovy material uvedeny na internete nezodpoveda skutocnemu obrazu tovaru co sa tyka kvality a farby.

• neodporúčam, krivo zosite okno navrstvene, niekde po bokoch nedosite zovsadial trcali nite, onicom.

nenakupujte

• zle bolo zabalene,7ks!!!! skla boly zlomene

• Rýchlo dostanem poškodený tovar
    • nedokážem zhodnotiť obchod objektívne, nakoľko mi bol doručený poškodený výrobok - na výrobku ktorý bol označený ako výrobok zo skla - fragile boli rozbité sklenené výplne.To pre mňa znamenalo ďalšie výdavky, aby som mohol vami dodaný tovar použiť ako dar pre ďalšiu osobu.

Reakcia obchodu proki.sk

Dobrý deň mrzí nás že ste obdržali poškodený tovar ale chyba nenastala na našej strane .Tovar sme Vám poslali riadne zabalený a označený pre kuriéra nálepkami " krehký tovar " od nás tovar odchádzal v 100% stave nakoľko každý tovar je riadne kontrolovaný . Ak bol tovar poškodený pri PREPRAVE mali ste nás kontaktovať ( čo sa z vašej strany nestalo) my by sme Vám daný tovar radi a bez problémov vymenili . Zostávame s pozdravom Proki.sk