• osobny odber

tovar nemaju skladom
    o dodacej lehote zavadzaju - povodne oznamena 2 tyzdnova dodacia doba sa (vinou MAKITA?) predlzila na 3+ tyzdne, kedy dosla moja trpezlivost. Som hlupy, mal som rovno objednat na amazon.de, dodanie na 2hy den, usetrenych 10 euro. To mam za to, ze sa snazim podporovat SK obchody. Aspon ze peniaze vratili na 2hy den.

Vážený zákazník,

V prípade výpadku tovaru na centrálnom sklade sa môže dodací termín predĺžiť, ako sme Vás ihneď informovali a môžete objednávku zmeniť alebo stornovať.

HQ Tools, spol. s r. o.

Tovar som zatiaľ neobdržal a už ubehlo 10 dní od objednávky.
    Hodnotiť nemám čo!

HQ Tools, spol. s r. o.

• okrem mailu že tovar nie je na sklade žiadna komunikácia

• dlha doba cakania na podla mna bez kus tovaru

podla mojich dojmov je to obchod pre hobby uzivatelov a nie pre profesionalov, predsa nemoze clovek cakat na klieste 14 pracovnych dni, ked ich potrebuje k praci. Ibaze by mal jedne v rezerve a obchod by mal casu ich objednat a naskladnit v pocte 1ks. Dost ma to prekvapilo.

Vážený zákazník,

ospravedlňujeme sa, sme kamenná predajňa s e-shopom so širokým sortimentom tovaru, ktorý z kapacitných dôvodov nemáme možnosť držať všetok v príručnom sklade. Tovar, ktorý dodávame z CENTRALNYCH skladov majú dlhší termín dodania, ktorý nevieme ovplyvniť. Pri Vami objednanej značke Knipex upozorňujeme aj na našej stránke na predĺžený dodací termín, ktorý môže byť v rozmedzí od 3 do 14 pracovných dní v závislosti od centrálneho skladu Knipex.
    V prípade, že objednávate tovar, ktorý súrne potrebujete, je dobré informovať sa vopred o dodacom termíne. Bežne predávané kliešte máme vždy na predajni, špeciálne málo predávané kliešte sú k dispozícii len na objednávku.
    V prípade výpadku tovaru vo výrobnom sklade v Nemecku sa môže dodací termín predĺžiť, no v tom prípade, kontaktujeme zákazníka a informujeme ho o danej zmene.

• /
    • ma na stranke tovar ktory nema

Vážený zákazník,

ospravedlňujeme sa, nie všetok tovar držíme na predajni, nakoľko máme v ponuke široký sortiment výrobkov rôznych značiek. Niekedy nastane výpadok na centrálnom sklade a vtedy sa predlžuje dodací termín.

• Kvalitny rovar ,velky vyber
    • Ziadna komunikacia a od objednania ma nikto nekontaktoval ci mi vvobec pride tovar uz je to 12 dni

Vážený zákazník,

18.11. ste objednávali tovar.
    19.11. sme Vás mailom informovali o približnom termíne vybavenia Vašej objednávky cca 3 až 8 pracovných dní (na konci každej objednávky upozorňujeme : ... skontrolujte, prosím, poštu "SPAM" alebo nás kontaktujte - týka sa to hlavne mailov gmail.com).
    Na 8 pracovný deň, sme Vás kontaktovali s ospravedlnením, že uvedený tovar, žiaľ nemali na centrálnom sklade a dodací termín sa posúva. Vaša objednávka bola expedovaná na 10 pracovný deň.
    Ospravedlňujeme sa, nie všetok tovar držíme skladom a niekedy nastane výpadok na centrálnom sklade a vtedy sa predlžuje dodací termín.

HQ Tools, spol. s r. o.

Tovar mal prist v krabici (mal to byt darcek) a prislo to v kartone s adresou a paskou predajcu. Ako darcek to nevyzeralo dobre ked to nemalo original balenie. Dnes uz v original baleni kupim aj varnu kanvicu za 10eur a nie taketo drahe skrutkovacky. Toto mi dost vadilo

Vážená zákazníčka,

ospravedlňujeme sa za doručený balík. Štandardne balíme balíčky do fólie, ktorú prelepujeme našou páskou (okrem nadrozmerných balíkov). Žiaľ v tomto prípade sa tovar odoslal bez fólie, prelepený len našou páskou. Ďakujeme za upozornenie, preškolíme pracovníkov na expedícii tovaru.

HQ Tools, spol. s r. o.

• arogantny pristup, neznalost zakona,

Velmi arogantny pristup predavajuceho, originalny diel Bosch prisiel v krabicke s roztrhnutou ochrannou nálepkou, diel nesedel na zariadenie, predajca nas obvinil, ze nemame originalne zariadenie a ze sme ho "nakupili na parkovisku". Ked sme ho chceli vratit naspat, tak nam zacal podavat informacie v rozpore so zakonom na ochranu spotrebitela, ze tovar sa neda vratit spat, napriek tomu ze bol nakupeny cez internet a zasielkovy predaj. Na konci komunikacie nam oznamil, ze uz v tejto predajni nenakupime, co je ocividna diskriminacia a porusenie prav spotrebitela.

Vážený zákazník,

Sme autorizovaný predajca značky Bosch. Predávame len originálne výrobky, ktoré pred odoslaním kontrolujeme, aby zákazník obdržal kompletný objednaný tovar v poriadku.

Na základe dodatočne zaslaných fotografií Vášho stroja sme zistili, že uhlová brúska podľa fotodokumentácie nie je produkt Bosch ( pravdepodobne ide o nepodarený falzifikát), z tohto dôvodu nesedí diel na Váš stroj. Pravosť Vášho stroja je možné kedykoľvek overiť v stredisku firmy Robert Bosch, spol. s.r.o.. http://www.bosch-professional.com/professionalsearch/sk/sk/search/search.htm?sparam=gws%2024-230&searchIssuedByUser=true .

Tak ako informujeme aj na našej stránke, máte právo vrátiť tovar do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru: http://www.profinaradie.sk/obchodne-podmienky/. Neplatí pre náhradné diely.

Ospravedlňujeme sa za vyjadrenia kolegu, s ktorým ste telefonovali. Tovar môžete zaslať naspäť a ak máte záujem, môžete samozrejme u nás bez problémov aj naďalej nakupovať.

• neviem
    • neviem,ale ponúkaný tovar nemajú na sklade

neodporúčam,sú lepšie obchody

• Zabudol som
    • Po desiatich pracovných dňoch telefonát že možno za dva alebo tri týždne len neviem či sa počítajú soboty a nedele.

Prvá objednávka - možno budete mať viac šťastia.

• po objedani, zaplateni cakam 15 dni a ani tovar ani ziadna komunikacia od obchodu.
    • neseriozost

vyberte si iny obchod

• Zatiaľ neviem
    • Nemá prehľad aký tovar ponúkajú na svojej internetovej stránke

Po prvom neúspechu,neviem.
    Možno iný budú mať viac šťastia ako ja.

• Tovar prisiel poskodeny a nekompletny.

• Cenová dostupnosť.
    • Príliš dlhá doba dodania tovaru.

ak by bola dodržaná doba dodávky 3-7 dní potom by som Váš obchod doporučil známym.

• prehľadnosť produktov
    • dobré ceny
    • komunikatívnosť
    • dĺžka dodacej lehoty

• Nepoznám žiadné výhody.
    • zaplatil som zálohovú faktúru aby som tovar dostal bez problémov.Tovar však neprichádzal, tak som sa informoval na telefóne čo sa deje.Nikde žiadná informácia o stave mojej objednávky. Žiadná informácia či vôbec bude tovar dodaný alebo vrátené eurá.Platbu som uskutočnil 16.02.2015 a do dnešného dňa to je 26.02.2015 tovar nemám. Určite nebudem odporúčať nákup v HQ Tools,spol. s r.o.
    • Chcete, aby som hodnotil nákup,ale nezaujímate sa či som tovar vôbec dostal,alebo mi bili vrátené eurá keď je s tovarom nejaký problém.Aspoň nejakú informáciu čo sa deje.Pri objednávke som uviedol kontakt na mail aj telefón.V utorok po mojom telefonáte mi pracovníčka prešetrovala prečo tovar nemám.Informovala ma,že v pondelok došiel tovar,ale môj kotúč nie.Že zase v piatok tohto týždňa mi zavolá či došiel kotúč.Tak zase budem čakať. Neviem však do kedy. S pozdravom Cziel Karol.

Nespolahlivý a nedôverihodný predajca.

Vážený zákazník,

ešte raz sa ospravedlňujeme, Vami zaplatený tovar sme pred vystavením predfaktúry preverovali na centrálnom sklade (mali 1ks), zarezervovali sme ho k objednávke, no pri dodaní bolo zistené, že tovar sa v dodávke nenachádza a po telefonickom preverení bol dodatočne objednaný zo zahraničia nakoľko ho fyzicky nemali na centrálnom sklade.
    Dnes (piatok) nám bolo potvrdené jeho dodanie na náš sklad v priebehu 2 pracovných dní a tovar Vám bude následne ihneď expedovaný.

Aj pri dlhšom dodacom termíne môže zákazník objednávku kedykoľvek zrušiť a v prípade predfaktúry sú mu uhradené finančné prostriedky vrátené na účet. Taktiež je zákazníkovi ponúkaný náhradný tovar.

Hodnotenie – dotazník posiela firma HEUREKA určitý počet dní od objednania a nie naša firma.

HQ Tools, spol. s r. o.

V tomto obchode som sa pokúsil už viackrát nakúpiť ale bohužiaľ bezúspešne. Moju prvú objednávku zrušil predajca z dôvodu zle uvedenej ceny pri produkte :-))), a nedávno som objednal ruksak makita a zatiaľ nič. A to už je po termíne. Tak asi tak. Tento obchod neodporúčam.

Vážený zákazník,
    ospravedlňujeme sa, no žiaľ, pri niektorých položkách nastane výpadok na centrálnom sklade pre Slovensko a vtedy je dlhší termín dodania. Tovar Vám bol už odoslaný a veríme že s tovarom budete spokojný.

HQ Tools, spol. s r. o.

• Najvyššie ceny na internete. V iných obchodoch boli všade len nižšie ceny. Vyššie ceny som nenašiel nikde. V tomto obchode to bol prvý a posledný nákup. Mal som si porovnať ceny pred nákupom. Moja chyba.

Vážený zákazník,

snažíme sa maximálne vychádzať v ústrety našim zákazníkom, ceny na internete sú uvedené v rámci našich možností . Je veľa aj neautorizovaných predajcov, ktorých ceny sú síce nižšie, ale v prípade reklamácie alebo servisu zákazník narazí na problém. Určite nemáme najvyššie ceny na internete.

Zákazník má vždy na výber, či objednaný tovar u nás kúpi alebo nie (aj keď je už tovar objednaný).

Tovar ste u nás objednali, potom ste objednávku zrušili a následne ste zrušenú objednávku opäť obnovili a tovar zakúpili u nás, nakoľko tie „lacnejšie“ obchody Vám neposkytli služby ktoré sme Vám poskytli my...

• Ziadne klame
    • Neochota otrasna komunikacia
    • Ignoracia zakaznika

V zivote nebudem odporucat Vas obchod naopak kazdeho znameho budem pre Vami odhovarat a doporucat na konkurenciu .
    Vsak som chcel nechat u Vas 300€ ale asi nechcete peniaze.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.