• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Tovar som objednala ešte v decembri a doteraz nedorazil.

• Vid nižšie v popise
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Popis oblečenia a vecí je nadhodnotený a v konecnom dosledku vam pridu predražené handry... otrasná kvalita... nikdy viac... veci boli vrátené do obchodu

Radsej objednajte inde...
    Alebo ist do kamennej predajne a radsej sa osobne presvedciť o "kvalite" vecí

Vážený zákazník,
    mrzí nás Vaša recenzia. Objednali ste si kuchárske oblečenie z materiálu mikrovlákno, ktoré je tenké, ľahké a priedušné. Všetky tieto informácie sú uvedené aj pri samotnom produkte. Tento materiál si naši zákazníci zvolili za jeden z najobľúbenejších. Avšak chápeme, že nemusí každému vyhovovať. V tom prípade, máme v ponuke aj kuchárske oblečenie z bavlny, či polyesteru. Ak Vám teda mikrovláknovi materiál nevyhovuje, odporúčali by sme Vám do budúcna siahnuť po bavlnenom ( pevnejšom ) materiály.

tím www.Profikuchar.sk

Objednaný tovar doteraz neprišiel
    Naskladňovanie trvá vyše mesiaca
    Žiadna odozva koľko sa bude čakať za daným tovarom

Vážený zákazník.
    Mrzí nás Vaša recenzia.
    Snažili sme sa s Vami spojiť niekoľko krát telefonicky , žiaľ Vaše telefónne číslo je nedostupné.
    Následne sme Vám poslali informáciu do emailu.

Na Váš email zo 17.1 v noci, sme odpovedali hneď ďalší pracovný deň.
    Čakali sme na odpoveď od výrobcu ktorý nás informoval ohľadom nedostupnosti tovaru a ponúkli sme Vám náhradné varianty a informovali ohľadom predbežného termínu naskladnenia .
    Žiaľ nedostali sme od Vás žiadnu odpoveď na náš e mail.

tím Profikuchar.sk

Kvalita materiálu a opracovanie,vôbec nezodpovedá obrázku v ponuke.
    Tenký materiál látky zle krajčírsky prevedený. Všade po obvode trčia nitky. Názov Profikuchar je ďaleko od reality.

Vážený zákazník,
    mrzí nás Vaša recenzia. Pravdepodobne ste si neprečítali kompletný popis pri kuchárskom rondone. Objednali ste si
    rondon z materiálu mikrovlákno ( zvolený za jeden z najobľúbenejších medzi kuchármi ), ktorý je tenký a priedušný. Všetky tieto informácie sú uvedené v popise pri produkte. Ak Vám však viac vyhovujú rondony z hrubšieho materiálu, odporúčame do budúcna si vyberať z materiálu bavlna, prípadne kombináciu bavlna+polyester.

Veríme, že rondon Vám bude aj napriek prvotnej reakcii slúžiť. Prajeme všetko dobré.

tím www.Profikuchar.sk

• Zamestnankyňa je buď neochotne alebo sa jednoducho nevyzná!!!

Po výmene emailov a fotografií som si radšej objednal o číslo menšie ako mi bolo doporučené podľa tabuľky,ktorú som kritizoval.Chcel som len prene vedieť,ktorá veľkosť ma sirku 56cm.Boli mi poslané fotky kde L by mala mať 54cm.Tak som si ju objednal a šírka je až 58 cm!!!!Nechápem keď zákazník niečo chce je problém niečo presne odmerat a poradit.Ked niečo používam X rokov tak chcem to isté a nie niečo o číslo vacsie!!!!

Vážený zákazník.
    mrzí nás Vaša reakcia.
    Odporučili sme Vám veľkosť správne. Tabuľka daného výrobcu je správna.
    Oblečenie sa nemeria natiahnuté na maximum, ale tak, ako leží.
    Tak ako Vám to kolegyňa odmerala, tak to sedí aj s veľkostnou tabuľkou.

tím Profikuchar.sk

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.