• Objednal som už veľakrát z obchodu všetko bolo v poriadku až doteraz
    • Nezodpovedajú na e-maily vôbec

Objednal som si pár parfemov, klikol som na platbu kartou až potom som si všimol ze s kartou co mam sa nedá platiť. Hneď som im napísal mail s číslom objednávky nech mi to zmenia na dobierku. Počkal som pár dní napísal som ešte raz a po ďalších 5 dňoch ešte stále žiaden mail. Už veľakrát som od nich objednal vždy to bolo rýchle a kvalitné no bohužiaľ teraz nemôžem napísať to isté

• s dorucovacou sluzbou geis som velmi nespokojna, najskor mi rano volali, ze mi vezu tovar, potom som volala kde su, sofer povedal, ze som to mala presmerovane, co bola pravda, ale keby som sa sama nebola ozvala, cakam nanho doma cely den, potom som to hladala na Vajanskeho v Prior Trencin, kam to malo prist, nikto mi nevedel povedat, ze by tam nejaky geis mal zasielkovnu, ani tabula, nikde nic, tak volam soferovi, kde to je, nic nevedel, ze to nechal asi za mostami, keby som nahodou nevosla do domacich potrieb v priore, kde mi pani povedala, ze k nim to chodi, od nikoho sa nic nedozviem, ale to tam este nebolo, tak si vypisujem cez mail s automatom, geis mi s nicim nepomohol, lebo medzi tym som vymazala cislo zasielky, ale vedela som pin, ani to nepomohlo, no taka nastvana pri hladani zasielky som nikdy nebola, na druhy den mi pani z domacich potrieb zavolala, ze to dorazilo, niksy viac zasielka cez geis
  • Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• rýchla dostupnosť
    • výhodná cena

Dobre ceny

Všetko bolo OK

• Rýchle dodanie a nízke ceny

Ponúkajú aj kvalitné Niche parfémy, ktoré v iných obchodoch na Slovensku nie sú a hlavne za oveľa nižšie ceny ako v zahraničí.

Tovar mi bol doruceny rychle (1,5 dna od odoslania objednavky) a v poriadku. Som velmi spokojna.

Objednávali sme 31.12., doteraz neprišiel ani len s o objednávke

Super cena, rýchle dodanie.

vsetko ok.

• rýchle dodanie, vybavené bez problémov
  • katastrofa - zavrite to, ozvali sa až po urgencii - že "nemáme" , super obchod :-(

• Výhodné ceny
    • Darček k objednávke

• Bol na sklade za super cenu

Keby som chcela reklamovat musim do Čiech posielat..

• Tovar prišiel v super rýchlom čase, jednoznačne odporúčam .

• Rýchlosť a spoľahlivosť

Perfektné

• Fajn, spokojný.Pre mňa najlepšia nájdená cena

cena Hugo Boss Bottled No 6 bola najlepsia na trhu a tovar bol dodany v priebehu niekolkych dni,som velmi spokojny

• dobré ceny