Super ceny, rýchlosť dodania excelentná. Nakupovala som prvýkrát na základe recenzií z Heuréky a určite nakúpim znova. Akurát mohla by byť možnosť platenia kartou, ale nevadí - je to maličkosť.

• Velmi dobra komunikácia medzi jednotlivymi oddeleniami, poradili mi a vybavili moju prosbu.
    • Zohnala som vzacnost.

• Rýchle dodanie, kvalita

Absolútna rýchlosť.

• Našla som tester o ktorý som mala záujem za bezkonkurenčnú cenu

• Objednany parfem nikdy nedosiel

Objednany parfem nikdy nedosiel, dostal som potvrdenie z objednaky a tam sa to cele skoncilo, 2 tyzdne na to stranka uz ani nefunguje

Reakcia obchodu Profi-parfemy

Vážený zákazník, ďakujeme za Vaše hodnotenie a ospravedlňujeme sa za oneskorenú reakciu. Veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť, ale bohužiaľ už nie sme schopní po 2,5 rokoch preveriť, k čomu vtedy došlo. Počas tohto obdobia, keď náš eshop nebol v prevádzke, sme optimalizovali naše procesy a zaviedli profesionálny zákaznícky servis, tak aby k podobným situáciám už nikdy nedochádzalo. Ďakujeme za pochopenie.

• Dlha doba dodania
    • Obchod nekomunikuje , neodpovedá na e-maily a nedvíha telefony

Reakcia obchodu Profi-parfemy

Vážená zákazníčka, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Ospravedlňujeme sa dodatočne za oneskorené dodanie tovaru. Náš e-shop je teraz po 2,5 rokoch opäť v prevádzke a to s ponukou úplne nových spôsobov dopravy. Náš zákaznícky servis sme úplne obmenili a preškolili tak, aby sme zaručili okamžité reakcie a adekvátnu zákaznícku podporu. Ďakujeme.

• Dostupnosť vybraného produktu

• Rychle dodanie

Maximálna spokojnosť z tovarom aj z obchodom. Odporúčám

• Nie je mozny ziaden kontakt s obchodom. Telefon nikto neberie a maily sa vracaju ako nedorucene.

Objednala som obj. č. 4261811, ale nasledne o hodinu potreboval manzel nieco doobjednat. Tak som vytvorila novu obj. s cislom 4261812, kde som do poznamky uviedla, ze touto novou rusim povodnu objednavku. Obchod mi vsak staru poslal a novu nie. Pritom sa jednalo o tovar za 150 euro.

Reakcia obchodu Profi-parfemy

Vážená zákazníčka, ďakujeme za hodnotenie a ospravedlňujeme sa, že sme Vám vtedy neposkytli adekvátnu podporu. Náš zákaznícky servis medzitým prešiel radikálnou obmenou a je pripravený bleskovo riešiť všetky zákaznícke požiadavky. Ďakujeme.

• Rychle vybavenie

Nulová komunikácia!!!
    Pokúšala som sa informovať na stav objednávky, kt. som objednala 31.3.2020... neberú telefóny a neodpovedajú na emaily.
    Ak tovar pošlú, nepreberiem ho, keďže som objednala u konkurencie.

Reakcia obchodu Profi-parfemy

Vážená zákazníčka, ďakujeme za Vaše hodnotenie a dodatočne sa ospravedlňujeme za nepríjemnosti. Po 2,5 rokoch je náš e-shop opäť v prevádzke a môžeme Vám zaručiť, že podobné situácie už nikdy nenastanú. Radi Vás o tom presvedčíme, pokiaľ nám dáte ďalšiu šancu. Ďakujeme.

• Veľmi dobre ceny
    • Pomalé dodanie

Objednany tovar mi nebol vobec dodany. Neodpovedaju na mail a ani nedvihaju telefon. Rozhodne neodporucam.

Reakcia obchodu Profi-parfemy

Vážený zákazník, ďakujeme za Vaše hodnotenie a ospravedlňujeme sa, že sa vtedy niečo pokazilo. Bohužiaľ už nie som schopní situáciu preveriť. Môžeme vám však zaručiť, že podobné problémy sa v žiadnom prípade už nebudú opakovať. Ďakujeme.

• Zakupil som si vonavku.Prisla vporiadku, vona sa mi vsak nepacila. Chcel som oslovit obchod ohladne vymeny ale na email absolutne nereaguju a telefon mi tyzden nikto nedvihal. Takze som prisiel o 60 eur.

Reakcia obchodu Profi-parfemy

Vážený zákazník, ďakujeme za hodnotenie a ospravedlňujeme sa dodatočne, že Vám vtedy náš zákaznícky servis nebol nápomocný. Po viac ako dvoch rokoch sme obnovili prevádzku a prijali adekvátne opatrenia, aby k podobným situáciám už nikdy nedochádzalo. Ďakujeme.

• rýchle a časovo nenáročné

Nesprávna doba doručenia ako je napísané na stránke

Reakcia obchodu Profi-parfemy

Vážená zákazníčka, ospravedlňujeme sa Vám dodatočne, pokiaľ došlo pri dodaní vášho balíčka k oneskoreniu. Zaviedli sme nové metódy dopravy, vďaka ktorým môžeme zaručiť čo možno najrýchlejšie dodanie. Ďakujeme.

• neseriozny pristup ku klientovi + nevratenie zaplatenej sumy!!!

nech kazdy od tejto neserioznej spolocnosti uteka prec!!

• Všetko OK

Objednal som, a dostal som v poriadku.