Super obchod, super cena, rýchle dodanie, odporúčam.

Rýchla reakcia na objednávku, tovar prišiel obratom. Gel proti bolesti Artrogel s CBD pomaha, i ked cena je dost vysoka.

Nadmieru spokojna

• Rýchle vybavenie a doručenie.

• Dobrá komunikácia a veľmi rýchle vybavenie objednávky a jej doručenie

Telefonicky som prosila o rýchle dodanie, lebo to bol darček. Musím skonštatovať, že oproti iným obchodom, tu to bolo naozaj obratom, t.j. hneď na druhý deň. Takže mali by si brať príklad.

• Spokojná so všetkým

• Spokojnosť

• Výborná komunikácia , vlastne hneď riešili môj problém s úhradou , objednávka odoslaná v ten deň a hneď ďalší aj doručená , nadmieru spokojná
    • Žiadnu som nezažila ani nenašla

• objednávka je vždy rýchlo vybavená

Skvela komunikacia ,objednavka vybavena okamzite Dakujem

• Super prehľadný eshop.Velmi rýchle dodanie.

Super

Spoľahlivý obchod

Pozor! Kráčať po vonku z pošty s balíkom v rukách oblepeným dookola lepiacou páskou s motívom veľkých konopných listov spôsobuje zbytočne ironické poznámky od okoloidúcich teenagerov. Bolo by fakt vhodné presedlať na nenápadnejší obalový materiál a uľahčiť tak trošku život Vašim zákazníkom.

• rýchly, spoľahlivý

Nadmieru spokojná rýchle dodanie

• výborná komunikácia.

neprešla mi platba kartou, a po telefonáte ochotne poradili co a ako...

som veľmi spokojný s obchodom a aj s produktami...

• Obchod dobrý, doručenie pomalšie

kúpila som 3 produkty -pleťový krém CREMCANN Hyaluron po ktorom som dostala silnú alergickú reakciu (sčervenanie celej tváre, pálenie ako v ohni) o čom som predajcu informovala (odpoveď naučené frázy), vybrala som si produkty z konope práve preto, že deklarujú prírodné zloženie, očividne to tak nie je. Doteraz som za svojich 60 rokov nemala žiadny takýto prejav. Za mňa NEODPORÚČAM a hlavne odporúčam dať si pozor pri kúpe, ak máte nejaké kožné alergie, intolerancie, ekzémy a dermatitídy. Druhý produkt DEFEKT konopná masť, ktorú použil iný člen domácnosti, opäť nepríjemné pálenie a sčervenanie pokožky nie však v takej intenzite. Šampón ako tretí produkt, ten som zatiaľ napoužila. Z pohľadu kvality produktov obchod NEODPORÚČAM. Ak sa rozhodnete pre kúpu, dobre si produkt preverte a aj zloženie a pôvod surovín. Ja už tomuto e-shopu neverím.

Reakcia obchodu Produktyzkonope.sk

je nám ľúto, že ste mali zlé skúsenosti s konopnými produktami, ktoré ste si u nás objednali. Nevieme si vysvetliť, kde je problém, lebo do dnešného dňa sme nemali ani jednu jedinú zlú recenziu s našimi produktami, ktoré ponúkame na našej stránke. Konkrétne produkty, ktoré ste si objednali sú medzi najpredávanejšími a nikto nemal podobné problémy.

Prajeme vám príjemný deň a želáme vám všetko dobré.

Tím Produktyzkonope.sk